Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
peta: jo ja uz vim jake myslis, ja zadala jeste do bazaru poptavku, dve se mi ozvaly tak uvidime... jinak ne nenasla...a ty co dosly jsem dost zklamana hlavne velikosti :-(
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak velký družičky jsem taky zamítla a to se jich nabízelo dost, chci jen malý a vzhledem k tomu, že mám dcerku, tak bude jedna a myslím si, že to stačí, bude to naše malá nevěstinka ;-) Košíček máme proutěný a vyšel myslím na necelých 50kč, nevím sehnala ho někde mamka, tak ho vzala ;-) Je akorát, přesně podle představ a možná ho nebude ani omotávat, ať je přírodní, stejně ho nebude mít na obřad, ale až po něm :-D Teď jse došla s kamoškou z kofči a je mi fajne, teda až na to, že jsem sama doma, Miška u babičky a skoromanža na oslavě :-( njn
Odpovědět
ssimmikk: tak to je jasny ja mit dite tak taky jde za druzicku dite a nikdo jiny ani omylem ;-) jo muj manza kouka na nejaky horor, ja ted koukala na 13. komnatu Marty Jandove a docela mi u toho bylo do place :-( kor kdyz se ona dvakrat v telce rozbrecela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) koukám, že jste tu probírali družičky :-) Tak já budu mít jednu družičku a to sestřenku, je jí 8 a šatky budem pujčovat tady v Blansku. Pod naším panelákem, je pujčovna a maj tam dost velký výběr, až mě s tím překvapili. No a hlavně je tam milá paní a vůbec nevadí, když si budu brát pouze šatky pro družičku... Velké družičky bych také nechtěla...by zbytečně odváděli pozornost ]-( Jo a taky jsem někde četla, že by měli mít k sobě družbu...což jsou zase chlapi navrch....aby nebyli sami.... Dneska je zase krásně....já frčím na domeček, možná se tu zastavím z mobilu...tak né že tu budete knedlit a pujdete si raděj užít někam sluníčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :))) teda, jsem si zase pořádně mákla, než jsem vás za ty dva dny dočetla... Jste řešily družičky... tak já mám dospělé, protože jsme si s holkama už na gymplu slíbily, že si půjdem za družičky :))) Z toho jedna z nich mi to i odsvědčí. Ale u mě byl problém z holek vybrat jednu, jako svědkyni. Takže logicky zbytek se musí účastnit jako družičky. Družbu k nim taky máme a opět jeden z družby bude i svědčit. Je to americký zvyk, ale mě se líbí. Kdybych měla dítě, tak mám samozřejmě jako družičku/ družbu svoje malý..ale jinak ty malý děti moc neprožívám, člověk nikdy neví, jestli se nezprčí, nedostanou trému a na poslední chvíli se nezaseknou, že tou uličkou neprojdou :)))))) A taky dost nesnáším, když ty nevěsty ty děti navlíkají to bílých šatiček s volánkama a ještě nejlíp se závojem- to jsem zažila i u 11-13 letých holek- a vypadalo to hrozně. Ale v nějakých pěkných letních šatkách, proč ne! :)) mitote: šaty si holky platí, já jim koupila jen čelenky a řekla, jakou barvu bot mají mít. A ty košíčky budou mít jen ty malý družičky, ne? U těch velkých by to vypadalo dost blbě :))))) A pokud ta jedna nechce ty šaty, tak ji prostě neber... Já řekla holkám, že kdo nemá šaty, nejde na hostinu. Což mi přijde jako dobrej kompromis. Družičky chtějí být ony, já je nenutila, řekly si o to. Takže šaty jsou taková propustka :))))) nikaa: včera jsem si užívala sluníčka a dopadlo to tak, že mám jednu ruku opálenou a druhou bílou, jak jsem seděla :)))) tak dneska si sednu naopak a pokusím se doopálit tu druhou :))))))
Odpovědět
mitote: jo kosicky maji jen ty male :-D boty jim vubec nediktuju a bizuterii jsem jim taky zajistila a zaplatila
Odpovědět
Profilova fotka
mitote to mitote :-D :-D :-D :-D No já jim právě boty řekla, ať sjednotí barvu...jsme se dívaly na fotky na googlu a když měla každá jiný boty (barvu), vypadalo to dooost blbě. :-D A bižu každá svoji, já koupila jen čelenky. Ale holky jsou rozumný a budou mít k tomu jen náušnice- perličky. Jsou zlatý a baví je to, se sladit. ;-)
Odpovědět
lutsousek: tak je bizu dela kamoska tak vyjde levneji a perlicky prave nechci :-) jako ja boty s nimi neresila jen jsem tusim jedne rikala at ma nejake svetle ae uz nevim...ale jako vsechny krom te jedny jsou taky zlate, jedna rekla ze je vdavam jednou za zivot tak ze co reknu to si oblikne :-) a druha rekla ze boty budfem resit dle satu aby byly co nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nejsem milionář, abych jim mohla platit ještě košíčky a bižu. ;-) Já když jsem byla za družičku strejdovi na svatbě, tak mi půjčení šatů a všechno platili moji rodiče. A brácha byl družba a to stejné... To neplatí nevěsta s ženichem. Jen požádají o funkci družička/ družba a pokud souhlasí, tak to i platí...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no tak holky mají naštěstí všechny vhodné náušnice doma, takže není potřeba kupovat nebo nechat vyrábět...a už vůbec ne, za moje peníze :-D Stačí, že mají ty čelenky a budu jim platit kytky a budou na hostině. ;-)
Odpovědět
lutsousek: ja prave taky ne, ale tak tri kosicky preziju a bizu me vyjde pro vsech sest do 300-500,- me prave porad nekdo rika ze to plati nevesta saty druzickam :-) dokonce uz jsem pristoupila k myslence ze bych jim zaplatila latku a ony jen tu praci :-( ale jako taky v saloen jsem videla male druzicky, mely dlouhe slehackove saty, vycesane vlasy, zavoj a korunku a pri predstave ze bych to mela mit na svatbe jsem chtela zvracet :-) jeste prestava ze by je nekdo nalicil....aaaaaaaaaaa.....
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jooo, to je přesně to, co jsem myslela s těma malýma družičkama :-D :-D :-D :-D Ale ty šaty pro družičky opravdu platit nemáš...
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: no snad to nejak doomluvime, uz to chci mit z krku :-( jo to je hnus :-) nic proti komu se to libi ale proste v tom vypadaj mlady stary
Odpovědět
Ahoj holky :-) Dnes je tak krásně ;-) odpoledne razím s malou ven nebo pojedeme za prababičkou, uvidíme co podnikneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, jo,jo, krásně a já trávím odpoledne s neurotickýma poruchama ]-(
Odpovědět
Teda Peťo :-| ale jako pěkný počasí snad letos ještě bud,e tak si ho ještě užiješ ;-) Jinak jsem už mohla být holky vdaná, kdyby byl včerejší termín volný na zámku, tak jsem se vdávala včera a docela mě to zamrzelo, když bylo tak pěkně, bylo by to fajn ;-)
Odpovědět
Teda holky, všechny užíváte asi sluníčka, co ;-) malá mi spí, tak musím počkat, jak vstane, ale je tu teda nuda :-|
Odpovědět
Ahojky, tak po nedělním obídku jsme si dali ten můj výtvor - tiramisu a nemá to chybu :-) Mňamka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no tak to jsem ráda, že se to povedlo a že chutná,,,
Odpovědět
romca13 : Moc dobré, akorát příště nebudu namáčet tu podkladovou vrstvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máš to moc mokré nebo proč??
Odpovědět
romca13 : No ta spodní vrstva se mi rozmočila od toho krému ještě a špatně se to sundává z té dortové formy :-(
Odpovědět
Jejda, ta to já nesnáším rozmočený piškoty, tak to asi jen něčím pokapu a bude :-D
Odpovědět
ssimmikk : Oni nejsou rozmečený, jen ta spodní vrstva mi nějak nevyšla :-( ale aspoň budu vědět na podruhé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, fakt krásné počasí :-) Opět se chystáme na ryby, doufám, že už konečně něco chytíme!!! Ráno jsem byla na cvičáku a Roman zatím uvařil :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já mám košíček z květinářství, to, co mi zbylo po živých květech, které byly v košíčku...
Odpovědět
kachorka : Páni, tak to se někdo má ;-) Holky pádím ven, tak se zatím mějte krásně :-)
Odpovědět
peta: neboj, me rovnou ceka leceni neurotickych poruch :-D i psychotickych :-D :-D :-D nastesti to nebude driv jak za opet let :-)
Odpovědět
holky, kdy je další sraz?? ;-)
Odpovědět
a co je lepší doprostřed stolu, organza nebo vizelín? Máme bílej ubrus a chci doprostřed jen takovej ten pruh v růžové barvě a nevím co se na to bude víc hodit..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?