Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: Tak ten by můj by mě neuhodil ani za nic. Spíš by ublížil sobě než mě...za to bych dala klidně ruku do ohně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my teda velikonoce neslavime vubec...ale koupila jsem si jarni kyti za okno a tulipany do vazy,at mame doma neco barevnyho,kdyz jsou ty svatky. Ale zadni berani,vajicka a zajicci...
Odpovědět
kachorka : Kampak? Kdy můžeš ty Kači?? :-)
Odpovědět
Tak už je ze mě dvojnásobná teta:-) 51 cm a 3,40kg a jmenuje se Martinek
Odpovědět
helcapelca : Tak to gratuluju :-)
Odpovědět
Velikonoce jseou pro křesťany největší svátek v roce,,,a pondělní zvyk už není o svátcích, to si udělali lidé,,
Odpovědět
hvezdicka: moc dík takže ten pátek nic??
Odpovědět
helcapelca : No já určitě nemůžu :-(
Odpovědět
pejsanek: a nedáme kafčo aspoň mi 2? Třeba se ještě někdo přidá,,,
Odpovědět
Profilova fotka
klidně, čas mám. Jen pracuju až do 17 hod. Takže až pak, jestli to není už pozdě :-D
Odpovědět
pejsanek: Ok, já mužu taky až tak na 18.hod.,,,mám sice dopolko vono asi do 15.00 a pak mám nějaké jednání, takže tak na 17.30 nebo 18.00 bych mohla,, přidá se někdo??
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel holky :-( ráda bych šla
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helca: bavíte se o pátku? To taky nemůžu. Já můžu út, možná st, ve čt až tak od 18.h... Jinak mě doma kvete zlatý děšť. Včera jsem si v Bille vzpomněla, že bych měla koupit nějakého zajíce. Ale nic jsem tam neviděla a už jsem stála u pokladny, tak jsem vedle koupila do kornoutku oříšky v čokoládě a další dobroty :-)
Odpovědět
lenieka: ano,,nemůžem ani jedna v týdnu, tak dáme my 2 sraz v pátek,,a třeba se někdo přidá,,
Odpovědět
Profilova fotka
helcapelca: Můžem si dát sraz v 18 hod na nádraží u KFC?
Odpovědět
pejsanek,,ok v 18:00 u KFC na nádru,,
Odpovědět
Profilova fotka
helcapelca: Super, už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci, pošli mi prosím taky kontakt na tu paní přes doplňky, děkuji. A k velikonocím, já dnes dodělala vyzdobu, jen jiný ubrus a košíček s vajíčky na stůl. A moc se mi tu v Německu velikonoce líbí, nikdo tu nikoho nemlátí, hledají se vajíčka a sladkosti ;-) Na sraz bych mohla od středy, ale v pátek ne, máme rodinou oslavu. Tak jedině v sobotu. Tak nám už se tu schází hosti, tak vás opouštím a jdu se cpát. jo a taky už jim dnes dáme oznamka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, ještě k těm slevám do Maxima. Vezmu jich pár s sebou do práce. Jezdím domů přes hlavní nádraží, takže kdyby někdo chtěl, stačí mi napsat do IP :-) a můžu po cestě domů předat.
Odpovědět
pejsanek: Myslíš, že i mně bys mohla vzít??prosím,,
Odpovědět
Profilova fotka
helcapelca: jasně, vezmu, není problém :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě se to hodí v to pondělí a pokud budete mít sraz v pátek, tak bych možná taky došla, ale nic neslibuju ;-)
Odpovědět
Nevím, jak mám mému drahému vysvětlit,,,že tolik lidí na svatbě mít nemůžeme,,že musíme udělat radikální vyškrtání určitých osob,,
Odpovědět
ssimmikk: h´v pátek máme scuka já a pejsanek,,ale určo tě rádi uvidíme,,ostatní nemůžou,,tak si dělají sraz jindy,,tak kdyžtak v v pátek v 6 u KFC na nádru
Odpovědět
Helča: a co ta fotka? Ráda tě uvidím pro představu............ ;-) Jinak gratuluju, že jsi už dvojnásobná teta a kdy budeš máma? :-) A kam půjdete, že bych pak došla tam, kdybych nestíhala?
Odpovědět
ssimmikk: Doufám, že máma budu příští rok:-) ještě jsme se nedomlouvali kam přesně,,,uvidíš mě v pátek,,jdu ve čtvrtek k holičce a bude radikální změna,,z černé na blond:)
Odpovědět
Tak to se mi ještě ukaž, jak vypadáš v černých vlasech, ať pak můžu posoudit..............já mám barvu koupenou už 3dny a nejsem schopná se obarvit ]-(
Odpovědět
ssimmikk: S domácím barvením bych nikdy neriskovala,,a hlavně ty barvy stojí za ..,,,svěřím se raděj do rukou odborníka,,
Odpovědět
Tak to já se barvím sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. V ten pátek se možná i přidám, jelikož nám přehodily rozvrh i na sobotu, takže budu v Brně. Ale ještě nevím přesně... helca: tyyy jooo, z černé na blond, to je radikální změna :-) A to ti to stáhne za jeden den????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?