Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
peta: odnes ho k na a nestvi :-) zitr aodchazi opraven PC tak bude misto pro dalsi, podiva co tomu je a rekne ti kolik stoji nove soucastky popr jestli opravit neob ne... pejsanek: jo Cikani jsou super, u te jedne pisne me vzdy mrazi v zadech, budu muset to videt znovu, zatim jen 3x jsem to videla :-D jinak Blbec k veceri s emi nelibil ani trochu, ale ja nejsme na konverzacni komedie :-)
Odpovědět
peta: hlavne ti to opravi do jednou nebo dvou dnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska jsem haluzně zjistila, že kolegyně z práce peče se svou budoucí tchýní koláčky na svatbu, což jsem předtím vůbec nevěděla. A zrovna shodou okolností pekly na nějakou svatbu včera a nesla krabičku na ochutnání jiné kolegyni. Takže jsem si hned mohla ochutnat jeden čerstvý tvarohový a byl mňamkový. Má je krásný, jeden jak druhej, tak už mám hned další starost z krku 8-) Jupí!!! Radost veliká! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já mám teď o víkendu domluvenýho souseda, že na to mrkne a když nepořídí tak bysme se domluvily na příští týden jo. Jen, aby ta oprava nestála víc než novej noťas. :-|
Odpovědět
peta: to by ti luky rekl, je spatne to a to a stoji to tolik a tolik holky, pozor, BUBLIUKY za 10KC http://www.svatebnidekorace.cz/bublif...
Odpovědět
Ahoj holky, tady je teda mrtvo....................ale já mám radost, neměla jsem v plánu kupovat svatební skleničky, ale přece jen je mám objednané a za cenu 280kč za dva kusy, to je skoro zadarmo, jsem ráda, už se na ně těším ;-)
Odpovědět
280???? Kdeeeeeeeeeeeeeee? ja je nechci ale chci je videt, zavrhla jsem je kdyz jsem zjistila ze sotji tacek ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky....tak chce ještě někdo něco objednat s tý svaebni dekorace? Odpolko to budu posílat 8-) tak šup šup
Odpovědět
Dobré ráno, tak jsem dneska už překvapivě vzhuru :-) Asi mě vytáhlo z postele to sluníčko :-) Leni: Mrknu na ty stránky a dám vědět :-)
Odpovědět
Leni koukám na těch stránkách na organzu, ale bude opravdu vínová?? Nemáš s tím zkušenosti??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: nevim jaká bude :-( já organzu brala odjinud :-( Holky frčím na veletrh, tak kdyžtak vše do IP :-) zatím páček
Odpovědět
Je tu někdo?? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já :-D jsem nakonec ještě nešla
Odpovědět
nikaa666 : A co na veletrhu?? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, přeji vám dobré ráno.........teda jsem už dlouho vzhůru, ale nedostala se na PC............kde mám sehnat ten vanilkovej extrakt? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pracovně...mrknout na novinky ve stavebnictví...doplnit si katalogy a pak i omrknout něco do domácnosti :-) Jsem to schválně nechávala na pátek....že bude hezky..a on ojo :-) Copak plánuješ dneska dělat?
Odpovědět
ssimmikk: Ahoj simi, tak to vůbec netuším :-o Jo, kde jsi prosím Tě vzala ty skleničky?? :-) nikaa666: No já nic moc...počkám až příjde skoromanžel domů z práce a pojedeme pro prstýnky, do Ikei a do Avionu pro košili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: nooo taky ho budu potřebovat...netušim kde ho sehnat...sázela jsem na kaufland....tam mívaj ty lahvičky s příchutěma...tak snad tam bude hvezdicka: no jo vlastně, frčíte pro prstýnky :-) tak hned sem potom hoď fotečku :-)
Odpovědět
Leni: Jo jak je budu mít, tak je vyfotím a dám je sem :-)
Odpovědět
Nikaa: v Kauflandu jsem byla, i v Shipping parku a v Olympii i jsem se ptala a všude mi řekli, že už ho nedostávají, že už asi ani nebude, tak nevím co si o tom myslet :-o to ho jako přestanou vyrábět nebo co? 8-( Všude mi řekli, že loni jim ještě chodil a letos nic, tak fakt nevím..........ještě jsem přemýšlela, že zajedu do Campusu, pak už fakt nevím, Lutsousek to myslím nakupovala v Globusu, ale jet tam kvůlu extraktu, to teda nevím, moc se mi nechce, ale asi budu muset :-| Hvězdička: na aukru, už tam byl poslední pár inzerovaný, pán jich prodával jen 5párů(určitě jich prodává víc, ale asi dražší), dnes už jsem měla maila, že mu mám napsat co na nich chci, jména a datum svatby :-) nemá ani jeden negativ, ale pozitivních komentářů má až až, tak nemám ani strach, že by to nedopadlo dobře, už se moc těším a i skoromanže jsem potěšila za takovou cenu to neber ;-) Malá někde slyšela hodně sprostý slovo a už tři dny ho furt opakuje a už nevím, jak na to, aby přestala :-( teď si ju vzal do parády Pavel, ale mám obavu, že to taky nezabírá ]-( asi ju budu muset zbít nebo já už fakt nevím 8-(
Odpovědět
ssimmikk: A už je tam nemá?? Že bych se mrkla??
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: v Globusu? tama jezdím denně :-) bych ti ho mohla koupit a donést na sraz...kdyby to teda stačilo až příští týden...ale ty máš nakoupeno už a chceš ho určo dělat o víku....četla jsi, z čeho se vyrábí? je to vanilka v alkoholu :-D prej se to dá udělat i doma ;-)
Odpovědět
Ti říkám, že jsem brala poslední, ale koukej průběžně, třeba je tam zase hodí, ale za jakou cenu nevím ;-)
Odpovědět
nikaa: frci jeste teda mobitex? bych tam taky rada sla ale samotne se mi nechce :-(
Odpovědět
ssimmikk : Tak jsem objevila na skleničky za 180Kč za pár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: A kde, to by mě zajímalo. Taky jsem skleničky zavrhla kvůli ceně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My jdem na Mobitex zítra dopoledne.
Odpovědět
pejsanek : Já Ti to napíšu a Ty mi je vyfoukneš, ne??? :-D :-D :-D
Odpovědět
pejsanek: tak to me tesi ja myslela ze uz skoncila, toz mi teda zitra taky pofrcime, jeste ze uz je po vyplate :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?