Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže na zítra zamlouvám :-) na 16?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Ahoj! Zítra v 16 h můžu! Kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Kači...tam jak minule
Odpovědět
Profilova fotka
tak já za vámi dorazím až tak v 17.30h,,, doufám, že tam ještě budete :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi...znáš nás ne...:-D to víš že tam budem... Holky je to teda zamluvené....na 16:00 pro 10lidí
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: už netrefím, dáme si sraz na čáře?
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: oki :-) můžem...zase za 10 4?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vemte si tašky na ty bublifuky :-D všechno vám donesu zítra 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka: OK: A vezmu prstýnky a botičky ;-)
Odpovědět
Holky, tak já tam dorazím po 4 :-) Jinak jsem teď koukala na VOŠ pedagogickou a mají tam takový testy, že by se z toho člověk pos..al :-( A jako podmínku tam mají dobrý zdravotní stav, takže jsem totálně v pr...li :-( Chjo, tak studovat nebudu no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Co? V Brně existuje vyšší pedagogická? A na co to je? :-o
Odpovědět
kachorka : Je to v Litomyšli. V Brně je jen VŠ pedagogická na Masaryčce a tam jsem to zkoušela, ale nedostala jsem se :-( Na VOŠ máš pedagogické vzdělání a máš titul Dis. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak super, zítra ve 4 jsem tam :-) se těším holky! hvězdička: je, tak to je blbý :-| ale aspoň nemusíš dojíždět až do Litomyšli... tak a letos jsi to na MU nezkoušela? S tím DiS můžeš učit max ve školce, ne?
Odpovědět
lutsousek : Jo to nevím, ale mě by ta školka bohatě stačila :-) Do školy bych nechtěla, spíš nějaká družina nebo nějaký kroužek pro mrňata :-) Letos jsem to nezkoušela, ale na ty jejich TSP jsem dost blbá asi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: A co zkusit střední pedagogickou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to jo... no ty tsp jsou sranda :-D ale na některý obory ti stačí percentil 33, na FF, myslím. A co ta VOŠ sociálně právní? To by tě nebavilo?
Odpovědět
kachorka : Tak já maturitu už mám ;-) Nechce se mi chodit znova na střední :-( A v Brně asi stejně není ne??
Odpovědět
lutsousek : To nevím, ale TSP mi teda moc srandovní nepřipadají, protože jsem fakt asi dement, ale já jim vůbec nerozumím :-( A ta sociálně právní je v Brně??
Odpovědět
Nevím no, já chtěla vždycky dělat s dětma a nejlíp s malýma :-) Dělala jsem v keramickém kroužku a to mě bavilo, ale přerušila jsem to a teď už tam mají náhradu a už mě tam nechtějí a nic jinýho sehnat zatím nemůžu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Tak jsem tu školu prohlídla a zjistila jsem, že bys mohla jít na obor Speciální pedagogika, dokonce se u poostižených zohleňuje stav u příjimaček... No ty testy jsou dobrý, až na tu anglinu, ta gramatika mi nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mitote ..jakej sklad yslíš, Vonekl?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nemyslíš Storge v Horních Heršpicích? Tam jsem byla...
Odpovědět
kachorka : Fakt jo? Jako ta v Litomyšli?? No já taky tu anglinu moc nedávám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo, tak zítra nemůžu...ve ST by to možná šlo, ale taky na mě něco leze, tak nevím nevím...a nemůžete zase v sobotu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem zase byla v tom Voneklu, ale prý Stronge je o 100% lepší..ve Voneklu neměli nic fialového:o(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste kupovali ty ozdobné nůžky a děrovačky? Já obešla aspoň 5 papírnictví a všude mají jen nůžky, co dělají nějaké zoubky atd. a nic moc výběr:o(
Odpovědět
holky tka co zitra do toho velkosladu? v 9h nebo v 10h? kdo muze a chce jet?
Odpovědět
prstynky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
mitote : Moc bych chtěla jet, ale jedu s přítelovou babičkou k dr. :-( Pojedeš tam jindy???
Odpovědět
já budu na spec.ped. dělat příjmačky teď v sobotu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?