Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenya: jake? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky :-) Kači: asi si od tebe vezmu kontakt a skáknu tam taky na ty nehtíky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se k vám přidat? hlavně bych potřebovala poradit. sháním pro přítele kravatu ve žluté barvě, nikde nemůžu pořádně nic sehnat. sice jsem už jednu koupila, s košilí to bylo ok, ale když jsem ji dala k obleku, tak už to bylo špatný. občas sem nakouknu, tak vím, že tu některá z vás taky sháněla kravatu. mohly byste mi dát nějaký tipy, kde jste všude byly? byla jsem už v op a blažkovi v olympii, assante (kr.pole i rozkvět), hedva, nějaký obchod v omeze a v tescu v kr.poli. máte ještě nějaké tipy? díky moc :-)
Odpovědět
milé nevěsty, hledám pár pro nafocení svatebních foto pro svoji presentaci se svatební tématikou. veškeré foto zdarma se souhlasem použím pro webovou presentaci na mých novým vznikajících webovkách. Pokud by nějaká něvěsta z Brna měla zájem budu moc ráda :) info osobně prosím nechci tu děalt neplacenou reklamu toto je opravdu jen pro zájemce o spolupráci na zdarma nafocení vašeho svatebního dne a myslím si že pro obě strany zajímavou :) Katka
Odpovědět
takzev tom druhem velkoskladu maji v nedeli do 15h tak se pojdte nejak doomluvit :-)
Odpovědět
lenya: a kdes je koupila a proc je prodavas? pavlikce zkust jeste na orli www.svatebnikosileadoplnky.cz jinak me uz nic nenapada... a nebo mozna jeste www.vazanky.cz nebo com
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to bysme mohli, je mi jedno v kolik...kkdyž to nebude 7 :-D
Odpovědět
no v 7 neeeeeeeee :-D ten prvni jsem psala ze ma do dvou ze? pocitejte na jeden obchod hodinu az dve, my jsme v tom voneklu byly cca hodinu a trictvrte
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: zkus se zajít podívat na ty avantgard jak ti mitote poslala odkaz. Mají je v Ceremoni v galerii Orlí. Nebo se mrkni ve Vaňkovce v Peeku a vedle v tom DZM. :-) mitote: tak nějak rozumně v tu neděli, pojdeme tam z od našich, tak ať nemusím vstávat nekřesťansky brzo :-D
Odpovědět
no ale na tom webu toho maji stokrat vic nez primo v tom obchode navic na tom webu je to o dost levnejsi a vyzvednes to na te orli po objednavce...jako u vesticky nam rozdil delal na netu a v prodejne 1200,- lutsousek: neboj ja nejsem rani ptace
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je fakt...ale slečna v tom Ceremoni byla moc milá a sama nám řekla, ať si vybereme na tom netu a buď to máme objednat a vyzvednout nebo jí říct a ona nám to objedná za tu internetovou cenu... tak to je fajn... takže v kolik? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
aha tak to nam vubec nenabidla, my kdyz jsme se zeptaly na to protoze nam ten rozdil 1200 docel avyrazil dech tak rekla ze na netu nemame moznost vyzkouseni a odborne konzultace tak jsme rekli ze si to objedname :-D nevim podle ostatnich kdo vse chce jet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v 10?
Odpovědět
to by teoreticky bylo schudne :-D
Odpovědět
jen vas predem upozornuji ze potrebuji pak ty faktury :-) bud jako ssimmikkovi vam je opisu nebo naskenuji ae originaly potrebuji pro kvetinarku ju?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jako u té vestičky je ten rozdíl fakt velikej... my tam byli kvůli košili. A tu samou měli v tom DZM, tak jsme jí to řekli a ona nám nabídla to s tím objednáním... ale ještě ji stejně nemáme :-D F. pořád nemá čas.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, nikaa: joo v 10 už by to šlo :-) Faktury není problém předat, pochybuju, že bych chtěla někdy reklamovat organzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: fakturu nepotřebuju :-)
Odpovědět
jo my tam tu kosili koupily na miste to byl rozdil asi stovky ale jako dat za vesticku 2300 nebo 3500 je uz sakra sila :-D
Odpovědět
nikaa, lutsousek: super :-) kdyby jste nahodou chtely tu stuhu reklamovat tak bych vam je zase vyzebrala :-D
Odpovědět
jo holky koupila jsem misto vodnich perel vodni krystalky - kosticky a nejsou teda vubec pekne :-S takze nedoporucuji ani za tech 7Kc ve voneklu :-D
Odpovědět
A co holky v 9.30hod.? A kde chcete dát scuka, přímo tam?
Odpovědět
Profilova fotka
já pojedu autem, takže mi je jedno kam dorazím...a pojedem teda do toho Storge?
Odpovědět
Jj, taky pojedu autem, teda musím si jet ještě na firmu natankovat :-N ale chtěla bych prvně do toho Storage, ve Voneklu jsem byla a už tam asi nepůjdu, pač pojedeme asi na sever.moravu a nestíhala bych nic :-|
Odpovědět
Ahojky, tak jsem dorazila od doktorů...dneska to celkem šlo :-) Dočetla jsem vás a chci se zeptat, jestli mě v tu neděli někdo vezme do auta nebo mám jet svým, ale moc to neznám, takže bych třeba za někým jela :-) Prosím dejte vědět, ju? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my taky přijedeme až tam... jen dejte vědět, kterým obchodem se začne :-) chlapa beru taky, tak doufám, že se nelekne takové převaze nevěst :-D hvězdička: teoreticky tě můžeme vzít my, jelikož pojdeme z Lažánek, takže to můžeme vzít přes přehradu... a zpátky taky. Nebo se za nás můžeš připojit...
Odpovědět
lutsousek : Jé to bys byla hodná fakt :-) Pokud byste mě vzali, tak bych byla moc ráda, ale pokud byste byli radši, kdybych jela svým, tak v tom nevidím problém, ale musíte jet tak, abych vás neztratila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: :-D neboj, jezdíme pomalu... já se domluvím s F. jak přijde z práce a dám ti vědět.
Odpovědět
lutsousek : Dobře, zatím děkuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?