Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ja :-D
Odpovědět
mam dnes dobrou naladu, po tom co jsem vyhodila problemovou druzicku to klape jako hodinky :-) uz se bude sit :-D
Odpovědět
holky, co si myslite o mem napadu? na obrad a hostinu bych mela dlouhy zavoj az na zem a na vecer bych pak mela kratouckej tesne pd ramena...? co?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré skoropoledne mitote -- no záleží, jak dlouho chceš ten závoj mít,, já mám třeba v plánu, žeho budu mít na obřad, focení, možná hostinu a pak stejně půjde dolů nemyslím si, že bych ho měla až do večera
Odpovědět
romca: no ja bych ho prave mela nejradsi porad, aby kazdy videl ze jsem nevesta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haaa, Gábi, na tebe čekám na FB a kde nic tu nic :-D :-D :-D jinak dobré ráno :-) mitote: tak jede se zítra do těch skladů? Já bych jela s Luckou přímo do toho Voneklu... a vy byste si vyřídili Storage a já ti u něj vrátila kartičku...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to snad uvidí i podle šatů,,, no uvidíš sama,, já si myslím, že se mi s ním nebude chtít tahata až do večera,, a taky budu mít hezký úšes, tak aby byl vidět :)
Odpovědět
Profilova fotka
No já závoj sundám asi už na hostině... mně teda na té hlavě zavazí :-D a je taky pěkně těžkej...
Odpovědět
lutsousek: je jsem na facebooku :-) no tak vonekl neni problem ten mam a ohledne storage ji dnes zavolam :-) romca: no j ahodlam mit zavoj pod ucesem dole :-)
Odpovědět
mitote: Tak je to na každém, ale myslím si, že taky závoj sundám :-) I když kadeřnice říkala, že pokud je pod účesem, tak sundat nejde :-D
Odpovědět
nejde sundat...heh tos me uklidnial jeste ze tam kadernice bude cely den :-N
Odpovědět
mitote : No ona mi říkala, že když chci závoj pod drdol nebo účes, tak se nesundává :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no to se mam na co tesit :-D
Odpovědět
mitote : To já taky :-D
Odpovědět
hvezdicka: do venoklu jedete pry na 11h :-)
Odpovědět
mitote: Jo psala mi lutsousek :-)
Odpovědět
chjo ja dnes asi udelam jednu seminarku :-/
Odpovědět
Já taky musím jít něco dělat :-D :-D :-D
Odpovědět
ale ja nechci :-D
Odpovědět
No mě se taky moc nechce, ale musím :-D
Odpovědět
hm zkouskovy na krku :-( mami ja nechciiiiiiiiiiiiii :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak jaká, já ještě dovařujíi brambory, dnes jsem začala vařit pozdě, tak budeme jíst asi až po 12hod., což u nás není zvykem :-N
Odpovědět
ssimmikk: Ahojky, copak máte dobrýho?? :-)
Odpovědět
Přírodní řízky na šťávě s bramborama :-) A co vy? =-)
Odpovědět
ssimmikk : Tchýňule dělá bifteky s oblohou a hranolkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak si vás t dočítám a vytekla mi rýže ]-( hvězdi: mňam, dobrou chuť :-) DOo těch velkoskladů jsou kartičky potřeba všude?
Odpovědět
Lenienka: dobrý, vyteklá rýže potěší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky :-) tak já nakrmila chlapce na stavbě....dělala jsem rajskou s hovězím a knedlíkem....a teď se jdu pustit do ostatních prací. K večeru jdem rozvézt další oznamka, tak jsem zvědavá jak to pujde :-) A má další dvě těhotný kamarádky jsem se včera dozvěděla :-D mazeeeec
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, já jsem na toto expert, věčně mi něco vytíká :-D To je tak, když chci stihnout hodně věcí naráz ;-) Minulý víkend jsme se stihla pro změnu spálit a pak ještě opařit ]-( Švagrová mi říkala: "Neboj, do svatby se ti to zahojí." No nevím, teď opařené prsty nevypadají zrovna vábně... nikaa: tý jo, aby jsi nebyla poslední těhule ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a ostatní - včera mi přišel na poštu balíček - příští týden vyzvednu a na příští sraz doručím :-) Kdybyste někdo chtěl silikonku dřív, dejte vědět...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?