Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Tak můj nastávající je ten nejlepší chlap na světě :-) Řekl mi, že si tu košili nechá do divadla, na ples a na svatbu si vybere jinou a světlejší :-D Jupíííííííííííí :-D Jo jinak jsem si koupila nové svatební botečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super!!! ;-) Vidíš, jak jste to vyřešili ;-) Botičky taky moc hezké!!!! ;-)
Odpovědět
Hvězdi: vždyť jsi chtěla ty bordó košilu :-D :-o
Odpovědět
ssimmikk : Chtěla Simi, ale jak jsi mi včera říkala, tak je to kontrast jak prase a je to opravdu moc tmavé a to mi dneska řekla i babička a máma, takže jsme se rozhodla jinak...já tomu moc nerozumím no :-(
Odpovědět
Já jsem ti říkala, že to bude kontrast, protože ty by jsi byla v bílým a on celej tmavej, ale je to vaše věc, jen mě štve, že jsi se nasrala ]-( 8-)
Odpovědět
ssimmikk : To tak není...nejsem nasraná :-)
Odpovědět
OK ;-) ale byla jsi :-|
Odpovědět
ssimmikk: Nebyla :-)
Odpovědět
Ale ano a už to neřeš ;-)
Odpovědět
ssimmikk : OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně mám na vás trochu čas :-) výsledek zkoušky ještě nevím, ale je to tak 50 na 50. Sice mám všechny otázky, ale u něj člověk nikdy neví... :-| hvězdička: tak botičky se povedly, to je super kauf ;-) A košile se nakonec taky vyřešila, takže taky dobrý. A jakou teda zvolíte? Bílou a k tomu bordo kravatu?? Když máš ty šatky bílý? lenya: jsem se zamilovala do těch tvýc popůlnoček :-D a jak to, že nesedí? ssimmikk: chceš donést ve středu ty nůžky?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jestli je chceš, jsou tvoje :-D A až zjistíš cenu, budeš je chtít tuplem :-D :-D :-D Já jsem si je nezkoušela, když jsem je viděla, tak jsem je čapla až doma jsem zjistila, že jsou mi trošinku větší (jsem prcek). Jako mohla bych je mít a nic by se nestalo, ale není to úplně 100%. Jo a ta ozdoba vepředu je oddělávací. Pod prsama vede dozadu mašle, váže se na zádech. Ženich je ještě ani neviděl, ale jak ho znám, bude mít kecy :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenya: a jaká je to velikost? Jestli se do nich vlezu, tak bych je brala :-D a jsou bílé nebo krémové? Já teda v plánu popůlnočky vůbec neměla, ale jestli je ta cena, jak říkáš... bych je mohla použít i na promoci :-N
Odpovědět
lenya79 : Ty tvoje popůlnočky jsou fakt super :-D A jak sedí to prádýlko?? Chci si ho taky koupit ;-) lutsousek: No ještě nevím, ale asi bude bílá a nějaká ta bordó kravata, ale musíme do Prostějova, protože tam tomu fakt aspoň trochu rozumí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: řekla bych tak S/M...spíš k tomu Mku, není to tam napsaný. Jsou krémové. Právě proto je i nechci, protože jsem si koupila bílé boty a další si kupovat nechci. A ženich má obě košile, i tu na převlečení, taky bílý. Akorát nevím, jestli by ti nevadilo, že jsou od Vietnamců... Já u nich normálně nekupuju, ale šla jsem okolo v podchodu a padly mmě do oka, tak jsem je chňapla bez zkoušení, protože za tu cenu jsem si říkala, že se jich buď zbavím anebo je při nejhorším vyhodím :-) . Stály 190 Kč :-D :-D :-D
Odpovědět
lenya79 : Ty jo a kolik stály??? Já je chcu taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdika: díky ;-) prádýlko sedí perfektně :-) koupila jsem ho dnes v Avionu, cena cca 470,- Kč, což je fakt za pusu. Měli tam ještě asi 3 další bílé košilky s tangama, ale toto mi sedělo nejvíc, mám velký prsa :-)
Odpovědět
lenya79: Já je taky chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: no já právě zase potřebuju krémový :-) ti vietnamci by mi nevadili, za ty prachy :-D ale ta velikost... já mám totiž XS, S... :-S Sakra...... tak asi budu bez popůlnoček a zůstanu u svýho plánu a šaty na promoci budu muset hledat dál...
Odpovědět
lenya79 : No tak to mi asi nebude co?? Nemám moc velký prsa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdika: 190 Kč :-D ale už byly poslední, chodím denně podchodem okolo a už je tam (ani žádné bílé nebo krémové) nemají
Odpovědět
lenya79 : Tak to by mi asi nebyli, co?? No, pokud jsou Tobě velký, tak u mě to vidím bledě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, ale jsou kráááásnýýýýý ....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: :-) Já mám taky běžně XS, max. S, (měřím 157 cm) tyto bych řekla jsou krapet větší... A hlavně to chce prsa do toho, nevím, jak jsi vybavená :-D Holky, můžu je donést ve středu na sraz, jestli chcete, klíďo vám je půjčím i domů na vyzkoušení a uvidíte...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak jestli to chce prsa, tak jsem tuplem vyřazená ze hry :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lenya79 : No, tak jak to chce prsa, tak to je naprd...já skoro žádný nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: velký je špatný slovo, oni mi prostě moc nesedí... já nevím, jak to popsat...prostě se v nich necítím, že bych si řekla WAW! Jsou trošku pružný, takže se přizpůsobí...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek + hvezdicka: já mám trojky a je mi to tak akorát :-) v těch prsách je tam totiž nějaká vycpávka.... Ale možná by to sedlo i na menší, fakt nevím, záleží taky na podprdě, třeba by to vyřešila pushupka
Odpovědět
lenya79 : Tak to nevím..vždycky, když se mi nějaký šaty líbí, tak to musí být na kozatý. Ach,jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem teda dneska vyblejskla snad všechno co doma už máme a naházela jsem to do albíčka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?