Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na chvíli jsem sem nakoukla :-) Dneska pracovně, tvořím tu reporty... Z jakého práva? ze základů nebo z konkrétního? Včera jsem šla s těma kraťasama - jak jsi se ptala. Koupila jsem si takový ty široký japonskýho stylu - pod kolena. Ale doma jsme zjistili, že jedna nohavice je o 10 cm kratší :-D Včera jsem je šla reklamovat a hned jsem si je vyměnila za jiné. Byla jsem ráda, že je ještě měli - na pj jsou jako dělané ;-) Ale měli jich víc, co měly různě dlouhé nohavice. Takže před koupí vše pečlivě přeměřit!
Odpovědět
Profilova fotka
MO publisher neznám, díky za tip, doma na to mrknu. Tady máme vše dost ořezané ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: právo EU... děs běs. Asi nejhorší právo, který jsem dělala... Jéé, takový si chci taky pořídit. A kde jsi je kupovala? Už bych si dala pozor na ty nohavice teda :-D Chci je na léto se psem až budem někde trajdat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj vim...ale tady v praci to mam osekane :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ten Publisher fakt zkuste... až ho pochopíte, tak se v tom dá vytvořit kde co :-) Reportů jsem se taky v práci nadělala...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a ty si je nezkoušela něž sis je poprvé koupila? Luci: tak to ti nezávidím..takovou hnusnou zkoušku....:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no já nejsem zrovna právní typ.. každej semestr trpím, když se to mám učit a teď před státnicema to nejhorší. ;-( Další zkoušku jsem měla mít zítra, ale to jsem vzdala a hodila si ji na příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to zvládneš ;-) ještě správní právo je hnus... V HM. Já tam normálně nenakupuju, jen jsem se tam šla mrknout na podprdu na svatbu, jestli nemají korzetovky a narazila jsem na ně. Měli poslední troje, tak jsem je nějak nezkoumala. Jak jsou široké, tak jsem si nevšimla, že je každá nohavice jiná. Až doma po vyprání :-D Mají tam černé, šedé, zelené a myslím modré. Za 299, takže super. Jestli budete některá kupovat vel. 36, tak bacha na ně - narazila jsem tam na další, co byly jinak dlouhé :-D Na Publisher jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: tak zrovna mi tu píše kamoš, že nakonec budou mít svatbu taky na Fontáně...a 2.7 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: tak to se tam skočím mrknout na ty kraťásky :-) díky za tip. Potřebuju nejlíp ty šedé, aby na nich nebyly vidět psí chlupy :-D Ale taky se mi stává, že až doma zjistím, že má něco třeba křivý švy a tak.. mně se málokdy chce zkoušet :-) Jj, správní mám taky za sebou... nejlepší snad bylo pracovní.
Odpovědět
Profilova fotka
Letos se se svatbama roztrhl pytel. Taky mám několik kamarádů, co letos chystají svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: fakt??? Tak to je dobrý teda :-D :-D tak mu vyřiď, ať moc nejuchají, aby nám to tam nerozmlátili :-D No doufám, že se tam stihneme vyměnit- toho 2. jsem tam chtěla dělat výzdobu :-S Zavést kytky, cukroví, výslužky a dort. Tak teď teda nevím jak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci: no to tam asi zaneseš a oni to ráno nachystají ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak paní říkala, že už je Fontána na léto prakticky plná na svatby...to se jim to dobře rozjelo. Já ani nevěděla, že existuje, kdyby ji F. nenašle na netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já jsem si ji chtěla udělat sama právě... jsem docela puntičkář na ty dekorace atd. :-N Estetika to je moje :-D Tak to asi budu muset udělat doma a nafotit jim to, nebo nevím... já už se vidím, jak toho 3. před obřadem ještě upravuju výzdobu :-D
Odpovědět
lutsousek : Luci hodně štěstí u zkoušky :-) Jak jsi dopadla v debatě s přítelem??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to já jim řeknu co a jak, a pak jim nechám volnou ruku :-) abych byla i torchu překvapená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no nijak, přijel z práce až o půlnoci... takže jen řekl, že ví, že se má v neděli jet...ale že detaily probereme dneska.. tak dám vědět! A děkuju, dneska to štěstí budu potřebovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já nesnáším překvapení... už od mala :-D No budu to muset nějak vymyslet... ale jak se znám, tak to toho 3. budu ještě dolazovat :-D
Odpovědět
lutsousek : Jo tak mi dej určo vědět,ju?? Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně to musí být pro ně náročné, když dělají 2 svatby po sobě... Ale kšefty jsou kšefty :-) Lucí, si tě představuju, jak tam před obřadem běháš v šatech okolo dekorace a dolaďuješ to :-D Joo křivý švy taky občas objevím. Ale přijde mi, že se to zkřiví až po několikaterém vyprání, tak nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a nemaj tam třebas víc salonků? Oni nebudou mít nějak velkou svatbu
Odpovědět
Luci taky přeju hodně štěstí. Leni a tobě děkuji za bublifuky, dlouho jsem nic na svatbu nepořídila, tak jsem z toho dostala abstak, tak aspon něco :D No jinak s Gabčou jsem se na ten velkosklad tak domlouvala, tak jsem zvědavá kdy se dostanu na řadu :D jo a Leni ty jsi říkala že to dekorování necháš na nich? Budeš jim za to něco platit? Já jsem právě v tom Žebětíně domluvená, že mi to i nakoupí a naaranžujou tu tabuli za 20 kč na osobu, která bude na hostině..
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: Jj, Luci, neboj :-) ale až večer.. po zkoušce jdu cvičit. lenieka: no já sebe právě taky živě vidím :-D ježíš, to bude prdel... tam budu předělávat stoly, slavobránu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no určo to budou mít v té restauraci jako my.. to je rozdělený na salonek a restauraci, ale pro svatby to nechávají komplet uzavřené. A pak terasa s fontánou... budou to mít i s obřadem?
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, děkuju :-)
Odpovědět
lutsousek: Luci v klidu čas...stačí mi to zítra ;-)
Odpovědět
holky a nebo zkusim ukecat kvetinarku a pujcim karticku na sobotu i nedeli...ze by nekteri jeli v nedeli a nekteri v sobotu aby mel kazdy dostatek casu...co myslite? jina ja se na svatebni noviny chystam al enemuzu se k nim dokopat :-D ale dnes jsem ve vane dostala napad jestli nekoupit v Makru male vody na piti a nerozdavat je po obradu aby nikdo nemel zizen a ze bych na to nalepila etikety nase svatby :-D
Odpovědět
mitote: Dobrý nápad s tou kartičkou ;-)
Odpovědět
protoze jinak me to prijde sileny se vsichni narvat na nedeli :-) takze sem prosim napiste kdo chce v sobotu a kdo v nedelui ju?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?