Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
gabrin : Aha, tak to my mít nebudem...vůbec se nám to nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07...a vejde se do té Princezny cca 45 lidí? Budete mít zarezervovanou i tu zahrádku?
Odpovědět
efendy.a: Nás bude cca 20 a nezavřel nám ten hlavní sál, protože je nás málo, ale vám by to určo uzavřel celou hospodu, když vás bude tolik :-) My budeme mít zavřený ten velký sál tak na 2hod na oběd a pak se přesuneme do toho druhého salónku jak je u něho terasa, takže to máme i s ní :-) Ale, když bude pršet, tak budeme mít celou hospodu pro sebe :-D Jinak my to máme, když je tam nejvíc lidí, tak to by se mi nevyplatilo no :-( Však se stačí domluvit :-D
Odpovědět
efendy.a : A odkud jsi, ještě jsi mi neodpověděla :-(, teda pokud to není tajný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek...tak včera na veletrhu to bylo zase plodné :-) vyhrála jsem svatební album a dokoupila tyrkys organzu a mašle a kamínky, jo a vybrala jsem asi dodavatele dortíku :-)....akorát ta přehlídka oproti futuru teda byla nic moc....o losování popelky ani nemluvím....hlavně jsem nepochopila, proč nejprv losovali hlavní cenu a pak teprv těch zbylích 40 nebo kolik jich bylo....no ale poštěstilo se a album je doma :-) Jinak před vchodem stála ta limuzína co budeme mít a mamku málem kleplo jak viděla tu dýlku :-D :-D simi...moooc ti to slušelo to líčení ;-) a koukám, že sis tam hezky nakoupila :-) přemýšlela jsem o tom co jste tu psali ohledně těch lítacích přání....kamoška normálka pouštěla přáníčka v Brně.. a tady u nás v Blasnku lítají pořád nějaký, taky jsem se tam ptala u stánku, jestli mají menší velikosti a bylo mi řečeno, že mají ale ty prej jsou tak slabé na obsah vzduchu, že v létě nevzlítnou :-( chjo....
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: jak slabé na obsah vzduchu? a jak malé? Teď budu mít strach nejenže jen nesmím pustit, ale ještě že mi ani nevzlítnou :(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07...Určitě to není tajné..sem z Brna Líšně. Asi si do Princezny uděláme výlet:o)) nikaa666...tak tu limuzínu tiše závidím:o)) A kdo ji vlastně pronajímá? Ta nás se skoromanžou uchvátila..maximální luxus..ale určo za moooc penízků ]-(
Odpovědět
efendy.a: Za zeptání nic nedáš, tak pak písni jak jsi dopadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07..oki dám vědět..díky za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, taky mě napadlo, jestli se může pouštět víc těch lampionů. Protože když byla v Blansku dětská olympiáda a vypouštěly se balónky, tak taky muselo být na to povolení, právě kvůli vzdušnému prostoru, kvůli letadlům... Jako tak třeba 2 bych se nebála, ale kolem 10 už jo... Nika: Jsi doma? Tady jako?
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: oni jsou rázné velikosti těch přání a já chtěla ty menší, které mají na výšku 0,5m a paní mi tam říkala, že v létě ani nevzlítnou protože mají malí obsah vzduchu...ale v zimě prý letájí..tak já nevím..zdá se mi to divné, ale pokoušet to nebudu :-D efendy: tu limušku mi zařídil taťka jako překvápko...ale nějak se to provalilo :-D normálně myslím chtějí za 1 hodinu 5000,- mrkni na jejich stránky veveve.exli cézet....tatík to má přes známého za super cenu..jinak by jsme do toho finančně nešli :-( Kači...jj jsme zatím doma...zrovna jsme poobědvali a asi pojedem dělat na barák Simi: a jakej sis koupila ten závojík :-) jo a uplně bych zapomněla...docela se mě dotkla ta uzavřená společnost plánovaná :-( :-( a já myslela jak jsme si holky sedli hezky a mě s váma bylo fajn :-(....kdybych se tu měla scházet jen s holkama z Blanska...tak jsme tu s Kačou sami :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Taki pojď na chvilku před barák, jo a samozřejmě může přijít kdokoliv!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nikaa666 : Však jsme hned z Gábinou nesouhlasili, že je to diskriminace a Simča se do ní pustila, jestli sis všimla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kači...akorát jsem doumývala nádobí a frčíme teď do Rájce na domeček, tak kdyžtak můžem zajít zítra odpolko se psem na prochajdu ;-) hvezdicka: no všimla jsem si....jsem koukala co se tu rozpoutalo
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Jako teď jsem byla na našem srazu a sama! Tak jsem obešla s Flíčkem váš barák 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to byl fofr teda....já než si to přečetla, tak ty už jsi tu korzovala :-)
Odpovědět
Kačko a byla jsi na veletrhu? Pořídila jsi něco?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak kdy a kde se zase sejdeme????
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, na veletrhu jsme nebyli. Snad už všechno máme. Oznámka atd. ještě musím vytisknout. Čekám na prstýnky, až mi o nich dojde aspoň nějaká informace, chtěla bych zkoušku. No a na kytku je ještě asi čas. Dort už mám zamluvený, 3 patra čtverců na těch talířích a srdíčko s ovocem. Možnááá, ještě zkusím zavolat jinam na dort.
Odpovědět
romca13 : Tak klidně zítra :-D Mě je to jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka -- no já tento týden mám dost nabitej,,, mohla bych tak max ve čtvrtek,,, jinak pak příští týden
Odpovědět
Profilova fotka
nika: zítra nemůžu, mám rodičák :-( Leda večer jen u vchodu zase...
Odpovědět
kachorka : Já nechala v cukrárně, kde chceme dortík udělat dort pro tchýni k narozkám. Aspoň budu vědět jak to tam dělají a jak to chutná :-) My si včera zamluvili prstýnky, tak jsem ráda, že už to mám z krku a za super cenu, jestli jsi četla :-)
Odpovědět
romca13 : Ve čtvrtek nemůžu jdeme s mým na ples :-D Ten příští týden by byl lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se můžeme domluvit na příští týden, mrknu, jak budu chodit do prácem,, a uvidíme, jestli se k nám někdo přidá....
Odpovědět
romca13 : Jasně, tak příští týden můžu kromě čtvrtka a středy, koukám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co v pátek 19. 3.? :-p
Odpovědět
Kačko my se bavíme s Romčou o tom dalším týdnu až, pokud jsem to dobře pochopila :-) V pátek nemůžu, protože v SO (20.3.) máme oslavu a tak musím udělat chlebíčky a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já máme zase v pátek něco s holkama z práce - myslám toho 19.3.... safra,,,
Odpovědět
romca13 : A jak to máš ten týden od 22-26.3???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?