Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: super...podprda stačí až na dalším srazíku :-) By jsme ho asi měli dát příští týden ne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pak se domluvíme, teď jedeme na kola :-) zatím páček
Odpovědět
jo my na obed byly u rodicu na hovezim :-) a pak jsme sizajeli jeste n akaf a tiramisu do Havany :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. vypadáte jako že kolem svatby máte už všechno zařízené.. chěla bych poradit od koho máte objednané sv.dorty.
Odpovědět
katkaatomas: my mame cukrarnu Adina
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a jak to tam vychází cenově?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: zrovna jsem dala tiramisu stuhnout do ledničky :-D Máš tu kartičku na zítra? bo to padá? katkaatomas: já mam dort od agentury Bgreen :-)...můžu jen doporučit :-) měli jsme zkušební na zlatou svatbu a byl výbornej ;-)
Odpovědět
kataatomas: no kilo myslim 300Kc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Adinu znám - mají pobočku ve Slatině (tam občas zajdu se ségrou na zákusek) a je to fakt mňamka. Ale netušila jsem, že dělají velký dorty. Díky za tip.
Odpovědět
katkaatomas: jojo maji asi tri pobocky a vyrobkju kousek za brnem a delaji co si reknes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky...tak co ten zítřek....teď pádím do kina, tak er tu později mrknu.... mitote: a ty jedeš zítra do toho Voneklu?
Odpovědět
Ahoj holky, já jse dnes utahaná jako jsem nebyla nikdy ani po dvanáctkách z práce, Miška mi rezignuje s odpoledním spaním ]-( jinak jsme byly dnes v Kohoutkách v aquaparku a dobrý, aole lepší je jet do vířivky na kravák ;-) A co vy? Mitote: co ten zítřek? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ssimmikk : Jéééééééééééééééé Simi zrovna se domlouvám s kamošem, že tam zajdeme ;-)
Odpovědět
hm tak tady je ticha domacnost :-/
Odpovědět
mitote : Jak to??? U nás bude brzo taky :-(
Odpovědět
no kouri, milionkrat slibil z ekourit nebude, pak ze si da jednoho doutnika tydne a ted jse mmu nasla v tasce bbalicek marlborek a pulka v prdeli....dekla ze me debila amysli si z ekdyz si vyplachne drzku ustni vodou, ze to neponznam...
Odpovědět
Mitote: :-D promiň, že se směju, ale je to jen chlap :-D co od něj můžeš čekat :-N
Odpovědět
ssimmikk: treba ze drzi slovo? sere na vsechno.l.minuly tyden mel ve tri hodiny jet do jeseniku a kdyz sjme mu volala ta v sest an inevyrazel...prsote domluva na hovno
Odpovědět
mitote: Gábi proč si takovýho chlapa vůbec bereš??? :-o
Odpovědět
Mitote: jako mě to nepřekvapuje, protože ten mlj mě vždy něčím překvapí i po 7letech, ale jako tohle mi ještě neudělal :-N
Odpovědět
jako co neudelal? tak dekuji ,to si ho nemam brat jo? :-( :-( :-(
Odpovědět
Jako, když řekne, že tam jede ve tři, tak jede, tohle myslím ;-) to je na tobě jestli si ho vezmeš, mně je to úplně šumák, když to tak řeknu, protože já s ním žít nebudu, si s ním o tom promluv ;-) ale jako jste spolu rok, pokud se nemýlím, tak musíš počítat stále s překvapením :-) jinak každej má něco, každej je nějákej, ten můj má taky mouchy, žádnej člověk není dokonalej a chyby jsou od toho, aby se řešily :-) všude je něco a takový názory, že si ho hned nemáš brát, to bych takhle neřekla, to je na vás, jak si to urovnáte, jak to vyřešíte =-)
Odpovědět
mitote : Neříkám "neber si ho", ale zajímalo by mě, proč si ho bereš ;-)
Odpovědět
no to napsala hvezdicka proc si ho vubec beru :-( uplne me to teda padla huba na zem :-( beru si ho protoz eho miluju a je mi s nim dobre ale proste tohle me sere ze na nej nekdy neni spoleh ze neco rekne ale pak je to jinak :-(
Odpovědět
Mitote: jasný, to ani nemusíš říkat, je logický, že si ho nebereš kvůli nespolehlivosti :-N :-D a neřeš to, promluvte si a bude to Ok, uvidíš :-)
Odpovědět
nevim no ted uz j ehodinu ticho po tom co zkurvil televizi :-(
Odpovědět
Dobrou noc :o)
Odpovědět
mitote : Tak to je dobře, že ho miluješ, tak to Vám přeji hodně štěstí a lásky do dalších let ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem tu,, ale asi za chvíli padnu za vlast, máme za sebou celodenní nákupy, vyrazila jsem ve svatebních botkách a umírají mi nožičky :( Simi - tak jsem byla v Ikey a ten smetáček si koupila
Odpovědět
jo holky me se dnes rozpadly boty co mi mama vcera koupila :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?