Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, klidně přijď později :-) hlavně když dorazíš 8-)
Odpovědět
Aby jste nešly dom, když dorazím.......... :-| ale někdo určo zůstane, ne? ;-) Pořídily jste holky v poslední době něco novýho na svatbu? =-)
Odpovědět
Tak skoromanža ještě spí a teď jen doufám, aby až vstane nešel ještě do práce :-| Jako teda včera šel do práce ve 12hod. a dorazil až ráno, tak by mohl být doma :-N a navíc je venku pěkně hnusně, Miška zlobí, furt chce jít ven, když jí řeknu, že prší, tak mi odvětí, že si dá kapucu =-) A co jste měly dobrýho na oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: chytrá holka :-) Já dneska měla na obídek jogurt :-D ale doma si něco uklohním :-), když budu dělat svačiny na noční směnu
Odpovědět
Profilova fotka
Romča: já čočky mívám hned druhý den. Ale závisí, jestli je mají skladem - je to tam napsané. Simi: v 8 večer snad nedorazíš, nebo?! :-) Já měla kuřecí s houbami, pórkem a rýží. Houba tam byla tak jedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka - a můžše mi do IP hodit kontakt na ty stránky na čočky? já už nevím, kde tobylo ,,, ěkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máte knihu hostů? Já se ji chystám objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ne. Nakonec ani svatební noviny dělat nebudeme... Kurňa potřebuju se tu něčeho dopočítat a místo toho tu pořád mačkám F5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nechcete někdo něco ze svatebnidekorace?
Odpovědět
Leni: kde objednáváš čočky, prosím do IP :-) No v 20hod.už tam budu :-D počítám, že tak po 17hod., možná dřív, fakt nedokážu říct :-| Nikaa: knihu hostů nemáme, ani nevím účel.............tam každej něco napíše, že? Já teď vybírám nějákou music na svatbu, aby si to mohl náš DJ stáhnout.................hrává na diskách, takže něco jinýho se bude hodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: přesně tak..každý ti tam napíše nějaký věnování, nebo tam něco nakreslí....viděla jsem i variantu, kdy se každá dvojice hostů, případně i jednotlivci, fotily s rámem od obrazu a ta fotka se potom přidala do knihy k jejich věnování :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nikaa: já bych si tam možná objednala cylindr. Ale řekla bych ti to až zítra - stačí? Rosťa se v práci stěhuje, tak ho tím teď nechci zatěžovat :-) Jakou budete mít na autě výzdobu vy?
Odpovědět
Děkuji Leni, jinak na auto ženicha asi taky cylindr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na to nespěchám...takže klidně počkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na auti ženicha si udělám srdce z něčeho zeleného :-) třebas z břečťanu
Odpovědět
Taky jsem nad břečťnem uvažovala, ale cylindr bude jednodušší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně celkem se líbí i toto: http://www.svatebnidekorace.cz/dekora... ale vyhazovat 150 Kč za jeden kus se mi nechce a vyrobit by to šlo, jen nevím, kde se dají sehnat "ingredience" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni jen aby ti to nevyšlo na stejné peníze, nevim kolik můžou stát ty serepetičky...možná i v Kiku něco občas mají takového za levno, ale kdybys to měla schánět po normálních obchodech, tak možná ani neušetříš :-(
Odpovědět
Jj, Leni, to je moc pěkný, taky jsem na to koukala, ale jako zase tě to nevyjde zrovna nejlevněji, protože je to od kusu, takže jsem to zamítla, stejně nám to z auta ulítne :-D nebo to při nejlepším někdo ukradne ]-( Nikaa: asi bych si vzala ještě nějákej bublifuk, ať ho má Miška dost :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni vidím to na ten cylindr. Jak píše Simča, je to nejjednodušší varianta :-) Schánět něco po městě a nevědět kde, nee, to není pro mě :-) Volala jsem tam, jestli je možnost nakombinovat černý cylindr s kytkou, co mají na jiném cylindru a není problém, takže zítra ti nejspíš pošlu objednávku :-)
Odpovědět
Počkej oni tam mají cylindry s různýma kytkama, ale samotnej cylindr jsem nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahá...teď na to koukám, že je to za kus...jsem přehlídla...no tak to ne :-) Jinak klidně si rozmysletle co chcete a pak jen písnite do IP. Simi: bublifuků není nikdy dost ;-) asi si ještě taky budu přiobjednávat
Odpovědět
já jsem Mišce vzala ty druhé jakosti a sliju jí je do velkýho bublifuku, ale chci aby měla tu náplň protože nechci mít flekatý hadry a to asi nikdo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, to by vyšlo celkem min. na 500 Kč... A to minimálně. Kdybysme chtěli těch kruhů 5, ta´k 750. To je na ženichovo auto moc :-D Simi, ano, mají pouze cilindr s kytkama, ale můžeš si třeba vybrat cilindr černý a kytku k tomu z jiného cylindru (třeba z toho šedého - já chci světle růžovou kytku a tu na černém nemají). Ještě jsem přemýšlela objednat si samotný cylindr a nazdobit si to sama, ale cylindr bez kytky stojí 270 a s kytkou 320. Kytku bych levněji stejně nesehnala, takže to koupím hotové a bude to bez práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mít některá balonky? Já chtěla kvůli dětem, pár jim jich nafouknout, ať si mají s čím hrát, jenže jestli se to tam pak bude válet po zemi.. No nevím. Ale dalo by se to pak šoupnout do druhé místnosti, kterou máme k dospozici vedle salonku :-) Se mi na těch stránkách líbí perleťové barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, škoda, že neprodávají samotnou náplň do bublifuků ]-( Nj, kšefty jsou kšefty...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka--- já budu mít balonky, mám 26 zelených a 30 bílých,,, nafokneme je normál kompresorem a přivážeme ke stropu ,,, nějak,, ještě nevím jak to bude přesně, ale to nějak vymyslíme,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vám řeknu, že jsem po té noční jak po kocovině, vůbec mi to nesvědčí :-S Byla jsem dnes na matrice, za dva papíry jsem dala 600Kč, ty musím nechat ještě tady v Brně potvrdit a pak v Praze, to ani nevím kolik to bude stát. Simmikk: oznamko bude moc pěkné, taky se mi víc líbí andílek. Pošlu ti do IP co by se k tomu mohlo hodit, třeba se ti to bude líbit :-) Na srazík bych došla, ale zatím nevím v kolik, pojedu předtím vyzvednout lampiony.
Odpovědět
Ahojky holky, tak tu chvilku nejsem a to jsou romány na pokračování :-) Jen jsem to dočetla a hned zapomněla co se tu řešilo, ale jak mi to nezůstalo v hlavě, tak to asi nebylo nic důležitého ne? p.e.t.a.: Díky za tu zprávu do IP mrknu na to na netu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?