Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahojík Nikaa :-)
Odpovědět
nikaa666 : Tak já si právě svařila 2lžíce kafe v 1/2 litru vody :-) Jak mi to radila Romča :-) A toho rumu tam dám 1/2 lžíce :-) Tak jsem zvědavá ;-) Kdyžtak máme slepice, tak budou mít hody :-D :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : Tak to mě asi trefí..zjistila jsem, že mám doma jen jednu smetanu ke šlehání a v receptu jsou dvě, tak snad to nebude vadit, co myslíš?? Jsem otravná, co?? :-)
Odpovědět
Holky, našla jsem lampiony, který vychází na 30kč, nemáte zkušenosti se stránkama HD-SHOP?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no asi to bude málo, ale uvidíš....já to s jednou nezkoušlea :-D Simi: ani mi to nepiš za kolik...já už je mám na skladě ]-(
Odpovědět
nikaa666 : Tak vyšlu skoromanžela na nákup :-)
Odpovědět
Hvěuźdi: dojeď si, mám doma asi dvě šlehačky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jen vás pozdravím a zase mizím, jedem zachvilku do Plzně, kámoš tam bude večer bouchat (boxovat) s nějakým mistrem z Ukrajiny, tak to asi bude dooost drsný, ale věříme, že náš borec vyhraje!!! :-) Pak je tam nějaká party a vracet se budem až v noci... Tak tu moc neplkejte, ať pak zase nestrávím věčnost dočítáním :-D
Odpovědět
Lenya: o víkendech je tu mrtvo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: a jakto, ze ty jses doma? Nejdes s Miskou ven?
Odpovědět
Lenya: teď spí a potom půjdeme, ale abych pravdu řekla ani se mi dnes nikam nechce :-| ale půjdeme, co bych pro ní neudělala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, tak můžu říct, že dorty z české byly naprosto úchvatné,,, byla jsem z nich unešená,, a ta chuť,,, jen o tom píšu a hned bych si je dala,,, fakt luxus,,, hvezdi -- já zase nemáčím všechny piškoty do toho kafe, takže do toho půllistru je to dobrý a trovha kafe ti kdyžtak zbyde,,, a toho rumu tam dávám podle oka,,, prostě jen na ovonění,,, ale každému to může chutnat jinak,, třeba někdo tam rum nedává vůbec a ty piškoty pocáká třeba nějakým likérem,,,
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : Tak já namáčela všechny piškoty, ale nerozmáčela jsem je tam jen šupla a hned vyndala :-) A rumu jsem tam dala dvě lžíce a ten můj přišel a prý, že je to málo, tak mi tam ještě trochu dolil, tak jsem zvědavá zítra na výsledek :-) Jaký mají ceny na ty české Romi?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak máme doma dvě výslužky. Na jedné svatbě jsme se byli podívat, musím říct, že to byla nuda. Takto bych to nechtěla... Až přijedu k zámku, tak se půjdu bavit za holkama a Romča za klukama. A budeme roznášet koláčky, kořalku a nealko! Oni tam přišli a jen stáli, nechali se vyfotit a šlo se dovnitř...
Odpovědět
Holky nepůjdete někdo v pondělí ráno kolem těchto míst : Indies (Poštovská 2), BKC(Běhounská 17), Dům pánů z Lipé(nám. Svobody 1)??? Prosím dejte mi vědět. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no tak my od tama mali dortík rozměr asi 12x30cm a stál 300,-,,,, a ty piškoty do tiramisu taky nerozmáčím,,, prostě namočím,vytáhnu,,,,
Odpovědět
romca13 : Tak nějak podobně jsem to udělala a uvidíme zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes bylo tak krásně a já sedím u psychiatrie, asi mi z toho brzo taky hrábne :-D No, taky jsem si trochu vyklidila skříň, co už nenosím nebo lépe řečeno neobleču. Jak to máme s odvozem hostů, spíš s přívozem, pojedou svýma autama? Já budu mít už řidiče na dopoledne, aby je tam svezl, je to mámin známý a ona dnes přišla s tím, že by mi tam měl sedět celý den, prý kdyby někdo potřebovat odvést. Teda nevím, mě se to vůbec nelíbí, je to skoro cizí chlap, tak si přece nevezmu na hostinu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jo, Luci, já budu určitě ve městě, ale až tak po jedné hodině. Pomůže ti to?
Odpovědět
p.e.t.a.: No tak to asi nee...potřebovala jsem někoho, kdo půjde tam ráno, aby mi tam koupil lístky na koncert, ale kolem jedné pochybuju, že už lístky budou :-( Jinak k tvému problému, tak skoro všichni budou mít svoje auta, ale svěděk se mi nabídl, že nepije, tak bude rozvážet, takže tohle neřeším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď hlídám sousedce, co mají svatbu, jejich přerostlou čivavu, tak si perfektně s Flekem vyhrají :-D Romča šel s klukama do hospody... peta: Taky si půjdu za chvilku vyklidit skříň. No na svatbu přijedou svýma autama, pak budeme mít doufám 2 řidiče, kteří budou z hostiny rozvážet. Ale snad přijdou až po obědě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, tak u nás by taky mohli jet všichni svýma autama, ale taky všichni pijou, tak pochybuju, že si pro ně druhý den pojedou :-D A nevíte kolik tak stojí drink and drive?
Odpovědět
p.e.t.a. : Tak u nás pojedou všichni svýma autama jen na obřad a na hostinu to máme kousek za barákem :-) Tak holt ráno nebudou chlastat a pak na hostině se střískají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Aha, tak to jo, no my už pak přejíždět nebudem. A na jaký jsi chtěla jít koncert?
Odpovědět
p.e.t.a.: Jarka Nohavici, ale na něho sehnat lístky, to je fakt zázrak :-) :-) Většinou to má hnedka vyprodané :-(
Odpovědět
p.e.t.a. : Mohla by ses mi tam zeptat, když půjdeš kolem? Ale opravdu pochybuji, že nějaký lístky ještě budou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
peta: No doufám, že vydrží chvíli nepít a po obědě si odvezou auto a řidič je přiveze zpátky tím, kterým se bude rozvážet...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: to víš, že jo. A chceš je kdyžtak koupit, nebo jen abys věděla jestli je mají? To bys tam mohla asi i zavolat ;-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Ani na jedno nevím tel. číslo, tak já Ti napíšu do IP svoje tel.číslo a mohla bys mi napsat sms??
Odpovědět
hej holky a jak vy to mate s oblecenim pro druzicky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?