Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
romca13 : v Callele jsme taky byli, je tam všude krásně no ;-) Já na kafíčko klidně zajdu, ale záleží v kolik, nejsem z Brna, tak abych měla pak spoj domů ;-)
Odpovědět
lutsousek : hostinu máme v G - Hotelu v Lulči. Květinářka - najdi si na webu Flora - art , je na Renneské (šalina 8, 10 - hned naproti zastávky) moc moc šikovná, udělá přesně podle tvých představ.. My s ní spolupracujeme i na akcích (zdobí nám prostředí na večírky atd., na webu bohužel moc fotek nemá, ale skvěle se s ní domluvíš osobně.. Já ji budu mít taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- no minule jsme byli na čtvrtou hodinu,,,, a s jakou cestovkou jste byli??? já se právě začala kochat fotečkama z dovči,, jéééé, krása
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: jeee G hotel znám :-) je to tam super. Taky to byl jeden z návrhů, ale jsme všichni z Brna, tak kvůli dojíždění jsme to nechali tady. Tak to si dávejte pozor na svatebčany, aby se vám nezačali topit na koupáku :-D Moje kamarádky tam mají chalupy, tak tam jezdíme s holkama na dámské jízdy. Renneskou znám, tak jdu mrkat na web :-)
Odpovědět
romca13 : Byli jsme s CK Kalousek, perfektní - naprosto vše co slíbili, taky dodrželi.. První rok jsme byli v Lloret de Mar a vyšlo nás to na 9 tis. s plnou penzí, měli jsme poslední místa.. Ale i když to není last minute, tak má slušné ceny a je opravdu spolehivý, dvakrát prověřeno. Bohužel nabízí ze zájezdů k moři jen Španělsko, Řecko a Itálii, takže na svatební cestu s ním nepojedem, to chcem nějakou exotiku ;-)
Odpovědět
lutsousek : no taky se mi na Géčku líbí, tak uvidíme :-)) A co vlastně studuješ? Já jsem teď ve druháku VŠ a musím taky už začít psát nějakou osnovu bakalářky nebo co, ale nevím, za kterej konec to uchopit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- no nekecej,,, my taky byli s tou cestovkou,,,,jsou úžasní,,,, poslu ti do IP fotečky :) a kdy jste loni byli??, my od 4. - 13.9.2009
Odpovědět
romca13 : fakt? :-D :-D :-D Tak to je vtipný teda docela :-D jj, fotky pošli, až budu doma, pošlu ti taky nějaké.. takže nemusím vysvětlovat, že se na tu cestovku dá spolehnout ;-) A kam razíte na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- no ještě nevím, jestli vůbec pojedem, jestli budou korunky,,, chtěli bysme raději novou ložnici a vestavěný skříne do chodby,,,,
Odpovědět
romca13 : no tak my pojedem taky až podle toho,jak budou stědří svatebčané :-D a jinak na té dovči teda je to ostuda, ale přesně nevím, kdy jsme byli, alle myslím že někdy v srpnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: tak ta floristka mě nadchla. Má to tam pěkně popsaný o svatbách. Takže tam určitě zajdu, děkuju moc :-) Jinak já dělám ekonomii a management v podnikání. Ve druháku jsem psala jen ročníkový projekt na cca 25 stran... jenom :-D Měla to být taková miniverze bakalářky, ale já to nakonec píšu o úplně něčem jiným, takkže začínám od nuly. A co studuješ ty?
Odpovědět
lutsousek : tak to jsem ráda, že se ti líbí, jmenuje se Oksana a je fakt moc hodná, já jí o tobě řeknu, že se dojdeš mrknout ;-) já studuju na MU PedF - Lektorství německého jazyka.. Jsem ve druháku, mám to jen dálkově ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
angebot: to budeš hodná :-) jenom nevím, kdy se tam přesně dostanu...mám toho teď moc. Ale zajdu tam určitě, líbila se mi i jedna svatební, co tam měla nevěstu- já chci hodně podobnou :-)
Odpovědět
romca13 : Romi, vy jste jeli taky na té zabijácké zkluzavce v Marinelandu! na to bych už nikdy nevlezla :-D lutsousek : jasné, však tam zajdi kdykoliv :-)) můžu ti dát i číslo, kdyby sis chtěla třeba jen zavolat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- jj, jeli,,, ale byla jsem posraná až za ušima, já na to nechtěla, ale Luke mě tam zatáhl,,,,, a ty dlefíny jste viděli?? to bylo něco tak nádhernýho,,,,
Odpovědět
romca13 : jo, já jsem se taky hrozně bála! a hlavně jsem se bála že nám to urazí nohy, jeli jsme až uplně na okrej totiž, no děs, nikdy víc :-D A hrozně moc vám to spolu sluší!! Jste krásnej pár! Na delfínkách jsme byli, já je miluju, vše je pečlivě zdokumentováno :) Rok na to jsme byli na delfíní show v Barcelonské zoo a ta nebyla ani zdaleka tak dobrá.. A byli jsme i na býčích zápasech v Barceloně, to bylo taky zajímavý.. Ale dost krutý teda :( Máme na videu i jak býk nabral jednoho toreádora a dal mu co proto.. =-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy mně s tím básněním o dovolené dáváte!!! Já bych tak někam jela...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je pěkný článek o svatebních šatech... tak kdo zapadá do jejich tabulek modernosti??? :-D :-D :-D http://www.novinky.cz/zena/styl/19476...
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- počkej, myslíš tu zkluzavku na tom nafukovacím kruhu do to U???? my chtěli taky na byčí zápasy, ale ony zrovna nebyly,,, a děkuji za poklonu :) lutsousek,,, no já když vidím ty fotky, tak bych jela hned
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Co ten sraz? V úterý ve můžu... utsousek: Nejlepší jsou ty s těma červenýma tulipánama :-D
Odpovědět
romca13 : jo, přesně tu myslím, bylo to strašnýýýýýýýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka - no já to beru v to úterý ,,, kdo se ještě přidá?????
Odpovědět
Profilova fotka
já můžu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok - takže --- kachorka, Nikaa,,, a kdo ještě????
Odpovědět
Profilova fotka
a kam holky...zase Mamut bo zkusíme něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no mě je to jedno, v tom Mamutovi se mi to líbilo,,, bylo to blízko nádra,a le klidně můžeme jinam,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně Mamut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě je to jedno...se jen ptám :-)....bylo to tam v poho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bych si dala to tiramisu, co tam měli :)
Odpovědět
Profilova fotka
a na kolik se domluvíme,,, jak minule???? prostě to zamluvíme a kdo bude chtít se přidá,,, tímto zveme všechny nevěstinky z Brna a širokého okolí :) ale dejte dopředu vědět, abysme věděli, kolik tak zamluvit míst
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?