Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
no to myslim smrtelne vazne....jako sorry ale na prednasky s euz se sesity nechodi...vse s epise do notebooku aby to bylo rychleji a clovek stihal...stejne tak cela skola funfuje pres internet - informacni system....
Odpovědět
ssimmikk: no to jo :-D uz vidim ajk neco vypisuju a prepisuju rukou..to bych nedolezla ani k prvni zkousce :-D
Odpovědět
Mitote: jasný, ale jako fakt mě ta představa rozesmála :-D
Odpovědět
ssimmikk: no me z ni beha spis mraz po zadech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, takovej blbej nápad jsem měla teď u poslední zkoušky... jsem si ty vytisklý skripta chtěla přepsat rukou, abych se to u toho rovnou učila...skončila jsem u druhé otázky :-D :-D :-D trvalo mi to cca 3hodiny a ruku jsme měla mrtvou :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky ahoj, já valím do té Ikee, ať dám Kačce co jsme slíbila a pak chvátám do lavča a pak za váma, snad vše zvládnu dobře, ahojíííííííííkkkk :-)
Odpovědět
lutsousek: no to te obdivuju, takovy napady nastesti nemam :-D :-D :-D me upadla ruka v prvaku po prvni prednasce a od te doby jsem ji nenasla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to víš no, jsem si chtěla připomenout gympl, kde mi to pomáhalo... ale státnice fakt přepisovat nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsosek: bych chtela videt profesory jak se tvari na to kdybys jim odevzdala nejakou praci psanou rukou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to nebylo pro kantory, ale pro mě :-D :-D :-D Ale na fildě to jeden borec zkusil, že nemá doma tiskárnu, tak ho poslal docent do copy centra :-D
Odpovědět
lutsousek: jo? :-D ja se obavam ze bych letela na minutu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to bylo na fildě... na uměnovědách, tam je všechno free :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no hele uz ne, jako jo loni kdyz jsem byla na estetice to bylo vic volne ale ted co jsem na socped a por tak to je narez jak prese...to fakt mam vzdy u zkouskovyho bobky jak svina
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ta estetika je ještě v pohodě, to má vstudovaný kamoška. Ale ty uměnovědy byl děs... jsem radši odešla :-D Jsem nemyslela celou fildu, ale ty uměnovědy. Já tam chci jít ted na magistra na management kultury a to je prej dobrý.
Odpovědět
lutsousek tys to studovala? kamoska to studuje :-D no ja z estetiky taky odesl to byl des bes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jooo, po prvním semestru jsem šla ještě na tu ekonomku a po prváku ukončila studium úplně :-D
Odpovědět
aha to ja udelal zkousky v prvnim semestru, druhej jse s evybodla anechala si jen status studenta a kdyz me prijaly na socped tak jsem ukoncila estetiku a plynule sla jinam....vecny student hold :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak nějak počítám,,, a chtěla jsem poprosit,, není tu někdo , kdo by měl navíc tak 4 bublifuky na prodej ?? :)
Odpovědět
romca: no ciste teoreticky :-D asi bych mohla z tech 48 postradat 4 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem z5....:-) to bylo teda...jsem přežraná až na půdu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
myslite ze mi 44 bublifuku bude stacit? :-D pro 100 lidi? :-D :-D :-D nikaa: to mas z toho zes nenabidla, ja jsem tu hlady
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - tak kdyby sismyslela, že bys ty 4 mohla postrádat, tak bych byla moc ráda,,,,,
Odpovědět
Tak už se mi vaří bramborový guláš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- no nevím, teda :) tak zkus popřemýšlet a dej mi prosím vědět,,,, mě se to nějak moc blíží :)
Odpovědět
romca13 : Pořád na Tebe musím myslet jaký budeš mít asi počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no ani mi nemluv,,,, byli jsme se o víkendu dívat na místo hostiny, měli tam kamoši narozky a plave to ve vodě a blatu,,, tak se modlíme, aby přestalo přešet a bylo sucho,,,,
Odpovědět
romca13 : No mě ty záplavy na severní moravě dost stresují, protože tam mám kamarádky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romi...já ti prodám jestli chceš:-)
Odpovědět
romca pokud se nikdo jiny nenajde kdo by ostradal tak hold budu postradat ja :-D domluvime se vecer
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?