Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka: OK, Leni. ;-) Tak hezký výlet do Prahy a na dálnici opatrně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: díky. Pojedeme už okolo 6. ráno, tak snad bude cesta v pohodě :-) romca: super, kuju :-) Musím si napsat seznam, co která pro mě máte, začíná se to nějak hromadit :-D
Odpovědět
Tak mi dneska psala paní z Květuše, že mi ty medvídky vymění, tak jsem ráda ;-) Romi: A nemohla bys to zamluvit v tom Pegasovi??? ;-)
Odpovědět
Nevěstinky, tak já pádím ;-) Mějte hezké dopoledne a já se tu dnes určitě ještě objevím, tak pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vzhledem k tomu, že je dneska pondělí, tak mám frmol jak hrom :(:( ach jo..vůbec mě to nebaví a to mám dneska a asi zítra nařízené přesčasy od 8.00-18.00 to je na mašlu..:(:(
Odpovědět
Ahoj holky, jdu jen na skok, válely jsme se s malou do 10hod., to jsme koukala :-p Jinak zítra dorazím, ale až později, hned ve čtyři určitě nee, platí ten Pegas jak je ve městě, ten malej nebo jakej? :-N
Odpovědět
cau holky, toz ja dnes v 6h vezla muze do prace....no sila....plna dalnice, tfuj...a doma jsem se pak jeste zalomila :-D jinak dnes jdu s kralikem na kontrolu a vytahovani stehu :-( tak snad bude vse ok ale asi jo, ted tu Maja radi a mlati s miskou o zem :-D desna prca :-D jo a snad dnes hodim foto satu na prevleceni na me :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa, romca: Ahojte, já můžu už taky v 16h, tak si můžem dát sraz třeba na čáře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - no já můžu až po 17.h,,,, jdu s miláčkem k MUDr .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pokud platí zítra sraz, tak se určitě dostavím, ale až po půl šesté, páč do 17 jsem v práci. Moc se těším.
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zpět a Dr. mě moc nepotěšila :-( Jinak kde bude teda zítra ten sraz?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co ten srázek,já vás nedočítala, tak nevím, co jste domluvily?? padly tady nějaké návrhy???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvězdi: jakto? Snad nic vážného... Romča: holky se domlouvaly na malý Pegas a Nikaa šla něco vyřizovat, tak tam nestihla zavolat. Víc nevím :-D Příště bysme se měly domlouvat jinou cestou než tady :-)
Odpovědět
lenieka : No jak se to vezme :-( No já jsem tady z toho jelen, protože fakt nevím z toho ani hlavu ani patu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no já taky neee,,,, já jsem vás ani nedočítala, takže nevím, co a jak bylo domluveno, teď tu čtu, že ve velkým pegasu ani rezervačky neberou ,tak já nevím,,,,
Odpovědět
romca13 : Tak co jít někam jinam než do Pegasa?? Já navrhuji to co minule ;-) Mě se tam moc líbilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: aha :-( Příště přes IP nabo mailíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi, no ale já vůbec nevím, jak se to tam jmenovalo, takže byste museli dát rezervačku,, a co zbytek??
Odpovědět
Profilova fotka
Max Pub na Veveří, jestli máte na mysli toto :-)
Odpovědět
Holky a co tady??? Tady se mi to taky líbí...klidně tam hodím rezervačku ;-) http://www.cerny-medved.cz/jidelni-li...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: tam prý dřív hodně chodili lidi na obchodní jednání :-) Nejsem si jistá, jestli v Černým medvědovi nebývá dost zahuleno. Já tam ale nebyla, z doslechu...
Odpovědět
lenieka : OK...mrknu ještě po něčem jiném ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: ale nechcu vám do toho kecat :-)
Odpovědět
Kdyby to mohlo být v ŘEČKOVICÍCH, tak tam znám super restauračku ;-)
Odpovědět
lenieka : Leni klidně kecej :-D :-D Já ty hospody moc neznám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaj, tak to místo, koukám, se stále neví... já jsem pro ten Max Pub jako minule a nebo co ta Veselá Vačice? Vaří výborně a ceny jsou taky super... http://www.veselavacice.cz/
Odpovědět
lutsousek : Luci jsem pro Vačici, protože tam mají kofolu a to se bude líbit Simče :-) Hodíš tam rezervačku, kdyžtak?
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no klidně hodím, když to odsouhlasí i ostatní... a na kolikátou a pro kolik????
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem pro vačici
Odpovědět
lutsousek : Tak holky chtěli na 4 a zase asi tak 5- 10 lidí si myslím ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?