Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme před chvílí dorazily ze severu :-D byly jsme i u tchýně :-| ale dnes byla nějáká fajn, oznámko se jí moc líbilo a hrála si s malou a my s chlapem diskutovaly, tak to bylo super, tak za měsíc dojede na svatbu a pak tam dlouho nepojedu s Miškou :-N byly jsem u známé a taky fajne ;-) Tak kde to tžeda v úterý bude, v tom Pegasovi? A kde vůbec je?
Odpovědět
Tady je teda živo, že to ani není možný :-D
Odpovědět
ssimmikk: cau je tu totalne mrtvo a ja varim dlabanec :-D jinak pegas je na ulici jakubska ;-) je to ulicka mezi ceskou a jakubskym namestim
Odpovědět
A co dobrýho vaříš na dlabanec? :-p A tak pozdě? :-N
Odpovědět
brambory a hovezi karbanatky :_-D
Odpovědět
fuj, fuj, fuj hovězí :-D a brambory mám doma, tak to se nestavím, to jsi ráda, cooooo :-D
Odpovědět
joooooo a mám doma ty berušky na auto a jsou boží, jsme z nich nadšeni a jsme rádi, že každej má medvídky a né berundy :-p
Odpovědět
jo jsem stejne nemam pro tebe porci a chlap je hladovej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, myslím, že se ale navrhoval malý Pegas. Já navrhuji tak v 16h, může někdo už v tuto dobu?
Odpovědět
jo tak ja znam jen jeden pegas :-D
Odpovědět
Peťo, já určitě dorazím později, ale klidně si dejte scuka v 16hod. ;-) Mitote: ty lakomče ;-( Nic já jdu do vany, jsem promrzlá a jetsli vás to utiší, tak v Brně prší nejmíň, všude na sever.moravě stojí voda a chcalo, že nám stěrače nestíhaly, tady je to v pohodě, jen jsme dojely za Brno, tak to začlo a jak jsme jely zpátky, tak jen v Brně nechcalo a vody je tu o dost míň :-N
Odpovědět
A já neznám žádný Pegas, takže je mi to fuk, stačí mi napsat ulici a já už tam dorazím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, tak jsem tu na chvilku ;-) Už pracuju na jmenovkách, tak jsem happy :-) Jo nevíte, kde dobře a levně tisknou?? Ptala jsem se už, ale žádná odpověď :-( Peti myslím, že ve 4 to stíhala Romča a jěště někdo, ale nevím kdo, takže to určo na 4 výjde...já příjdu po 4 :-)
Odpovědět
ja vubec nevim jak dorazim, nejak toho mam ted moc :-/ musim dodelat dve seminarky a sup sup na uceni :-( au to boli :-/ ssimmikk: jo ja jsem hrozny a jsem na to hrda :-D
Odpovědět
hvezdicka: no nejlevnejsi doma z vlasti tiskarny ;-)
Odpovědět
Mitote: tak to je teda od tebe pěkně hnusný ;-( a běž se učit teď a pak můžeš na srazík ;-)
Odpovědět
mitote : No to právě nevím, protože ta barva taky hodně stojí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky hvezdicka07..my jsme si nechávali tenhle týden tisknout oznamko a přítel oblítal hafo copy center a nejlevnější a nejochotnější jsou prý ve Slovanu..máme odtud taky oznamko a vytiskli ho moc hezky :-)
Odpovědět
ssimmikk: jojo pisu tu nejaky zvasty o fondu ohrozenych deti :-/ byla jsem tam na praxi... hvezdicka: no v tiskarn eti nauctuji jeste praci :-D ale zaezi co chces tisknout, ale ja teda tisknu vse doma i fotky no nas oznamko vychazi jedna na 42Kc :-D jaj...plus pozvanky ke stolu :-(
Odpovědět
efendy.a: Kde to je prosím?? mitote: Chci tisknout jmenovky a svatební noviny ;-)
Odpovědět
no tak jmenovky bych stopro delala doma a svatebni noviny..no nevim...pokud budou barevne tak se v kopy pekne prohnes :-D my budeme delat asi 50 novin a vse teda tisknem doma v kazdem pripade
Odpovědět
mitote : Zeptám se a uvidím ;-) A jakou máte tiskárnu?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ...naproti Městskému divadlu Jmenovky jsme taky dneska tiskli doma, ale je pravda, že třeba oznamko by jsme ani náhodou nezvádli..to nám tiskárna úplně rozhodila barvy
Odpovědět
efendy.a: Děkuju...zítra se tam optám ;-)
Odpovědět
hvezdicka: no normaln, muntifunkci, canon pixma mp 520 proste normal a pak jeste cernobilou laserovou helpdeskjet :-D
Odpovědět
mitote : No ty laserový jsou prý lepší :-)
Odpovědět
Mitote: taky jsem si koupila canon pixma, ale 550 :-D
Odpovědět
A jsem nade míru spokojená, tiskly jsme na ní fotku a je, jak z fotolabu :-)
Odpovědět
Jo, tak ono to tiskne hezký fotky, ale nenatiskneš jich noc, protože to žere hrozně barvy ;-)
Odpovědět
http://www.facebook.com/?ref=home#!/v... nejdelší zdechlý had na světě.............snad to pojede
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?