Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
angebot : Ahojky, na dalším srazu se nedomlouvalo zatím :-) Jinak mě se víc líbí organza :-), ale já to chci mít zmuchlané uprostřed :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: za pět let, tak to máš fajn :-D Já mám zkoušku v pátek :-x
Odpovědět
p.e.t.a.: Neboj Peti, to dáš ;-)
Odpovědět
hvezdicka: taky jsem si nakonec koupila organzu.. snad mi budou stačit dvě role :-) jinak už máme oznámení a v sobotu jsme koupili manžovi oblek a nějaké dekorace, tak jsme zase trochu pokročili v přípravách ;-)
Odpovědět
peti neboooj, jsi šikula! a jaká zk. tě čeká?
Odpovědět
angebot : Tak to se teda číníš :-) Jo mohla bys mi donést na srazek až bude vzorek toho přípravku na vlasy?? ;-)
Odpovědět
Luci jasně, už jsem ti vzorek odebrala ;-)
Odpovědět
angebot : Kdybys měla čas v týdnu, tak dej vědět..můžeme dát sraz někde ve městě...potřebuju do Vaňkovky, ale nechce se mi tam samotné :-(
Odpovědět
tak jsem utratila 2 tisíce za dekorace apod. tak snad to bude stát za to :-D
Odpovědět
hvezdicka: můžu každej den ale nejdřív až v 16 hod, do té doby jsem v práci :-)
Odpovědět
angebot : tak to asi necháme na sraz ne?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: z Psychiatrie, je to celkem v poho, dost mě to baví, jen mám občas pocit, že mi taky hrabe :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
angebot: A ty si budeš dělat veškerou dekoraci sama?
Odpovědět
Luci, jo taky bych to nechala na sraz, pokud na to nějak nespěcháš.. Peti, jojo, budu si tu dekoraci dělat sama, už mám celkem představu.. Psychiatrie mě taky bavila, ale už si z ní nic nepamatuju teda :-D teď mám plnou hlavu oplodňování z práce :-D
Odpovědět
angebot : Nespěchá :-) Oplodňování?? :-o
Odpovědět
Luci já dělám na klinice pro léčbu neplodnosti :-D
Odpovědět
Angebot: tak tam bych asi dělat teda nechtěla :-|
Odpovědět
angebot : Aha, tak to jsem netušila :-) To je hezký povolání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: A to si to tam budeš ráno i chystat? =-) No jak je vůbec v nové práci, spokojená?
Odpovědět
hvezdicka07 : dělám tam měsíc teprve.. ;-) luci, budeš mít na dortu figurku? popř.jakou?
Odpovědět
Peti nebudu to chystat ráno ale den před víš ;-) V práci... No je to na delšé povídání, ale zatím se to dá ;-)
Odpovědět
angebot : Deni vůbec nevím ještě kde jakej dort...nemáš typ na místo, kde dělají dobrý a levnější dorty?? :-)
Odpovědět
Luci to nevím teda.. mě nakonec děkovné dělá sestřenka jen za suroviny a hlavní Ondrová.. Ale jakej přesně taky nevím.. Te´d koukám po pěkné figurce... Ale všechno mi přijde strašně kýčovitý :-D :-(
Odpovědět
peta: no ja nastesti nebudu psychiatr ale psychoterapeut a doufam ze pouze ambulantni :-) ale stejne za pe tlet musim jeste na dva roky na kliniku...hih...no nazdar :-N jinak dnes jsme prodali muj stary nas tak jdu objednat vesticku s regatkou a kravaty pro tatinky a svedka :-) jupi jou
Odpovědět
mitote : Co jste prodali?? :-o
Odpovědět
aha pardon :-) notasek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: Já si chci objednat jednu z těch co mám v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že nejsem jediná, která se učí... já se teď tři hodiny dělala s prací o přijetí a odeslání chipsů: ČR versus EU. 8-( Mě z toho málem jeblo...nemohla jsem ty informace vůbec najít. A jaký jste měly víkend??? angebot: jee, ty máš hezkou práci. A na stůl budeme dávat organzu, připadá mi hezčí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsouse: přijetí a odeslaní chipsů? nebo chipů? co to prosím tě má být? =-) =-)
Odpovědět
pri pohledu na chipsy vedle me taky premyslim co je tim mysleno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?