Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nikky,jj vybrala jsem ty na ulici, jsou super :-)
Odpovědět
suki : Tak hlavně, že jsi spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: na té fotce je vidět, že se v nich cítíš dobře ;-) holky Simi, Luci a Luci :-D...tak se domluvíme, a zajdem do tý nejkrásnější svatby?
Odpovědět
romco,mně taky dělali široký boky :-D a to jako dost a navíc mám malý prsa, takže celkem špatná typ šatů na mě :-) :-N
Odpovědět
nikaa666 : Když tam budou mít otevřeno, tak klidně ;-) ;-)
Odpovědět
Navíc cena těch šatů je teda fakt super,ale neříkám...byla jsemochotná dát za šaty i 9000,kdyby byly ty NEJ, ale nakonec nebyly žádný lepší...teda ty co jsem zkoušela.Šla jsem v pátek ještě s kamoškou a obešli jsem 3 salony včetně Damborské-Paladium a prostě bílý vyhrály...Paladium jsou nádherný,ale ve skutečnosti, ten střih nebyl úplně to ONO.A taky teda barva...bílá na mě jednoznačně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki - tak to já prsa celkem mám, ale zase mě kousali ty kamínky, dělalo to široký boky,,,,
Odpovědět
Na mě byl trošku náročnej výběr :-D Nremůžu mítramínkya sluší mi srdíčkový výstřih, barva bíla....takže tolik specifických šatůzase není :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: tak ve čtvrtek mají do 18 hodin....no a tak tam můžeme zavolat, zda už tento týden mají otevřeno, aby jsme tam nejeli zbytečně suki: ty kamínkové jsou dost specifické a tím, že já mám hrozně široká ramena a úzký pas, tak ty boky nebyly tolik :-)
Odpovědět
romco, ono tím,že jsou od pasu a jak se stáhly, tak dělaly boky.Mají hodně širokou sukni...
Odpovědět
nikaa666 : Leni tak to zkus a uvidíš :-)
Odpovědět
nikky,jasný...na ně prostě musí být ta pravá postavička ;-) ;-) na té modelce taky vypadají skvěle :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holkyyyyyyyyyyyyyyyyy, mame prstynky :-N
Odpovědět
a co mitote??Spokojenost???
Odpovědět
suki: jj velka al emela jsem si asi udelat tenciprstynek ja mam silene hubene prsty tak je hrozne velky :-D
Odpovědět
mitote...já mám taky hubený prsty,proto mám tenucký prstýnek.Byla jsem si nejdřív vyzkoušet a pak objednala přes net :-) Sedí suprově . A jaký máte prstýnky,??
Odpovědět
no ja nevim me taky ty zkouseci krouzky sdely dobre :-D ale jako jo sedi jen proste potrebuji trochu pribrat na prstech aby nebyly pres cely clanek :-D
Odpovědět
mitote,neznáš náhodou Danu Bačinskou???
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a ty sis ho nezkoušela nikde ten prstýnek? já chtěla původně taky tlustější, ale nesedí mi a tak mám tenší :-)
Odpovědět
suki: no jmeno urcite procpak? nikaa: jo zkousela...ja nevim no mela jsem na veletrhu natekle prsty v tom vedru
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme oba prstýnky 6mm,,, a to mám krátké a tenké prsty :)
Odpovědět
my je tda mame 5mm...ja mam problem ze mam silne velke klouby takze ho tak tak natahnu ale clanky mam extremne hubene jen kost prakticky a tam je to zas velky, ale to je problem u vsech prstynku
Odpovědět
No protože já ji znám, tak se ptám :-D Že taky tancuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - tak to máme stejný problém,,,,
Odpovědět
suki: jako ted si ji moc nezaradim ale tusim ze jsme psolu hrali v divadle v necem.. romca: prave :-/ a ono to pak vypada blbe, kor kdyz mam jeste dlouhe gelove nehty :-D
Odpovědět
jo holky sehnala jsem karticku do velkosladu, kdopak chce jet taky? :-D
Odpovědět
mitote : Do velkoskladu? Kam jako?? :-)
Odpovědět
no do herspic, maji tam kyticky a veci na vyzdoby svatby :-) za bezkonkurencni prachy :-D tim ze je to jen pro kvetinarky a agentury ktery tammaji prirazky jak prase :-D
Odpovědět
mitote : Júúúúúúúúú tam bych jela :-)
Odpovědět
tak jo, cekam az mi odpovi kdy am karzticku vyzvednout a pak zorganizujem nalet...muzu vzit do auta jeste dve osoby krom hvezdicky a me tak se koukejte hlasit :-D jo prstynky hodim vecer, polila jsme si notas vinem (novy notas) tak cekam na vyschnuti na jsem na stolnim PC
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?