Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: neřeš to!!!!!!! je to nemožný, ano, ale tam jsou promazaný velký kusy diskuze...a ty tam svatbu mít nebudeš, takže tvoje příspěvky se jí netýkaly vůbec- pokud jsi ji zrovna nesrovnávala s vaším úžasným Nekonečnem. Jako jsem naštvaná na to, co se tam strhlo. Ale už je to jedno... x let po nás tam budou přispívat další nevěsty, co tam budou mít svatbu a Nekonečno je u Fontány asi zajímat nebude...já taky nelezu do diskuze o Harmonii třeba a nepíšu, jaký jsou rozdíli s Fontánou...takže asi tak. ;-)
Odpovědět
lutsousek: v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super :-) já se jdu učit na zkoušku.... blee
Odpovědět
ja jsem ve skole od 8.20 do 18.15 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ve tři zkoušku, pak letím vyzvednout tu knihu hostů a pak na sraz... takže si jdu umýt hlavu a učit se. :-S
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak jsem dala malou spát a mám chvíli pro sebe, už se těším až večer vypadnu :-) Nebudu se ptát, kdo z nás jde, protože je nás hodně, ale spíš kdo teda nejde? Ví o tom i ti co sem moc nechodí?
Odpovědět
Říkáš, že miluješ kytky - trháš je, říkáš, že miluješ slunce - utíkáš do stínu, říkáš, že miluješ oheň - hasíš jej, říkáš, že miluješ vítr - zavíráš před ním okna, už víš proč se bojím, když říkáš miluji tě?
Odpovědět
Moc se mi to líbí, proto jsem to sem dala :-D :-N
Odpovědět
Teda s váma je holky zábava dneska ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Simčo, ty máš zase svůj den? :-D :-D :-D teď jsem vylezla z vany...
Odpovědět
Lutsousek: proč??? :-D Vy tu kecáte dopoledne a v poledne se tu všichni zdejchnete a jsem tu sama :-( Jééé, já si myla vlasy dopoledne a mám to na všechny strany, už se těším, jak půjdu na krátko, jéééééééééé :-p
Odpovědět
A zase tu nikdo není, teda holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Chjo, já jdu teda do jiné diskuze, nooooo ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,,, tak jsem smutná,, mě večer chytl močák, takže jsem os půl sedmé a ž do těch lítala po doktorech,,, vůbec nevím, jestli mám dnes v ůbec jít nebo si jít taději domů lehonout,,,
Odpovědět
Ahoj Romi, tak to je mi líto :-( pokud ti není dobře a jsi nevyspaná, tak si běž lehnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - nevyspaná nejsem,,, jen ten močák mě zlobí,,,
Odpovědět
Tak uvidíš, jak ti bude, aby se ti pak neudělo špatně nebo něco.............uvidíš jak na tom budeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem úplně nasraná,,,, zrovna, když tam mají být skoro všechny holky,,, no ještě uvidím,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, už tu nebudeš sama ;-) byla jsem na obídku...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem na služebce,tak vás sleduju na mobilu. Romi to je blbý...asi by ses měla doma léčit než jít do hospy,ale tak uvidíš. Záchod tam maj taky;-) si tam s tebou budem chodit na střídačku na pokec:-D Ne dělám si blbou sradu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi vůbec ti to nezávidím. Jednu dobu jsem měla močák hodně často a vydržet ty bolesti je kolikrát síla. Snad se ti to brzy zlepší...
Odpovědět
Leni a co jsi měla dobrýho na obídek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic speciálního, kuřecí rizoto... Přijde mi, že tu vaří čím dál hůř :-( Nebo chuťově stejně, jen výběr je slabý...
Odpovědět
njn :-( nejlepší je si vařit sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo :-) Ale je fakt, že když jsem byla měsíc nemocná, tak mi jídelna celkem chyběla :-) Na jednu stranu si tu všichni stěžujeme, ale nemusíme řešit, kde si co koupit na jídlo.. Jak je na dnešek domluvený sraz? Až na místě nebo na České? Leni, vy jste domluveni na 15.h.? Nebo nakonec ne?
Odpovědět
Já dojdu až tam, ale někdo se tu domlouval na dřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, vím, že sis tu dělala srandu, jestli se holky nechtějí sejít už na oběd :-D Ty dojdeš asi v kolik? Dívám se na ty velikosti a doma se budu muset oměřit ;-) Takhle své míry neznám :-D
Odpovědět
Asi kolem 17hod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud někdo bude chtít, tak za 10min 16 sraz na čáře
Odpovědět
Ahoj holky,tak přidávám teda na chvilku šatičky pro ty, co neviděly:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?