Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mě je teda naštěstí akorád, spíš mám strach aby mi moc nenatekl prst :-D Oznamka? Už dávno, mám je i v albíčku, a půlku už mám rozdanou.
Odpovědět
jj uz jsem koukala, no u nas snad taky do dvou tydnu budou :-) ale asi jich dost rozdam osobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A co jsi kupovala v těch velkoobchodech? Abych věděla o co jsem přišla :-( Nebo tam ještě někdy pojedeš?
Odpovědět
jeste asi nekdy pojedem..no byl ajsem tam ja, ssimmikk. hvezdicka, nikaa, lutsousek..kupovala se organza, vlizelin, kaminky, pericka, stuhy, hromady dekoraci proste :-) a ssimmikk si kouila sloni nohu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějaká dekorace by se mi taky hodila, tak kdyby jsi tam ještě jela tak bych se připojila. Sloní nohu?? :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Peťo, vítám tě zpátky :-) jj, sloní nohu a mám z ní úplně největší radost :-D já jdu do hajan, tak zítra asi až večer nebo nevím, papapa a brou noc :-)
Odpovědět
jj reknu jj to je kytka, rika ji Nolina...no ja bych radsi pomlcela co mi pripomina :-D ale tka jo sloni noha taky no :-D http://www.rostliny.net/show.php?adr=...
Odpovědět
Teda Mitote zrovna jsi nezveřejnila moc pěkný obrázek slonice :-N ale asi proto se mi taky líbí, že něco připomíná :-D
Odpovědět
Jinak já jí neříkám Nolina, ona se tak jmenuje, Nolina nebo-li sloní noha ;-)
Odpovědět
ssimmikk: no me je jasny ze ty nemyslis na nic jineho :-D
Odpovědět
Mitote: tak musím si užívat života ;-) ale prvně jsi to řekla ty, že ti moje Nolina něco připomíná a je snad každýmu jasný co, mám jí vedle televize a víš, jak je krásná :-p
Odpovědět
ssimmik: radsi ani nechci vedet co v te televizi jede za kanal :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D Mitote: chlap kouká na Novu, takže nic zajímavýho, ale spíš co mám na noťasu :-D svatební noviny :-D jsme tě dostala, co?! :-D
Odpovědět
ssimmikk: ale to je nemile :-D zadny vzruso ]-(
Odpovědět
Co se ti na mým programu nelíbí?! Vrátila jsme se z dámskýho dýchánku a jdu skočit do postýlky na skoromanžu, no skákat raději nebudu, ještě by mi z něj zbyla jen placka :-N ta brou noc a divokou noc holky :-D
Odpovědět
ssimmikk:jj divokou, taky zkusim pristani na hrudi meho draheho :-D
Odpovědět
Dobré ranko děvčata, jste tu některá?? ;-)
Odpovědět
p.e.t.a. Vítám Tě zpět ;-) Už se mi stýskalo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ahojky, no a jak mě ;-) Už se moc těším na srázek, bude v to úterý?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Před chvílí jsem se vrátila ze cvičáku zmrzlá jako h...o, tak jsem musela vlézt do vany. Nikam nechoďte, leda v zimní bundě! peta: Ahoj Peťo, uvidíme se doufám v úterý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásné nedělní odpoledne, i když venku je hnusně jak nejvíc...My jsme doma museli začít i topit jaká je venku zima ]-( ]-( Copak máte v plánu na neděli...U nás flákačka no a pak na večer asi hodím solárko a kino s polovičkou :-) dnešek si chci trošku užít, jelikož po pátku jsem měla kocovinu jak hrom :-( a celej den jsem ležela... :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Srázek by měl být v úterý, ale ještě nevím kde, ale nejspíš v Pegasovi se tu říkalo :-) lucinecka02: My byli včera na výstavě a pak na muzejní noci, tak můj dneska musí dohnat co včera asi nestihl, protože je v dílně celej den :-) Já se jdu vrhnout na žehlení...se mi fakt chce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: uaaaaaaaa, nesnáším žehlední, takže snažím to nějak oddálit :-D ale taky to nejde oddalovat furt, takže mě to taky čeká :(:(
Odpovědět
lucinecka02 : Mě to tu už leží taky dobu, takže dneska musím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: tak pevné nervy ;-) ;-)
Odpovědět
lucinecka02: Děkuju :-)
Odpovědět
Holky, chci se zeptat, zda nevíte o nějakém místě, kde dobře a levně tisknou??? ;-)
Odpovědět
Jo jinak doporučuju dělat svatební noviny :-) Je to sranda a u nás se zapojil i skoromanžel :-D :-D
Odpovědět
tak holky debata s kvetinarkou super :-) mylsim ze yticky budou krasne a levne :-D moje kytice vychazi na 500,- jinak teda bude ma kytice, korsaz zenicha, dva kytky pro maminky, jedna pro babicku, jedna pro svedkyni, tri pro druzicky, 50myrt a kyticce na stul na hostinu...celkova cena odhad 2300,- :-D to je podle me super tka zvazuju ze si necham o dni udelat i kytky na auta :-D jinak lilie jsem vybrala ty long bile...
Odpovědět
ahojte nevěsty, tak v uterý kde a v kolik? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?