Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
browneye - mrknu na mail :-) :-) Moc díííky :-) :-) Mám stejný názor jak Ty .. jen teda někdo si šaty koupí, což není můj případ ... :-) kytka zvadne ... a fotky a video Ti zůstanou a málem bych zapoměla ještě snubní prstýnek :-) :-) pokud jej někde neztratíš. :-( Takže když jsme se tak nějak bavili s přítelem do čeho nejvíc zainvestovat byl to fotograf, prstýnky a taky místo obřadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michzde- jo, tak prstýnek taky, to je pravda :-D A můžu se zeptat, kdo Vás bude fotit?
Odpovědět
browneye - jasan, můžeš. Pan Skalka, znáš ho ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michzde-to jméno znám jenom tady z beremka, nás fotil kamoš, co fotí profesionálně :-)
Odpovědět
browneye - tak to jste měli fajn :-) Měli jste focení aspoň víc v pohodě a uvolněné :-) :-) Tak já valím do betle, nebo ráno nevstanu ... dobrou noc a měj se zatííím hezky. Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
michzde- právě, kvůli tomu jsme ho měli :-D Dobrou noc,pááááčko :-)
Odpovědět
ahoj holky, moc se omlouvám za dotaz (nejspíš je to už tady někde napsané-jen nevím, ve které diskuzi jsem to četla :-( ).Potřebovala bych poradit s hudbou v kapli - dostali jsme na matrice seznam a jsem z toho dost bezradná.Ty názvy nejsou zrovna moc přesné, takže mi dělá problém je někde najít. A já někde čtla (nejspíš na BRM), že je možné si vyžádat i cd s hudbou -jen nevím, jestli se to týkalo kaple nebo ostatních prostor.Nemáte některá osobní zkušenost? -přiznávám se, že se mi nechce znovu pročítat všechny diskuze a dohledávat to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jsem to tady tak pročetla, tak jediné co mě zaráží je tá hudba, jelikož jsem chtěla, aby jsme si vybrali svojí hudbu, ale asi to nepůjde...Plánujeme sice tu svatbu až příští rok 13.8.2011, ale já už šílím a vše zjišťuju teď :-D ..chtěli by jsme to mít ve Slavkově na zámečku, ale v zahradě :):)
Odpovědět
Ahoj yvett007 taky jsme byli na matrice a bude mít svatbu v kapli a chtěli jsme svoji hudbu ale bylo nám řečeno, že svoji hudbu leda pokud by jsme měli vlastní kapelu. Z cd to bohužel nejde. V ostatních místnostech na zámku nevím jak to je s hudbou.
Odpovědět
tak tu vlastní hudbu jsem už oželela.Jen jsem chtěla vědět, jestli se nedá sehnat nahrávka té jejich.Mám v tom docela zmatek a na netu to taky nemůžu najít. A to, co se mi líbilo a znám to, tak jsem taky zkoušela najít, abych to mohla pustit příteli(aby to odsouhlasil) a našla jsem několik dost si nepodobných verzí ]-( .Takže ikdyž si něco vyberu, tak vlastně pořád netuším, co mi vlastně budou hrát :-( .A nebo mám takový problém jen já?Podle čeho jstew vybíraly vy?
Odpovědět
Ahoj holky, taky budeme mít svatbu v zámecké kapli ve Slavkově u Brna, všechno je super, ale teda ta hudba nám taky dává zabrat ... :-( ..spoustu skladeb nemůžeme najít nebo stejně jako Yvett nevím kdy jsme si už dvě vybrali jak vůbec budou znít na obřadě ... ještě musíme jednu ze seznamu vybrat, ale fakt teda nevím kterou :-( Takže koukám, že jsme na tom stejně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme to vyresili okamzite..nechteli jsme, aby nam hrali varhany a uz vubec ne, ty pisne,co maji na seznamu..takze jsme si nasli super kvarteto za prijemnou cenu, kontakt muzu napsat do IP. Vybrali jsme si pisne presne podle toho,co chceme, co je citove...meli jsme predehravku a nemuzu si to vynachvalit sebevic. O tom CD jsem slysela take,ale nevim proc...hudba jako hudba... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
makcza - jéé, to by jsi byla hodná kdyby jsi pisla kontak do IP :-) Kolik cca stojí ?? Zkusila bych jim zavolat jestli mají volno ještě na náš termín :-) Mooo děkuji :-) ..Koukám, že termín svatby se už blíží ... 15. května je tady za chvilku :-)
Odpovědět
no s tou hudbou ani nevím když jsme vybírali přítel seděl u pc a myslím, že vše našel, ale jak to udělal to nevím. Jinak to bylo šílené něco vybrat - hrozný seznam nic tam není podle našeho co by se nám hodilo :-( . Tak snad na tom budete líp než já s přítelem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dneska dozvěděla, že na Slavkově budou dělat zhruba o půlku obřadů míň. Paní co tam byla odchází a bude tam teď někdo jinej, a termíny prý budou pravděpodobně škrtat:( Takže je prý možné že z měsíce se tam bude oddávat třeba jen dva týdny :((( Takže se Vám klidně může stát, že vás tam v ten daný termín prostě neoddají....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem budoucím nevěstám, dnes jsem mluvila s paní Vintrovou na matrice ve Slavkově, byla moc příjemná, ale termíny na příští rok (2011) budou vypisovány až po 27.9. Doufám, že se nám ten náš vymodlený 16.7. podaří chytnout! ;-)
Odpovědět
Zdravím nedočkavé nevěsty, taky jsem pěkně nervózní a čekám na 27., to jim tam budou telefony vyzvánět jak splašený :-D Mě ještě vrtá hlavou, jestli bude možné zvolit si ve vybraný den sál nebo nám ho prostě přidělí...
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna: myslim, ze sal si mozne zvolit nebude.... vypise se datum a na to urcite datum je uz i sal. Pa Winterova i pani Skokanova jsou moc mile. Hodne stesti.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to pak nezbývá už nic jiného než doufat, že bude volný nádherný Divadelní sál!
Odpovědět
Profilova fotka
renik1986: my jej meli... a byl opravdu nadherny.... drzim pesti. ;-)
Odpovědět
Já bych radši historický, uvidím, jak to všechno dopadne, pak si tu napíšeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Děkuji moc!!!Vaše fotky jsem obdivovala neskutečně dlouho, i nevěstinčiny šatečky - naprostá nádhera... Hledáme ještě nějaký fajn prostor pro hostinu i s ubytováním, neboť min 20 lidí bude třeba ubytovat. Zatím máme v plánu Ranč u Jelena, nemáte někdo zkušenosti s tímto místem? Ať už je 27.9. - jsem celá netrpělivá, jak to dopadne!!!
Odpovědět
U Jelena je to fajn, na různé oslavy oblíbené, akorát ten prostor uvnitř je takový členitý, jestli se tam poskládáte, tak OK.
Odpovědět
Profilova fotka
renik1986: bohuzel s timto mistem zkusenost nemam, zkus zadat do vyhledavace, treba se jine nevesty zminily... ;-) dekuji za pochvalu... potesi to. Neboj, utece to jako voda... ja si vzpominam minuly rok na sebe.. taky jsem jen cekala, az ''otevrou''terminy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Mohu se zeptat, v kolik hodin jste obřad měli a jak dlouho cca trval? Váháme i nad časem.. věřím, že divadelní sál na náš vysněný termín volný bude, snad! Děkuji moc za podporu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renik1986: obrad jsme meli ve 13.15, byli jsme posledni, jelikoz manzel je cizinec, takze z duvodu tlumoceni atd. obrad trval cca 40 min....proslov oddavajiciho je naprosto uzasny a vyzdoba salu taktez. Ono, kazdy sal ma neco do sebe... ;-) Myslim, ze terminu behem dne je 5 a zacina se uz od 9 rano.
Odpovědět
Profilova fotka
Musela to být nádherná svatba! 40 minut? to bývají většinou církevní obřady, Vám se to ale zřejmě protáhlo díky tlumočení, je tomu tak? Jak slyším, že proslov oddávajícího byl úžasný, jsem moc ráda.... snad budeme mít taky takového skvělého oddávajícího! Ono je to myslím dost důležité... líp to vypadá, lip se člověk cítí a hlavně se mu to vryje hluboko pod kůži! před chvílí jsem se zaposlouchala do nějakých melodií aristoquartetu - nádhera.. myslím, že nebudeme váhat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renik1986: Aristo quartet muzu jen a jen doporucit... nadhera.. ja bych rekla, kdyz se zpetne divam na video, ze oni dodali tomu obradu ten punc... krasne podkresluji tu atmosferu a ty mas opravdu pocit, ze jsi v pohadce. :-) Jestli se rozhodnete pro jakekoliv smyccove kvarteto ci trio, je potreba pak na zamku vse rict. Ale na to mate jeste dost casu, jak se tak divam... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Děkuji moc za všechny rady... zvážíme vše, pokud to bude jen trošku finančně dosupné! ano, času je dost, jen nás v tomto období čeká ještě spousta jiných starostí, tak zjišťujeme a pátráme dopředu! ;-) o takovéto hudbě ale určitě přemýšlím..... oddával vás starosta, pamatuješ? děkuji Ti moc za všechna podpůrná slůvka.... každá nevěstinka si přeje, aby ten den byl co nej.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renik1986: nebyl to starosta, ale nejaky pan zastupitel. Ja vim... vim, ze slova potesi, povzbudi... a dodaji podpory.. ale neboj, vse zvladnete tak, jak si prejete. A delas moc dobre, ze se snazis zjistit nejake informace, rady atd... Proc jste se vlastne rozhodli pro Slavkov? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?