Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
tak ja se odmlcela, dojila jsem kralika :-( holky a tohle dva tydny do te operace neutahnu, jen to dojeni takovy zaprah psychicky i fyzicky ze nemam sanci :-( :-( :-(
Odpovědět
lenya: maltezaci nemaji spodni srst takze z nich nespadne ani chloupek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dánko holky:-) K těm králíkům... zrovna jsem v sobotu jednoho beránka dovezla ségře...takže máme novej přírustek do rodiny :-) Minule, když jsme mělai králíčka, tak se se zakrslého vyklubyl obr mycan a žil teda dlouho. Už jsme ho potom nemohli mít doma, protože to nešlo a tak jsme ho dali známejm do králíkárny, no a tam potom umřel na nějakou tu nemoc se všema ostatníma no...tak doufám, že tento nevyroste tak moc, ale kamarádka co dělá ve zveráču mě upozorňovala....že tihle zakrslí se kříží s normálníma, aby se lépe množili...takže kdoví jak nám zas chlapec poroste :-(
Odpovědět
Dobré ráno děvčata :-) Tak my králíka nemáme a ani mi to nevadí, když slyším co s tím je starostí :-( To radši už toho pesana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne,, tak zítra nakonec končím už ve tři,, akže můžu dřív,, Kachorka,, v kolik na té čáře, teda ?????
Odpovědět
nikaa: jojo je to tak zakrsly prakticky ve zveracich nejsou :-( ale ja mam od chovatelky, a i tak je to vetsi zakrslou :-) ma dve kila, normalni zakrslik kilo, ale porad je to jeste male a jde to :-D a rust uz by nemela
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, já taky přijdu na tu čáru...:-)
Odpovědět
Leni a Romčo, já příjdu až tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: tak snad to stihneš co nejdřív ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Tak snad jo, protože pojedeme už dopoledne ;-)
Odpovědět
Co děláte dneska odpoledne holky? Nemáte chuť někdo semnou vyrazit projít se po městě?? Jsem už 2dny doma a leze mi to na mozek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- já dnes nemůžu :( jem do pěti v práci, pak jdu vyzvednout čočky a pak na solárko
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : V pohodě Romi...bych tak chtěla taky chodit do práce aspoň na chvilku :-( Co máte všichni s tím solárkem?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: šla bych...ale dneska mám taky do pěti a pak musim domů chystat papů a svačiny :-(
Odpovědět
nikaa666 : Chápu, když člověk chodí do práce, tak má spoustu věcí co pak nestíhá, ale můj půl rok se točí jen kolem uklízení, vaření a to ještě občas, praní a žehlení prádla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci -- no do šatů chci být trochu opálená, tak jsem minulý týden začala chodit,,,
Odpovědět
tak to ja si zakladam na porcelanove barve :-D :-D :-D
Odpovědět
romca13 : Tak já jsem opálená celoročně :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nahodily jste zajímavý téma, moje mamka si usmyslela, že malé koupí štěňátko, tak sjem jí řekla jestli je normální, že je za prvé malá a za druhé kdo by s tím furt chodil ven, že bych jakou malou brzo ráno oblíkla avalila vyvenčit psa, tak to ani náhodou, pak jí napadl králík, furt mě utišovala tím, že na něj koupí i klec, tak jsem jí řekla, že to doma nechcu, ten králík jí držel dlouho, tak už mi to pak vcelku bylo jedno, jak už mě s tím furt otravovala, pak mě napadlo, že jí řeknu, že si vezmeme od kamošky andulku a ona, že jí jde koupit, tak jsem jí řekla, že chci z domácího chovu, tak čekáme na jaro a bude andulka :-D jen si říkám, že pro malou by byl asi králík ideální, protože ona se stará i o rybičky-krmí je, čistí s náma, tak nevím, nejlepší je nemít nic, takhle nemůžeš jen tak jet někam a furt musíš brát ohled na zvířátko co máš doma :-| Jinak z Lilii se pestíky dávají pryč, takže nemusí mít nikdo strach, že by si zabarvil šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, normálně sem z práce nelezu, ale dneska je to téměř akutní :-) potřebuju poradit s prstýnkem. Už nám volal cenu a se 7 zirkonama budou stát 11.000,- a kdyby místo toho dal 3 brilianty, stálo by to 12.500,-. Nemůžu se rozhodnout :-( Poradte, prosím! ;-) Fotku mám v albíčku, akorát tam jsou ty kamínky oddělený, já bych je chtěla v jedný řadě (kdyby jich bylo těch sedm). Jinak počty se mi hodí oba, protože svatba je 3.7. :-D Moc díky!!! Bude mi to celý den vrtat hlavou.... :-S
Odpovědět
Lenya: kdekoliv se zeptáš, tak ti řeknou, že rozdíl mezi briliantem a zirkonem nepoznáš, takže já jsme si taky nechala se zirkonem, ale to je na každým, lidi si dávají briliant jen kvůli svýmu pocitu, tak nám to bylo i řečený ve zlatnictvích...............ty jsi chtěla 7kamínků pokud se nemýlím, tak si nech sedm a máš to vyřešený.........nevím, ale tohle je můj pohled, každej ti třeba řekne něco jinýho ;-)
Odpovědět
lenya79: Souhlasím se Simčou je to opravdu jen o pocitu..:-) Tak si rozmysli v čem se budeš cítit líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :) lenya: no pokud chceš 7 kamínků, tak je jasný, že necháš zirkony. Ty kamínky budou ve finále tak malinký, jako na fotce? Nevím, jak malé máš prsty, aby nebyly ty kamínky přes celý prsten..teda pokud to tak chceš, tak super. Já co zkoušela s více kamínky, tak už se mi to právě nelíbilo a kamínky mi zavazely. Takže jsem zvolila variantu 3 a brilianty, protože ta cena se moc nezvedla. hvězdička: jee, já bych šla ráda, ale mám moc věcí do školy :-( Jinak mi dneska přišla kalkulace na kytky...nooo, tak celková cena je super, ale cena mé kytky už ani náhodou, co jsem si to zas proboha vymyslela :-. :-D
Odpovědět
Efendy: poslala jsem ti ten receptík :-)
Odpovědět
lutsousek : Luci, tak já bych stejně dneska nakonec nešla je mi hrozně zle... mám zimnici a bolí mě hlava :-( Jakou máš kytku a za kolik?? ;-)
Odpovědět
Lutsousek a za kolik máš nakonec tu kytku? A jakou? Vezmeš mi zítra prosím ty nůžky? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: taky se přidávám k holkám....já chtěla původně zirkony, protože se na drahý kameny nepotrpím, ale nakonec mám podobný jako ty se třema briliantama....byla to výhodná koupě, tak jsme je vzali...má je i ženich na prstýnku...ale bylo to jen o tom, že to bylo extra výhodné...jinak bych zůstala u zirkonů...Opravdu to nikdo nepozná, že to není pravé, takže proč ne zirkon...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya- my máma oba 4 zirkony
Odpovědět
Romčo: Já jen jedén, héééééééč :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se máááááššššš
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?