Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Trpaslíky jj, ty mám ráda :-) jsou krásní :-)
Odpovědět
Teda jen si skočím do vany a vy se takhle rozkecáte :-) Ty minivínka bych chtěla taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..ale tam josu za 2,40 ne za 1,50.
Odpovědět
Efendy: Mitote měla množstevní slevu nebo slevu sympatií :-D
Odpovědět
efendy: sakra...tak pockej ja mrknu kde to bylo nekde byly...a myslelajsme ze tam... ssimmikk: a nechces jeste pro naszamrkat na dalsi slevy? :-D
Odpovědět
efendy kazdopadne me tam vychazi ty mandle na 360,- a to je za darky pro hosty prijatelne
Odpovědět
Mitote: na jaký slevy??? Ty jsi asi měla slevu, když je máš za 1.50kč :-D to spíš ty mrkej ;-)
Odpovědět
ssimmikk: nemam ale podle me byly v tom eshop za kacku padesat :-( nebo jsem uz totlani mimon ]-( dokonce na seznamu ve zboi vyjizdi za dve kacky ale jsou za 2,40,- tak ja nevim :-(
Odpovědět
ssimmikk: to mrkani byl na ta vinka
Odpovědět
Ty minivína byly tady z bazaru nevím jestli je furt má........... ;-) pošlu kontakt zítra, ju?
Odpovědět
Když to bylo aktuální, tak jsem to sem psala jestli chce někdo minivínka za 30kč a nikdo nic, tak jsemto brala jako, že nikdo nechce :-N
Odpovědět
ssimmikk posli hele tady je 125 mandli za 154Kc to jde ne?
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.stuhy.cz/pripravuji-svatbu...
Odpovědět
Holky, tady je mrtvo :-N :-D no nic jdu si lehnout včera jsem šla, teda né včera já jsem šůa spát až po půlnoci, takže dnes :-N dobrou noc nevěsty :-)
Odpovědět
je tu hrozny mrtvo :-( asi si snad zacnu studovat materiala k tomu vycviku nebo nevim ]-( :-|
Odpovědět
:-D
Odpovědět
ssimmikk: nesmej se, kdo me zna, vi ze ja na uceni nesahnu ani den pred zkouskou ale az noc..a to nejdriv :-D
Odpovědět
:-D dobrou noc :-D
Odpovědět
dobrou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to máš asi nějaký dost jednoduchý zkoušky, já budu mít zkoušku v pátek a teď se budu učit třetí víkend. hvezdicka: Luci a co něco takového http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
peta jeste nemam zkousky :-) to na co ted koukam teprve za tyden zacinam studovat, je to petilety psychoterapeuticky vycvik takze prvni zkouska az za rok :-) ale mame to mit proctene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko nevěstinky Do albíčka jsem dala ten dort ze zlaté svatby, kdyby jste se chtěli kouknout :-)
Odpovědět
efendy.a pokud vím, tak ani ne před měsícem byly andílci naprosto úžasní a teď už nesmí přes tvůj práh?? Navíc, bereš nápady cizích za své...
Odpovědět
nikaa666 : Ahojky Leni, dortík úplně úžasnej :-) Toho máš z tý cukrárny na čáře?? Jo chtěla jsem se zeptat, když děláš to tiramisu, tak to ničím nevymazáváš tu dortovou formu, že?? ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni a kolik dáváš toho rumu do kafe? Romča říkala, že na dortovou formu mám dát kafe do 1/2 litru a dvě lžíce kafe, tak teď kolik asi ještě toho rumu?? Díky za odpověď :-)
Odpovědět
Ahoj holky, je tu nějak mrtvo :-(
Odpovědět
hm :-( to teda je :-(
Odpovědět
Jak je víkend, tak se všechny vytratíte :-| chjo, chjo............tak vám přeju aspoň pěkný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: neeee ten dort je od tý agentury Bgreen, jak jsem ti na ně posílala kontakt :-) Já teda dávám kafe jen do pulky toho pullitráku max....nenamáčím všechny piškoty..jen některé....a rum tak dle chuti...protě tam trochu cvrknu :-) na ovonění...asi na lžičku
Odpovědět
Profilova fotka
a nevymazávat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?