Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya, ssimmikk: jj, s tím typem šatů souhlasím... záleží, jaký se vybere a podle toho se ta cena šplhá nahoru. Mně se na půjčení líbily šaty právě kolem 10 tisíc a víc, takže jsem raději zvolila koupi. Aspoň se nemusím bát, že je někde přišlápnu a natrhnu nebo poliju, na to jsem já expert. :-D mitote: :-D :-D ty máš dneska šťastný den s tím holubem. To bolerko je dobrý za ty peníze, akorát mi nepřijde jako bolerko...
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já doma cvičím každej den, vím, jak asi vypadáš a cítíš se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jsem pár měsíců necvičila, protože se mi do nového bytu nevešlo cvičidlo...ale stejně jsem ho sem narvala...protože po celodenním knedlením v kanclu potřebuju trochu prohejbat....a někam chodit to vůůůůbec nestíhám....na čem cvičíš?
Odpovědět
nikaa: u nas frci dva a pul chlapa :-) lutsousek: nebyl to holub ale najak svina u baraku :-| hlavne to vsem prijde desne vtipny :-D jo je to takovy jako bolerko na prebehnuti :-D jinak me se taky libili saty za 10 a vic ale tyhle hold byly nej a za 6 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hele s tím ptákem...víš co se říká...že když šlápneš do ho.na tak to přináší štěstí....no a tohle bude asi ten samej případ....jen je kontakt jinou částí těla :-D
Odpovědět
nikaa: tohle by melo byt tuplovany stesti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no mám doma ten elliptical... do posilky nebo tak se nedokopu, takže aspoň tohle. Mám to u postele, takže o to denně zakopávám a donutí mě to na to vlézt. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, holky, krachl mi noťas, teda on jede ale není obraz. Už se mi to jednou stalo a to nebyla zacvaklá baterka, teď je. Nemáte někdo typ co s tím? :-|
Odpovědět
Peťo, taky mi blbne noťas, půjde na opravu. je v záruce, jen nevím co budu měsíc bez PC dělat :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: u mě jde spíš o čas....bych se i dokopala...ale pokaždé končím v práci jinak a než dorazím domů, nachystám sváču, nebo zas něco zařídím na domeček....tak je večír a jdu spát. Chdívala jsem na Spinn, ale kvůli tý práci jsem kolikrát měla předplacenou hodinu, ale skejsla jsem dýl v práci, takže to propadlo :-( To mě bavilo, ale bohužel :-(
Odpovědět
peta: mam doma ITaka dones ho a on na to mrkne, rekne co tomu je atd..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti...a když ho spustíš...začne aspoň nabíhat? ale bez obrazovky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je baterka
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jo, já vím, koukala jsem se na její albíčko, ale mně se třeba vůbec ta kytka, kterou měla ona sama, vůbec nelíbila......Obrázky si taky můžu najít na netu sama, ale horší je se rozhodnout a vybrat si v tom množství mitote: tak to já bych teda asi byla dost vzteklá než abych se tomu smála. Ale super, že to berete s humorem ;-) ssimmikk: to máš pravdu, taky jsem nejdřív koukala po levnějších, ale pak jsem si zkusila tyto a byl to nesrovnatelnej rozdíl
Odpovědět
Jó a to Peťo udělal noťas mýmu taťkovi teď a oprava prej 9tis., tak si raději koupí prej novej ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti....to se mi stalo taky...stará baterka :-( takže teď nesmím nechat noťas dlouho ze zásuvky....musíme koupit novou baterku...no ještě že mám klasickej PC :-- bych bez něj umřela měsíc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak já vyrážím... :-D :-D Ne, já nevím, do konce týdne vubec nestíhám, a doufám, že do té doby se rozjede sám od sebe :-D Simmikk: já už ho v záruce nemám, je to šunt. Naštěstí máme ještě Pc, ale jsem hrozně zlenivělá a nechce se mi u něj sedět. :-|
Odpovědět
Nikaa: nejel ti obraz kvůli baterce? Nějáká blbost ne? Tak to by jel teda přes zásuvku v tom případě, kdyby to bylo baterkou............ =-)
Odpovědět
Peti: taky s noťasem ležím nebo pohodlně se usadím na sedačce, nebaví mě u toho sedět :-D a vše mě z toho bolí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Simi bylo mi řečeno našema ITkama v práci, že jak je baterka slabá, tak neutahne ten monitor :-( já tomu nerozumím, ale oni mi to tvrdí...a fakt se to opakuje, když ho mám ze zásuvky venku :-(
Odpovědět
Ale když ho dáš do zásuvky, tak ti normálně jede, ne? =-) Já ho mám skoro furt na šňůře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi....no jede....dyť to jsem psala...že ho musím mít napichlej pořád ;-)
Odpovědět
Nikaa: jj, soráč ;-) je to na houby, když PC nejede, hodím ho na opravu, jak budu mít vše zařízeý na svatbu...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: No já ho mám právě taky pořád v zásuvce. No nic, jdu do hajan, třeba se do zítřka umoudří.Dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi...my se zas nemůžem dokopat k tý baterce....ale bdud to muset stihnout do svatby....na svatebce bych totiž bez něj byla jak bez ruky :-D :-D Nebo přemejšlím, že potřebujem sekačku a u Mountfieldu dávaj jeden noťas ke všemu nebo co .-D :-D tak že bych to prubla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti...dobrou...tak to bude asi jinej problém :-( musíš v něj doufat ;-) že se umoudří
Odpovědět
Mně jeden den nejel vůbec noťas, ani v zásuvce, ani přes baterku, ani nazachrochtal, že by jet chtěla a druhej den úplně v pohodě =-) :-o tak třeba dopadneš Peti stejně ;-) Nikaa: a nechcete dvě sekačky? já taky potřebuju náhradní PC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi....toš uživili by sme i dvě :-D :-D jdu do hajan holky...tak hezký sny :-) páček
Odpovědět
Taky půjdu do hajan, ale prvně do vany, tak pa nevěsty :-)
Odpovědět
Dobrou noc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?