Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: oni se dělají spíš v čechách víš....tady ne....jestli je budu muset oželet, tak to teda pro mě bude kruté :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: všude jsem psala tady v okolí...nikde je nedělají...i do Adiny jsem psala....
Odpovědět
nikaa666 : Aha, tak to jo...no, tak je budete mít zavřené no :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : jo, nějaké cukroví od ní berem, má 260,-/kg ;-)
Odpovědět
nikaa666 : co Pusinka, Košvicova cukrárna, taky ne?
Odpovědět
angebot : JJ...dobře děkuju...jsem to nemohla na těch jejich webovkách vyčíst :-)
Odpovědět
nikaa: i Rozprym v Lisni? hele jak mas v albu co chceme obrazek 59, odkud to je? to je bozi. Ty dost objednavas ze zahrnici co? mas jeste neco v planu? ze bych ti neco prihodila a podelali se s tbeou o postovne
Odpovědět
hvezdicka07 : myslím, že to na stránkách ani nemá, toto mi psala mailem.. ;-)
Odpovědět
nikaa: a jeste ty kosicky pro druzicky, to je uchvatne c 94
Odpovědět
angebot : Aha, tak proto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: neobjednávám :-) většinu seženu tady u nás v ČR. Tu sadu na obr. 59 jsem nesehnala ale mám jinou :-) taky z ameriky :-D tu mám v druhým albíčku angebot: Pusinku moc nemusim :-( ale Kosvic to taky nepeče :-(
Odpovědět
nikaa: a nemuzes mi do IP prosim napsat kdes sehnala tu truhlickua sadu? dekuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: to ti můžu napsat i tady :-) jsem to tu už psala, že to mám přes bazar tady na beremku 8-)
Odpovědět
oboje? :-( a nevis od jakeho nicku? takze uz je to pouzity?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je to použitý, mě to neva...jako že to leží jeden den někomu na stole, to není pro mě použítý :-D a jinak bych se toho nedoplatila, kdybych to měla objednávat z USA...
Odpovědět
nikaa666 : Svatá pravda, Leni :-D Mě se teda ta tvoje truhlička taky strašně líbí, ale už takový štěstí mít asi nebudu :-(
Odpovědět
ja to nemusim mit nove ale pochybuju ze by to jeste nekdo mel v bazarku :-(
Odpovědět
nikaa666 : a ptala ses té Ondrové, jestli by ten tvůj dort zvládla? Mám tak taky s čokoládovými rubičkami..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, můžu z jiného soudku? Co nové příjmení? Budete si všechny brát po manželovi nebo si někdo necháte svoje nebo obě dvě? Já mám svoje trošku neobvyklé, ale jsem na něj zvyklá a chtěla bych si ho nechat, zároveň ale vím, že přítel by nepřekousl, kdybych si nevzala jeho příjmení. Tak zvažuju, jestli se smířit s novým anebo si nechat obě dvě...Děti se samozřejmě budou jmenovat po něm, to je jasná věc, to už by mi doma vůbec neprošlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka, mitote: Holky, můžete si pak třeba truhličku koupit o niky, máte to až po ní, ona to určitě nezničí ;-) lenya: Náš pes už má jeho příjmení a já budu mít taky - Flekovi :-D Pes je Flek.
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Leni zkus se zeptat ještě v Blansku v pekárně. Takový koláčky mají na výloze, která je polepená na hlavním nádraží... Oni tam teď mají obchůdek!
Odpovědět
lenya: ja si beru pritelovo prijmeni...jsem Lamackova a na Landsmannova to neni tak drasticka zmena...navic rada budu nosit jeho prijmeni aby kazdy vedel ze k sobepatrime...jinak kdyz jsmeo tom mluvili byl zasane proti jakekoliv jine variante...ale ja napady ze si necham sve nebo budu mit dve spise brala jako zert :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky samozřejmě chci, aby všichni věděli, ze k sobě patříme, mně jeho příjmení nevadí, je v pohodě, spíš nechci ztratit to svoje, to je jedinej důvod... Můj se na to moc netváří a to, že by si vzal on moje ho málem přivedlo k infarktu :-D kachorka: Tak to je super ;-) nám pejsek, bohužel, včera umřel ;-( Jinak holky, ty truhličky se dají objednat na Nejkrásnější svatbě, jsou teda obyčejnější, papírový, ale barvu mašle si můžete vybrat...Mám fotku v albíčku, já už ji mám objednanou.
Odpovědět
Profilova fotka
ups, tak nemám, nějak to ten obrázek nechce vzít ]-( , ale když mrknete na jejich web, určtitě to tam objevíte, stojí nějakých 190,- Kč, jestli se nepletu a mají i menší levnější
Odpovědět
lenya: to me taky prislo lito ale myslim si ze to neni az takova tragedie :-) me spise vadu ze bych mel amit stejne jmeo s jehootcem ale co se da hold delat...hele jeslti to pro tebe neni tak mega problem a on chce abys mela jeho tak bych ustoupila a vzala si jeho ;-) jinak uprimnou soustrast 8-( co mu bylo? :-. nase lemra me tu zabir apohovku
Odpovědět
lenya: me se na nejkrasnejsi svatbe libi ta krabicka ve tvaru dosrtu :-) jen to chci zelene maslicky ale jinak super...vrsek pouziju na penizky a spodek na pranicka
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: díky, byl už starej, měl slabý srdce... No asi to jméno překousnu, přítel už rodiče nemá a jeho ségra má už taky jiný příjmení, tak chápu, že je to pro něj důležitější než pro mě. Navíc teď se jmenuju úplně stejně jako moje švagrová a dost se to plete :-| Ta krabice je fakt vymazlená :-D
Odpovědět
lenya: no tak to si vem jeho prijmeni :-) jeslti to neni pro tebe ujma na zdravi :-D jo me taky prijde, jen par uprav a je to...a ted jsme nasla i vymazleny kosicek pro druzicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ještě to promyslím...blbý je, že se to už musí vypsat na ty papíry, co se dávaj na matriku a přítel je tam chce odnést už příští týden, tak moc času nemám =-) kosicek pro druzicku je taky fajn, ale my zadnou mit nebudem...
Odpovědět
taky budu na nejkrásnější svatbě objednávat.. oznámení a nějaký doplňky, ale ještě nemám moc konkrétní představu o tom jak nazdobím tabule :-| nějaká isnpirace? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?