Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
tak to by me mohlo, tiskarna my je udela za dvacku :-D
Odpovědět
mitote : I s folii a kroužkováním?? No jo, když máš barvu zadarmo, tak není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: 100 za jedny noviny?! =-) To je teda síla...... mitote: nechceš přihrát barvu do tiskárny? Dochází nám černá :-D :-D :-D No, tak už jsem to vytvořila v tom publisheru... tak jsem zvědavá, co na to drahý řekne... mám to ve formátu 1/4 A4. A budu to tisknout na ty stejný papíry jako mám jmenovky...
Odpovědět
lutsousek : No v Brně chtěli 240Kč a to jen za tisk...bez kroužkování a bez folie a bez tvrdého papíru :-(
Odpovědět
hvezdicka: no to na krouzkovani mam doma, navic to stoji tak dve stovky a ty folie jsou do toho tak yza par korun :-D rozhdne by me to vyslo i kdybych mela vse kupovat do pajsky jedny noviny kdyz do toho zapoctu i koupi vazace :-D :-D :-D
Odpovědět
Hvězdička: 100kč za jedny noviny? To je teda síla, to bych nedala, budu jich potřebovat aspoň 20kusů, to jsou dva litry :-o Mitote: ano, závidím :-N
Odpovědět
mitote : Tak já ti to donesu a vytiskneš mi to za pajsku ju?? :-D :-D :-D
Odpovědět
jako ten hrbet kouzkovej stoji jeden 1KC :-D a folie 3Kc, ted na to koukam na netu :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk: No tak my jich nepotřebujeme moc ;-) Uvidim no, ale doma mě to výjde taky draho, protože ta barva není zrovna nejlevnější a a to ostatní vůbec nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jako ten laminátor stojí i míň jak 500Kč a ty folie kolem 60Kč taky seženeš... to stejný ten vazač... a i kdyby sis to tiskla doma a nechala jen svázat, tak určitě nejsi na 100 za jedny =-) :-D ale cooo....
Odpovědět
Jako taky bych nedla za jedny kilo, to si raději koupím za litr nový barvy do tiskárny ;-) Lutsousek: taky mi nechtěla přihrát barvy, Mitote je hamoun, tak se ani neptej :-D
Odpovědět
jako budu delat 50ks novin, 5000,- za noviny byhc nedala ani omylem :-D kor kdyz to jde milionkrat levneji :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: Dneska je všechno drahé no :-( Ještě uvidím ;-)
Odpovědět
mitote : Tak mi to vytiskneš?? A já Ti tu pajsku za jedny klíďo dám ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jo, dneska je všechno drahé, ale ty si hledáš ty nejdražší způsoby :-D :-D :-D
Odpovědět
takze to spocitame: vazax 500 deleno 50novinami je 10Kc, plus 1Kc za za hrbet, plus 3 za folii...plus dejme tomu 10Kc za tisk...a to jsme damy a panove na 24Kc za noviny :-D :-D :-D
Odpovědět
Mitote: přesně, moje řeč, to si raději koupím za litr barvy :-D Miška tady trsá, jak o život a nemůžu ji donutit jíst, ani to, že jí řeknu, že nepůjde na plavání nějak nezabírá ]-(
Odpovědět
lutsousek: Tak mi poraď ;-) Ráda si nechám poradit a budu za to opravdu vděčná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no, to je celá mitote, furt se něčím chlubí a když má pomoct, tak nic a dělá mrtvého brouka! :-D
Odpovědět
hvezdcka: to si snad muzes udelat sama doma ne? kdyz si koupis vazac do petikila tak porad ses uplne na jine cene...sorry ale mam na praci i jine vecy
Odpovědět
Lutsousek: přesně, že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: vždyť už jsem ti řekla, jak to máš udělat....a Gabča ti to teď celý krásně rozpočítala. Co si víc přát :-D
Odpovědět
mitote: Mě se ten vazač nevyplatí kupovat...nevyužiji ho... :-(
Odpovědět
lutsousek: pche ale vyrazovatka jsem ti nabizela na pujceni :-D
Odpovědět
mitote : Tak bys mi ho mohla aspoň půjčit ;-)
Odpovědět
lutsousek : Jo nějak si to udělám...děkuju za rady ;-)
Odpovědět
hvezdicka: tka ho snad pak muzes prodat ne? jako jak nevyuzijes? ja h vyuzivam od 9ti let kdy me to delaval otec...
Odpovědět
Jaký vyražovátka??? Lepší si to za 500kč koupit než dát za noviny 2000kč třeba, ale je to každýho věc, já si to udělám sama doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no nabízela, ale tím to skončilo... :-D :-D :-D tak teď můžeš nabídnout ty barvy, cooo? :-D hvězdička: Ježíš jako Luci... nikdy nevíš, na co se ti bude hodit. Chceš jít do školy, tak si můžeš vázat skripta, seminárky a já nevím co všechno... to jsou věci, který se ti někdy hodit budou. A i kdyby si ho měla jen na ty noviny, tak tě to vyjde levněji....
Odpovědět
mitote: Tak děkuju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?