Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Lenya: samozřejmě se přidej :-) Holky, tak já jdu na veletrh dnes s máti-chce to taky obkouknout a zítra se skoromanžou, takže jsem ráda, myslela jsem, že se tam vůbec nedostanu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, do kolika to tam zítra je???
Odpovědět
romca: do 17h
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi - díky :)
Odpovědět
Ahoj děvčátka :) Tak my tam nakonec jdeme taky až po obědě, včera jsme to nějak přehnali s oslavováním tak jsme museli dospávat :-D Tak se tam snad potkáme a poznáme ;-)
Odpovědět
nzodiova : a v kolik tam jdeš tedy ?? :-)
Odpovědět
hvezdicka: No teď se najímo, osprchujeme a letíme :) budeme tam asi kolem jedne... a ty? A s kým jdeš?
Odpovědět
tak jsem se na veletrhu pekne nasrala, koupili jsme si dva listky do tomboly....rikali nam ze se bude losovat 40cen...a jak to bylo? vylosoval se jeden clovek ktery dostal vsech 40cen...takze se lukas pekne nasral a kdybych ho nebrzdila tak z ich jde ty penize vymlatit zpatky
Odpovědět
Ahojky holky, tak jak jste pochodili na veletrhu? Já jsem max. spokojená, protože jsme si tam vybrali a objednali prstýnky, tak jsem happy :-D :-D
Odpovědět
my mame taky prstynky, za 10 650,- s jednim briliantem...bylo to vtipne :-) jsme je objednali...pak jsme jeli pryc pak jsme zjistili ze jsou zakulacene a ne rovne jak jsme chteli taqk jsme jeli zpatky, pani moc mila, hned nam to prepsala...pak jsme odesli a pak nam doslo ze ty rovne co chceme jsou drazsi tak jsme se zas vratili aby to prepocitala abychom je neokradli :-D hvezdicka: a za kolik?
Odpovědět
mitote: Za dost dobrou cenu :-D
Odpovědět
hvezdicka: to je co? vesly jste se do tech 5? a u jake firmy?
Odpovědět
Článek se načítá
mitote : Neřeknu...bys mi to zase poplila..tě znám :-D
Odpovědět
hvezdicka: no jasne...tak snad vime z emame kazda jiny vkus ne? tak snad se muzu bez komentare zeptat na cenu a podivat se jake jste si objednali ne?
Odpovědět
mitote : Obrázek nemám :-(
Odpovědět
hvezdicka: a na webu taky nejsou od te formy?
Odpovědět
mitote : Nemají webovky až příští týden :-D Máme ze žlutýho a červenýho zlata a já tam budu mít zasazený briliantík :-D Stojí nás 5 600 ..měli na ně tam slevu, tak jsme si je zamluvili :-D
Odpovědět
a co to je za firmu? to dost cumim za briliant takovou cenu. A jak jsou siroky?
Odpovědět
hej tys nesoutezila v tom losovani?
Odpovědět
mitote : Jsou asi 3 - 4mm široký. :-) Spíš ty 4 a zadarmo rytí :-D
Odpovědět
tak ryti je vsude zadarmo ;-) a co je to teda za znacku nebo nazev firmy?
Odpovědět
mitote : Nějaký pan Bareš :-D
Odpovědět
neni to ten jak rozdaval letaky u vstupu?
Odpovědět
mitote : Jo to je on :-)
Odpovědět
a v tom losovani jsi souteziála?
Odpovědět
mitote : Nee.... :-)
Odpovědět
hvezdicka: bud rada my jsme se tka nasrali
Odpovědět
mitote : Já nic vyhrát nepotřebuju...všechno co nutně potřebujeme, tak máme koupený nebo zamluvený :-)
Odpovědět
to jo ale me slo o princip, jak nam vykladali ze se bude losovat 40 vitezu a jak to vse dali jednomu cloveku...byl to proste podraz
Odpovědět
mitote : Já se o to nezajímala, tak nevím no, ale přišla si na slušný ceny holčina :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?