Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Nikaa: v Globusu, mají tam na to vše, nejjednodušší je zajet asi tam ;-)
Odpovědět
lenya79 : Taky jsme dneska v Humanicu koupili botičky, ale ne svatební :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, cerne, leskle, uzke, trosku do spicky, ale ne moc... puvodne si tam vybral za 2 litry a pak jsme tam nasli skoro na chlup ty samy za 999,- . Ty drazsi prej mu byly pohodlnejsi, ale on ty boty vytahne tak max. 1x za rok na ples, takze jsme nakonec vzali ty levnejsi :-) 8 mm je dost, ale chteli jsme oba mohutnejsi prstynky. Dneska jsme zase zkouseli jine a na me bylo tech 8 uz moc, tak jsme nejdriv rekli, ze ja 7 a chlap 8 a pak nakonec on, ze teda taky si necha udelat 7. Budou fakt dost napadny, ale to jsme chteli. A prave proto jsou tak drahy, protoze je na to potreba hodne materialu, navic ja tam budu mit 7 kaminku, coz na briliantiky muzu uz zapomenout ;-( ale bude nam volat cenu jak s brilosema, tak se zirkonama, tak uvidime, jak to bude vychazet....Udela nam na nich zkoseny hrany, aby byly pekne hladky a pekne klouzaly na prst.Akorat jeste nemame vymysleny, jestli si nechame neco vyryt a kdyz jo, tak co, jestli jen datum, nebo i jmena....Ale to pry je zalezitost par minut, takze to muzeme doladit klidne az budou hotovy
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer :-) my se teď vrátili z véči... jsem na vás dneska neměla ani čas. hvězdička: Luci, ty prstýnky jsou krááásný :-) Dones je ukázat. A ta košile taky, má pěkný odstín. kachorka: vítej zpět! ssimmikk: jj, Globus to jistí, sice je z ruky, ale mají všechno...takže bude ochutnávka ve středu?? lenya: a kde si ty prstýnky teda necháte dělat???
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: a jaky botky jste koupili? tobe nebo skoromanzovi? taky jsem se koukala na botky pro sebe... uz mam predbezne vybrane na leto...asi si udelam radost 8-)
Odpovědět
lenya: tak to mame podobny, akorat od baty z akce za 720 :-D ale it acek je luxusni cena :-) a nevis jak maji radove v tisich vyjit? my mame klasicne 5mm, ani me silnejsi nenapadly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Mogati diamonds na Úvoze
Odpovědět
lenya: ten mogati ma nadhern yprsteny ale na nas moc drahy
Odpovědět
lutsousek : Děkuju Luci, hele nemohla bys mi pomoct?? Potřebovala bych tu básničku jak je o těch svatebních darech...že chceme penízky na svatební cestu...vím, že už to tu někdo psal, ale nechce se mi to hledat..nemáš to po ruce?? :-)
Odpovědět
lenya79 : Pro skoromanžílka jsme koupili botičky a moc hezký za 600,- :-)
Odpovědět
tak luky dal dohromad yobjednane oznameni, jen to bude jina zelena stuha http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jdu do hajan...zítra bude náročnej den...a navíc začnem rozdávat oznamka a to ještě ráno musím dotisknout kartičky o peněžních darech.... Objednávka poslána ;-).....budeme mít pak přebublifukováno....ve finále mi dojde asi 70 ks :-D :-D Hezky se vyspětě holky...páček
Odpovědět
Článek se načítá
nikaa666: Leni, tak děkuju a jak to dojde, tak Ti hnedka při předání dám penízky :-) Dobrou noc a užíj si to zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: v Batovi jsme taky koukali, ale nic se nam tam nezamlouvalo... navic muj ma malou nohu, takze ne vzdy maji jeho velikost. Cena super, hned jsme je brali hakem :-D Borec z mogati je muj byvalej kluk, takze proto to nechavame delat tam... jinak predlohu mame z Rotaxu, budou nam je delat podle fotky. Meli jsme levnejsi nabidku, ale neumeli udelat ten tmavej odstin, coz je nejaky paladium (mam fotku v albicku). Tady nam to namoci pry do rhodia ci co a melo by to ztmavnout.... no vubec tomu nerozumim a je mi jedno z ceho to bude, hlavne, kdyz budou hezky... :-) My jsme si prinesli jeste 15 gramu vlastniho zlata, takze jsme dost zvedavy na cenu....Puvodni cena v Rotaxu je 18 litru za jeden, ale to fakt nejsme blazni!!! Na veletrhu nam bejvalej rikal, ze by mohly byt snad za 15 tacku oba...
Odpovědět
lenya79 : Tak i 15tisíc za oba je pálka :-o My máme za 5 700 nakonec a jaký krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no je, ale na prstynkach nechceme setrit, zustanou nam na celej zivot. Pokud je teda pri nejblizsim treninku neztratime :-| To bych si to sla asi hodit.
Odpovědět
lenya79 : Tak my je budeme mít taky na celý života a pokud budeš ve středu na srazu, tak mi řekneš, jestli nevydrží celý život, ju??? ;-)
Odpovědět
Lenya: tak to je jasný, máte silný a ty s tím klouzáním z prstu jsou dražší-myslím tím ty zakulacený, máme to taky a hodně dělá váha prstýnku :-)
Odpovědět
lenya: mi to kupovali uz davno jak byly zimni slevy :-) a u nas to bylo tak ze jsem dostala prachy, rekl cislo boty a ja je koupila :D no prave na veletrhu ten mogati byl taky pekne drahej tka kolem dvacky za jeden...jo rydl taky neoc dela s tim rhodiem aby byly cerny pruhy ci co.... jakym treninku? :-) my teda mame za necelych 11 tis :-)
Odpovědět
lenya79 : Tím jsem samozřejmě nechtěla říct, že ty vaše jsou špatný a moje nej...jen, jsem tím chtěla říct, že my bychom si tak drahý prstýnky nemohli dovolit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak jsem to nemyslela, ze ty vase nevydrzi. To samozrejme ano!!!!!! Mate moc pekny a za suprovou cenu, uz se tesim az je na sraziku ukazes ;-) Jak pise spravne ssimmikk - hodne dela ta vaha prstynku, oni jsou fakt mohutny a tezky a jeste s tou klouzavou upravou - ono to naskace. Navic chci 7 kaminku... mitote: tak jsem kukla do tveho albicka na botky a jsou hodne podobny :-) akorat ty nase nemaj to prosivani ve spici, ty carky nebo co to je, jinak stejnej tvar uplne :-) u rydla se nam nic nelibilo, radsi si to necham udelat od znamyho, kde muzu drzkovat, kdyz se mi neco nebude libit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no mám to albu, tak mrkni a ulož :-) Já si jdu lehnout, zítra mám zkoušku z daňových systémů ]-( Tak dobrou nevěsty!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: pro nas je to taky dost penez, ale prstynky plati zenich, takze vlastne muzu byt v klidu :-D zase se snazime usetrit na jinych vecech, kdyz to jde...
Odpovědět
lutsousek : Jo koukala jsem :-) Díky :-)
Odpovědět
lenya: nam s ezase prave nelibilo nic krom rydla :-) vsak je taky mame v albu :-) ale ted je mi ito z enemam to proti klouzani z prstu, ani nam to nikdo nerekl :-( ale luky uvazuje, ze casem nechame k prstynku dodelat pro me i nasusnice a privesek na krk :-)
Odpovědět
lutsousek: ty saty pro druzicky jsou paradni, odkud jsou? za kolik?
Odpovědět
lenya79 : Tak to máš dobrý :-) Opravdu jsem se nechtěla někoho dotknout...ať si má každý na co má :-) Mě se ty moje líbí a to je nejdůležitější :-) Vůbec tady nezáleží na ceně, ale že jsou z lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: u rydla myslim neslo dat vlastni zlato a my jsme meli dvoje snubaky po rodicich. Uz jsem koukala na ty vase a jsou taky moc pekny ;-) ta uprava neni proti klouzani z prstu, ale aby to prave dobre klouzalo, kdyz je nasazujes nebo sundavas. Je to na prste daleko prijemnejsi. My prave budem hodne sundavat, protoze pritel je trener kickboxu a ja zase poweryogy, takze pri sportu budou muset dolu. hvezdika: v pohode ;-) taky to tak beru, ze kazdemu se muze libit neco jineho, kazdy ma jiny vkus, naroky a pozadavky. Jsem rada, ze se vam prstynky povedly, libi se vam a mas z nich radost.
Odpovědět
lenya: to nevim ale my zlato nemame :-( ja jsem si nikdy na to nepotrpela :-) aha tak to pak jo, tak u nas se nesundava, priteli to u PC nevadi a me jako studentovi nebo budouci psychoterapeutce ci soc pracovnci taky neva :-) jinak nam b ymely uz pristi tyden dorazit, tesim semoc :-)
Odpovědět
Lenya: taky máme tu úpravu do kulata na prstýnkách a když je máš na prstě, tak je to hodně poznat je to příjemný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?