Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mobitex končí zítra a protože v týdnu to práci nestíháme, tak tam frčíme zítra dopoledne.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak jsem tu, ale na skok, za chvílu pádíme do plavání :-) už tady otevřeli aquapark, tak plánuju zajít s Miškou i tam, ale dnes jen do plavča :-)
Odpovědět
pejsanek: jo my prej taky frcime zitra dopo :-) a dame tam obidek bnekde :-)
Odpovědět
mitote: Ty bublifuky jsou normální nebo nějaký dvojkový? Nevíš?
Odpovědět
holky chtěla bych si koupit ty diamantiky na vyzdobu stolu, ale nevim jestli je to dobrá cena 69 kč. Nevíte někdo kde se ještě dají sehnat?
Odpovědět
nzodiova : Normální a bude si z tý stránky objednávat něco nikaa666 a já, takže se můžeš přidat :-)
Odpovědět
Knzodiova: normalni, drughou jakost maji za 8Kc a jen jede n druh, proste je to akce :-) Ja taky koupila normal bublinky po 8Kc...
Odpovědět
nzoidiova: a nekoukalas na nejkrasnejsi svatbu? tam nemaj diamantiky?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To se možná zítra potkáme :-)
Odpovědět
pejsanek: no loni to bylo super, i jako kulturni zazitek, zajimave veci co nekdo vymysli :-) a pujdete i na ten stavebni? holky ja vim ze to sem nepatri, ale nevite o nekom, kdo kde skupinovou terapii, skup. psychoterapii nebo skup. poradfenstvi?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ještě nevím, možná jo, uvidíme :-)
Odpovědět
mitote: Znám, je to psychiatr.. Proč?
Odpovědět
Článek se načítá
kachorka: Nekoukala, ale juknu. hvezdi: Počítám s tím :)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem tu :-) Dneska to bylo velmi úspěný odpoledne :-) Máme prstýnky, jsou nádherný, pak jsme koupili košili, která v černém obleku vypadá suprově a mýmu zlatičku jsme koupili jako bonu botičky :-)
Odpovědět
nzodiova: diky, toho znam, pry je vyborny :-) tak my dnes objednali oznameni, ale trochu se desim, neda se udelat vzor, ze je to kombinace dvou oznameni tak hold pak budem asi prekvapeni :-D doufam ze snad dobre :-) jinak jsem toho sveho pri tom malem zabila, uplne vs emu bylo jedno, jak text, tak motto :-) no a pak jsme koupili kosili :-) na orli v ceremoni...nabidka super, cernovlasa pani taky byla skvela, jen blondata mi prisla trochu odmerena, asi ze jsme tma byly uz pred zavirackou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hvezdi-- a kde jsou fotečky?? gratuluju k prstýnkům a dalším úlovkům :)
Odpovědět
romca13 : Romi děkuju, fotečky dodám, jen co se nabaštím a udělám pár věcí :-D
Odpovědět
Jsem z těch prstýnku na větvi :-D A z tý košile mě spadl kámen ze srdce..ještě tu kravatu, ale to bude už v poho si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - tak to je super, že jste dnes tak skvěle pořídli,,, zítra dopoledne budu sama doma,,, jsem se dozvěděla, že Luke musí do práce :(
Odpovědět
romca13 : Jé to je blbé, ale tak já jsem o víkendu taky vlastně sama i když je ten můj doma, protože je zalezlej někde v dílně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem zpět! Peťo, co ty ořechy? Už se mi ozvala Petra...
Odpovědět
kachorka: Ahojky Kačko vítám Tě zpět :-) Jo ta paní se na ten dort se mi neozvala a když jsem ji volala, tak mi ten telefon nevzala :-( Takže tam asi dort mít nebudu :-(
Odpovědět
Holky musím vám něco říct...od bratrance přítelkyně mi dala krabičku cukroví, když se ji zítra vdává sestra na ochutnání, tak jsem si to dala do sklepa...dneska si tam jdu po dvou dnech podívat a cukroví nikde...pár kousku na dně...tchán mi to všechno sežral ]-( ]-( To je neskutečný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kači -- no čauuuuuuuuuuuuuuuu jak bylo v Anglii?????
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- haha,,, ten je vtipnej, tchán,,,,
Odpovědět
Romí a já jsem nasraná :-( Úplně mi zkazil večer...jako nejde mi o to cukroví...já ho stejně moc nesním, bych se podělila, ale jde mi o ten princip, že se mohl aspoň zeptat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný, já to chápu,,, jako je to drzost,,,, a on se jako pak přiznal???
Odpovědět
No jako vůbec se nepřiznal...chodí tam a cpe se tam s tím a cpe s tím i psa :-( Ho znám..řekla jsem kdo mi to snědl a tchýně prý já měla jeden kousek, můj to taky nejedl a já tuplem ne...tak zbývá jen on a pes :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moooc krásně, ani jednou nám nepršelo, nikomu se nic nestalo... Nejkrásnější byl Leeds Castle a nákupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kači - no to je super, že vám vyšlo počasí, tady bylo celý týden hnusně, až dnes se to trochu umoudřilo,,, a copak sis koupila pěkného? pochlub se,,, ve středu je srázek, dojdeš????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?