Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tu :-D S tím srazíkem ještě nevím. Musím se domluvit s mužíčkem :-) Do kdy to potřebujete vědět?? Luci mohla bys mi poslat taky kontakt na tu flóristku??? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juhú tak jsem si našla jiné pěkné figurky, ale zas nevím, kterou si vybrat. Dala jsem je do albíčka :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Ahojky, jsou hezký moc všechny a jaká je to stránka, že bych taky koukla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: je to německý ebay -http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=hochzeit+figur+&_cqr=true&_nkwusc=hochzeitsfigure&_rdc=1
Odpovědět
Jéééééééééééé Peti to tam asi prd vyčtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: hlavní jsou obrázky :-D :-D a cenu taky poznáš
Odpovědět
hvezdicka07 : Obrázky ano, ale ceny vůbec :-(
Odpovědět
tak mi holky konecne dosel ten poukaz na vyhru...jete mi nes dnes volali a omlouvali se s tim, jestli bych jim nenapsala pozitivni dopis ktery by otiskli ze za to dostanu luxusni rasenku..no bude to silne sebezapreni ale rasenka se hodi :-D
Odpovědět
p.e.t.a.: ano, byly čtyři, ale už přesně neřeknu jaké :-D A ano, studuji dálkově, jmenuje se to " Lektorství německého jazyka" dálkově se to dá.. V prváku každý pátek, teď každý druhý pátek ;-)
Odpovědět
angebot : Ahojky mohla bys být tak laskavá a poslala mi kontakt na tu flóristku co jsi doporučovala lucouskovi? Děkuji moc :-D A jak to má cenově??
Odpovědět
efendy.a : já byla autobusem a dalo se to v klidu zvládnout.. raději vydržím chvíli nepohodlí než dát tolik tisíc za letenku.. a bylo tam krásně, i když musím říct, že Lloret by the best, bohužel Blanes se tomu nevyrovnalo.. Ale bylo tam také pěkně.. ;-)
Odpovědět
hvezdicka07 : je to Flora Art na renneské.. kukni na google.. a ta kamarádka květinářka je Oksana.. Je moc moc šikovná, má svůj styl a cenu ti neřeknu,, záleží na tvé představě.. já mám trochu jiné ceny, známe se dobře, ale dá se s ní domluvit na čemkoliv, takže za pokus nic nedáš! ;-) A na sraz holky jdu! A kde že to je? někde u mamuta nebo co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
angebot - ny my prvně měly sraz na nádru u KFC, tak bysme to mohly domluvit zae tak :) a jak se jmenuješ jménem ? efendy - my byli taky busem a dalo se to v pohodě zvládnout,, jelo se non stop, jen s pauzama na záchod atd ,, vždycky po 2-3hodinách,,, když jsme tam byli před 10 lety v Oropese de mar, tak jsme jeli přes rakousko, švýcarsko, 2 dny a 2 noci, to bylo tenkrát hrozný, ale to loni bylo fajn,,, měli jsem to za 17 000,- pro oba dva s polopenzí i s pojištěním, takže nádhera,,,,
Odpovědět
angebot : Děkuju mrknu se :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem to konečně dočetla, ale nějak mi dělá problém to dočítat, poslední dobou nestíhám =-) Jestli dojdu na srazík nevím, ale odpoledne určo ne, jedině, že bych dolítla až večer, fakt nevím :-N Peto: já dnes konečně doufám shlídnu ty stránky odkud budeš objednávat a zítra bych ti písla, ju? :-N
Odpovědět
romca13 : Denisa jméno mé ;-) a stíhám to z práce tak na 4,hodinu, na nádru není problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: No a jaké kombinace si tedy necháte od p. Ondrové udělat nebo jen jeden druh?
Odpovědět
Profilova fotka
angebot - ok, budeme s tebou počítat,,, ještě to tu připomeneme :)
Odpovědět
p.e.t.a.: Všichni tu mluvíte o p. Ondrové a mě furt uniká kdo to je :-( Má ta vaše p. Ondrová webovky???A jaký má ceny??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, nějak to nezvládám dočítat, pracovní kolotoč na mě dolehl v plné síle :( Navíc po tom fčerejším letu, kdy jsem vstávala ve 3.30, su úplně grogy :( Jestli to chápu dobře, sraz je v úterý, co ted bude? p.e.t.a. objednala jsem si tam lampiony, ale ještě je nemám doma. Přijdou mi nejlevnější, jen doufám, že budou ok.
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin --jj. v úterý 23.3.2010 - dáme kafíčko :)
Odpovědět
romca13 : Já bych taky šla...v kolik to teda bude??
Odpovědět
Profilova fotka
romca13: :-( Ach joooooooooooo! Bohužel beze mě, budu zahrabaná někde na Kladně u klienta. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no zase tak jak minule asi,,,,
Odpovědět
romca13 : Můj jde do školy v úterý, takže přijíždí dom až ve 4. Musela bych se tam zavést :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Tys je objednala, to já si je půjdu vyzvednout, je to někde v Brně. ;-) hvezdicka: ta paní nám bude píct dorty, myslím, že je to ondrova.webpark
Odpovědět
Profilova fotka
tak já do teď psala zase bakalářku, ale půlku mám hotovou :-) peta: mně se líbí ta druhá a třetí figurka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Tak to závidím, já se ke psaní ne a ne dokopat :( p.e.t.a: objednala k osobnímu vyzvednutí, ale ségra tam ještě nějak nezvládla dojít. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: no nevím, jestli se to dá závidět :-( to spíš já ti závidím, žes ještě nemusela začít!! jinak, nejdete někdo na night shopping do Vaňkovky? My teď vyrážíme, tak doufám, že něco pořídím, když daly v obchodech i speciální slevy :-)
Odpovědět
Holky uděláte taky někdy sraz o víkendu? Uplně na mě prdíte :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?