Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - proto říkám, že jsem tam dlouho nebyla
Odpovědět
p.e.t.a.: Vím kde to je, můžu jít s tebou, pokud chceš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: No mě by to nevadilo, ale myslím, že Luc si tam holky zve zvlášť. Tak mám adresu s popisem tak to nějak zvládnu :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Jéé tak to mě nenapadlo, tak to se omlouvám ;-) ;-) Nechtěla jsem se vnucovat :-)
Odpovědět
Holky, jdu si dnes už lehnout, jsem unavená a nemůžu k malé ráno vstát, jak jsem nevyspaná, tak dobrou noc, už se moc těším na středu, papapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Né Luci v pohodě, jak říkám, mě by to nevadilo, jen jsem si všimla, že tam k ní jezdí holky zvlášť. Nevím, možná, aby se mohla na každou lépe soustředit :-)
Odpovědět
romca13 : Já myslela, že už jsi šla taky, když jsi mi neodpověděla na ty čočky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi --- jaký čočky???? to mi asi něco uniklo,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
peti --- já byla u Luc s Nikou,, a bylo to v pohodě .
Odpovědět
romca13 : No jsem se Tě ptala, jak se pozná, že si ty čočky mám vyměnit?? Nezapsala jsem si datum, kdy mi je Kačka donesla, tak nevím jak je to dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy ses mě ptala??? já tady nic takovýho nenašla,,,,, no to by sis právě měla zapsat,,, abys to moc dlouho nepřetahovala,,,,
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : A to se nepozná?? V oku?? Ptala jsem se na minulé stránce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci -- no někomu to začne v oku vadit, jako že hůř vidí, nebo ho to škrábě,ale mě to třeba nevadí,,, takže bych je mohla nosit klidně dýl,ale ono by se to nemělo,, jako když přetáhneš týden, tak se nic neděje, ale aby to místo měsíce nenosila dva,,,
Odpovědět
romca13 : A proč se to nemá??
Odpovědět
Profilova fotka
no protože to kazí oči,,, když se podíváš na ty stránky kontaktní-čočky.cz, tak tam jsou různý dotazy a odpovědi,, můžeš si to tam pročíst,, jsou tam dost zajímavývěci,,, na těch čočksá se uzazují nějaké bílkoviny či co a proto se musí pořádně čisti, aby se to neusedalo na oko tad,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Luci .. jdu chrnět,, hezky se vypsi a ve středu se na vás všechny moc těším, papa
Odpovědět
romca13 : Tak dobrou noc..taky se těším snad to stihnu z toho cukroví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem taky tady ;-) takže jestli jsem pochopila správně, tak srazík se přesunul někam na Gorkýho, jo? Já dorazím, ale nevím, jestli tam ještě v 19.15 budete??? Nebo resp. abych třeba nedošla a vy jste se v 8 zvedly, že jdete domů... Víte jak to myslím? Tak mi prosím písněte, jestli má cenu, abych chodila. Ráda bych vás viděla ;-) Jinak jsem dneska maximálně happy, protože už máme taky hotový oznamka!!!!! 8-) Čekala jsem, že budou tak koncem měsíce a už jsou k vyzvednutí. Pomalu jsem už kvůli tomu chytala nerva, protože svatba je za 2,5 měsíce a my to ještě nemáme rozeslaný. Udělají nám ve stejným motivu i knihu hostů, tak ještě dneska poslal náhled a je taky nádherná. lenieka: můžeš mi prosím poslat do IP odkaz na ty silikonový podprdy za 99,-? Chtěla bych na to mrknout a taky jaký maj velikosti - to bude rozhodující :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya -- je to na veveří 21 -- právě jsem to hledala na mapě :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: díky ;-) snad to najdu.... Do kolika tam budeš?
Odpovědět
lenya79 : Já tam budu do 9 nebo půl 10, když příjdu :-)
Odpovědět
jo holky dnes mi fotografka rikala ze co se tyce ucesu, je lepsi mit ve vlasech umelou kytku nez zivou, ze to nikdo nepozna a ze ta ziva rychle uvadne a navic je moc tezka a rychle spadne :-( no trochu mi prekazila plany :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak super ;-) přijď!!! mitote: ty chces mit ve vlasech kytku? jakou? ja tam teda nebudu mit nic, ani celenku nemam ani zavoj, chci neco jednoduchyho... ale mozna me jeste kadernik prekeca :-) musim si uz pomalu domluvit zkousku.
Odpovědět
lenya79 : No snad to stihnu :-) Já dneska volala totiž na cukroví a máme se ve středu přijet podívat a domluvit, tak uvidím :-)
Odpovědět
lenya79 : Co říkáš na mou novou kravatu co jsem si vyhlídla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak snad to nebude s tim cukrovim tak dlouho trvat, ne?
Odpovědět
lenya: no pokud budu mit lilie tak lilii ale ted nevim :-( ale zavoj bude na stopro :-) ddlouhy az na zem :-)
Odpovědět
hvezdicka: ta kravata je kruta, byt zelena, tak je moje :-D :-D :-D
Odpovědět
lenya79 : To záleží ke kolika cukrářkám pojedeme, ale můj si vzal půl dne volno, tak bysme to měli stihnout :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?