Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
posli mi odkaz ju :-) jinak ja jsem na "strese" :-D jinak jo jsou to hajzlici, ted jsem zalozila diskusi a chci zjistit zda je nas vic co nedostali nic
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Dneska nám ve škole vypadla wifi, tak jsem myslela, že umřu nudou, nebo přinejlepším usnu :-D mitote: to jsou teda pěkný potvory s tou poukázkou!!! A řešíš to s tou nejkrásnější svatbou nebo s pořadatelem soutěže? Jinak my máme 2+kk cca 60m2 a zatím dobrý... máme v plánu se stěhovat do většího až budeme v očekávání přírůstku :-) No a fotky mám taky na modré střeše... máme tam i trochu té rekonstrukce jako Romča :-D
Odpovědět
lutsousek: resim to s tim poradatel Tvoje svatba...a jestli do pondelka neodpovi tak pujdu bafat na Nejkrasnejsi svatbu ale kdyz jsem jim na valetrhu rikal aze jsme k nim vyhrala koupaz tak na me cuceli jak kdybych spadla z marsu...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je fakt dobrý :-D :-D :-D že by si to Tvoje svatba vymyslela? Jako oni tam píšou že není na ceny právní nárok, ne?
Odpovědět
ano pisou...tak jako co si o tom jineho mam myslet? proto jsem zalozila diskusi a shanim ostatni abych vedela jestli jsem sama
Odpovědět
ahojky holky, tak co je nového?? Kdo jde zítra na to výstaviště a v kolik??? :-)
Odpovědět
romca13 : Čočky už mi jdou na oko samy i když občas slzím, ale jde to, takže už u nich asi zůstanu navždy :-D Je to pohodlnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
kachorka : Ahojky kačko jak se vede?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Výborně! ;-) Pááátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám nic v plánu. Si počkám, až se připojí Nika a vyzvu ju, abysme si dali sraz u baráku s pejskem :-D
Odpovědět
kachorka : To věřím :-D Mě taky...nemusím si furt čistit brýle :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak je hlavně nos denně a mrkni na net na cocky-kontaktni.cz, no do dvou měsíců by sis měla objednat nové x-)
Odpovědět
kachorka : Zajdu za optikem kolik by stály, kdybych si je objednala u něho a když to bude drahé, tak si objednám na net, ale nebudu si s tím vědět asi rady :-(
Odpovědět
Kačko tam jich teda je :-o Tak to teda nevím, který to jsou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No myslím, že měsíční a značku máš na tom papírku, co jsem ti vydělala z košu! Jinak já kupuju ty Surevue, tak mrkni a zkontroluj ty čísla, jestli je máš stejný. Myslím, že tak o 2 desetiny se to může změnit...
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš Air Optix? Při objednávce si vyber zakřivení a velikost. Do dálky je to - (minus).
Odpovědět
kachorka : Tak teď jsem z toho fakt zmatená...zeptám se optika nebo pak poprosím tebe, kdyby Ti to nevadilo :-) Já mám AIR OPTIX :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, taky jsem původně z Vinohrad a teď bydlím v Líšňi:o) To bysme mohli založit nějaký Líšeňský fórum pomalu :-D Holky, kde vlastně budete mít hostinu? My jsme měli mít v hotelu Šulák, ale už mě pomalu s nimi dochází trpělivost:o(( Nevíte o něčem pro cca 45 lidí. Ale ne moc drahý?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj! Tak se konečně hlásím, včera mi dojel přítel, takže tu teď asi do pondělí nebudu, no máme teď jinou zábavu. :-N ;-) Jinak večer byl super, určo se přidám na nějaké opakování, ale ten navrhovaný víkend jsem v Německu. Jinak zítra jdeme na veletrh tak se těším koho potkám.
Odpovědět
hej holky udelame sraz lisno vinohradaku :-D z cehoz vyplyva uzavrenba splecnost pro lisen a vinohrady :-D a sejdeme se nekde tady....co treba Havana? K1? efendy: proc dochazi trpelivost co se deje?
Odpovědět
p.e.t.a.: ahojky peto to jsem ráda, že tu jsi...měla jsem o tebe starost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych byla pro k1:o)) Tam jsme byli včera a dneska jsem nebyla schopná jít ani do práce :-D Jak sem tu četla, že jste si na srazíku dali litřík vína, tak mě stačily dvě dvojky:o) mitote: Měli jsme tam domluvenou nějakou lepší cenu, co nám nakonec teda zamítli..což bych ještě přežila, ale celkové jednání mě dost vadí...vše mi pro ně příjde problém.Když se jich na něco ptám, tak nejsou ani schopní odpověďět..no ještě to asi zvážíme než zaplatíme zálohu.
Odpovědět
efendy: ja mela jednu dvojky :-D tak jo, K1 efendy...hlsujte i ostatni lisnaci a vinohradaci jako jak lepsi cenu? za co? aha tak ja to mela opacne ve fontane,v sulaku nic problema ve fontane problem i to ze dychame na jejich pozemku
Odpovědět
efendy.a : My budeme mít na Princezně a super :-D Tam nic není problém a cenu nám udělali dost slušnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky hlasuju pro K1, mají tam super stejky :) My budem mít hostinu čtyřicet kiláků od Brna, tak to Ti asi nepomůže :-| Jinak Žebětín, Klajdovka, Maximus....z těch jsem vybírala v Brně....
Odpovědět
Ahoj holky, taky mi jsme bydlely na Vinohradech a bylo to fajn, až na ten malej byt, ale jiak je tam pěkně, teď jsme ve Starým Lískovci :-)
Odpovědět
tak zatim vede K1 :-) ja ji mam hned vedle :-) tak jeste nekdo navrhnete termin ssimmikk: byvale vinohrady taky zvany :-) a jak jste meli velky byt?
Odpovědět
Jen garsonku :-( A proč se nesejdeme všechny, proč Vinohrady a Líšeň? =-)
Odpovědět
ssimmikk: protoze jsme prakticky sichni z vinohrad a lisne ta ze udelame tady sraz nas co tu bydli...:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?