Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem
Odpovědět
tak já ti to přidám....ty fotky
Odpovědět
Profilova fotka
jj
Odpovědět
Profilova fotka
suki: tak už konečně jsem se koukla...takže jednoznačně ty 2ky :-) fakt krásný ...sluší ti :-)
Odpovědět
:-) :-) děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: přijdeš taky odpoledne?
Odpovědět
kam?
Odpovědět
holky tak jsem vystavena, totalne :-) celodenni skola neni nic pro me :-( ale zvladla jsem online i poresit nejake svatebni veci :-)
Odpovědět
tak doufám, že sraz byl fajn a příště už fakt snad dojdu hvezdicka: pokud chceš opravdu kvalitní masku na vlasy, zapomeň na gliss kur a elseve a zkus toto, sice je to dražší ale stačí malinko, takže ti vydrží mnohem dýl než běžný masky a vyjde tě pak téměř na stejno.. tak mrkni , kdybys chtěla, mohla bych ti ji sehnat i levněji.. nebo ti můžu donýst vzorek na zkoušku. ;-) http://www.pro-vlasy.cz/p/goldwell-in...
Odpovědět
tak me dnes dosly vzorky tech zelenych stuh tak mam radost, pet odstinu na vyber jsme jeste nevidela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suki: musela jsem narychlo odejit, dneska přece byl ten srázek;-) určitě si to tu četla,ale za 14 dní pujdem zas, tak se doufám přidáš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauvec holky,,, no srázek byl luxusní,,, jsem ráda, že se nás sešlo tolik,,,, super,, už se moooc těším na další,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré dánko :-) Romi, tak já dneska jedu domů až v pět, takže s váma zajdu do toho Jadranu ju? jestli to teda neva 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- no my budeme rády,,, takže v 15.30h u Jadranu, ju ????
Odpovědět
Profilova fotka
oki...budu tam :-)
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak jsem tu až dnes. Včera to byl tak super sraz, že jsem z něho přišla krásně společensky unavená. Jen co se trochu proberu, tak sem hodím fotečky :-) Chtěla jsem vám napsat, že jsem ráda, že vás znám a příprava svatby je pro mě zatím to nejlepší období v životě :-) Díky vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- to mám radost, že se ti to líbilo, fakt to bylo super,,, a taky jsemráda, že vás znám,,, je to moc fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: já jsem taky moc ráda, že jsme se takhle pěkně sešly a podařila se nám moc hezká partička :-) Doufám, že to takhle budeme udržovat pěkně dlouho 8-) Už se těším na fotečky ;-)
Odpovědět
romca13 : No včera to bylo tak super, že se mi ani nechtělo jít domů a jak tam nebyl signál, tak se mi ten můj nedovolal a čekal na mě čtvr hodiny venku :-D :-D Bylo trochu keců o tom,že jsme se na něčem domluvii, ale jinak dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: ;-) chvilka čekání neuškodí :-) hlavně že to bere 8-)
Odpovědět
angebot : Deni vypadá to skvěle :-D Můžu poprosit o ten vzorek?? ;-)
Odpovědět
nikaa666 : No bylo keců, že kdyby tam čekal o půl hodiny dýl, tak že si tam pro mě přišel :-D :-D :-D Ono by mu to nevadilo, kdyby před 5 nevstával do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, před chvílí jsme mluvila s mamkou. Včera byla u sestřenky, aby se jí zeptala ohledně dortu, co vše je schopná udělat. Dvoupatrový problém nebude, tak jsem ráda. Jen co mě trochu namíchlo je, že mamka nechce jen ten dvoupaterový dort, ale ještě jeden další :-| Říkala jsem jí, že dvoupatrový bude pro 30 lidí stačit a ona že by tam měly být dorty 2, aby to kolem mě nebylo na stole chudý. Nepotřebuju být obklopená dorty ]-( A hlavnš, kdo to tam bude jíst...
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: tak soi měl pro tebe dojít rovnou ;-)
Odpovědět
lenieka : Prý si tam pro mě nebude chodit jak pro malou holku, že už mi 18 bylo, ale on se spíš bál si myslím...tolik bab najednou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: nás a bát se ? :-D :-D lenieka: tak ten druhej pak budete dojídat po svatbě :-) jako naco dva dorty a ty nebudeš mít Leni dort za syna?...ještě že mám rozumnou maminku :-)
Odpovědět
nikaa666 : Tak nevím, proč si pro mě nepřišel hned jak tam byl a čekal venku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak to ten můj by tam přišel....aby vás omrkl :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: ne, dorty za syna a dceru dávat nebudeme. Ona říkala, že o tom ještě tak dalece nepřemýšlela, tak se mi jí to snad podaří vymluvit :-) Nebo to vyřeším tak, že nakonec objednám dortíky z té cukrárny, kde jsme byli včera a bude to jako za dceru a syna, aby byl klid :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?