Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Moravko no ve Slavkově restauraci ti neporadím...nikdy jsem tam v žádné nebyla...my hostinu měli na druhou stranu od Brna než je Slavkov. Sice jsme hodně přejížděli, ale vyplatilo se to...byli jsme opravdu moc spokojeni... Nám by dneska nebo v pondělí měly dorazit fotky, tak už se moc těším. Paní fotografka byla fakt super a co nám posílala pár fotek přes mail, tak musím říct, že je opravdu šikovná a fotky jsou krásny...a ještě byla tak hodná, že přijela až z Prahy :-)
Odpovědět
noo, na fotky se už těším a jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A koho máte vybraného fotografa? Asi jsi to už psala,omlouvám se, ale před tou svatbou jsem to vždycky přečetla tak narychlo, že si většinu nepamatuju...
Odpovědět
zatím nemáme, napsala jsem si o nabídku Martinu Hlaváčovi, panu Skalkovi a Jaroslavu Švandovi ...ještě chci několika napsat..a pak se rozhodneme, naštěstí ten náš termín mají všichni volno (alespoň zatím)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, že mají volno...ono je ještě dost času... A co šatičky, už pokukuješ nebo už máš na 100% vybrané? A budete mít i kameramana?
Odpovědět
šatičky zatím nechávám na později, nemám konkrétní představy, jedny, co jsem si kdysi vybrala někde na netu, mám v albu, ale nezkoušela jsem je, tak nevím, jestli by mi slušely
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem do alba...jsou moc hezké... Ony se dají sehnat šatičky i na poslední chvíli a krásné :-) vím o tom svoje :-)
Odpovědět
kameramana mít budeme, manžel od sestřenice občas točí nějakou svatbu, tak nám to slíbil taky natočit :-) sice to není profesionál, ale výsledek je pěkný. A vy jste nějakého kameramana měli?
Odpovědět
Profilova fotka
Ï když není profesionál, tak to je hezký...my jsme kameramana měli, pan má toho docela hodně, ale měli jsme štěstí...sháněli jsme na poslední chvíli a náš termín měl volný :-) sice si musíme počkat než to bude hotové, ale určitě to bude stát za to...ukazoval nám nějaké předešlé svatby co natáčel a fakt krásné...
Odpovědět
jj, určitě to bude stát za to, zvlášť, když jste viděli jeho předešlou práci ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj budeme to mít i s písničkam, co jsme si sami vybrali...vybírali jsme jen samé české a tka jsem docelá zvědavá, jaké nakonec kameraman vybere :-) Byl tu už od rána na přípravy a pak s námi jel na obřad...dávali jsme mu i nějaké fotky, že kdyžtak tam nějaké dá...opravdu se těším :-) Prvně jsme chtěli, že nás bude natáčet přítel od manželové sestry, ale pak jsem našla pana Májka, nabídl nám super cenu a tka jsme to vzali. Jelikož jsme měli jen malou svatbu, tak jsme si říkali, že ať alespoň fotky a video stojí za to...a musím říct, že za ty ceny, co chtějí je to naprosto super... Fotky jsem viděla už na webovkách fotografek a jsou fakt nádherny :-) i z příprav i z obřadu...měli jsme totiž na každou část někoho jiného...
Odpovědět
jj, ten náš příbuzný taky dává na DVD fotky a vlastní písničky, hodně si s tím vyhraje a je šikovný četla jsem, že máš na každou část jinou fotografku, jak jsi na ně přišla? jen tak náhodou nebo jsi měla tip?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj na přípravy jsme měli fotografku tady z Brna a pak na obřad a focení na zámku jsem měla fotografku z Prahy...na obě dvě jsem narazila tady na beremese a musím říct, že naprostá spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, chtěla bych se přidat k tématu o obřadu na zámku ve Slavkově. Máme zamluvený datum 10.7.2010 a své ANO si řekneme v zámecké kapli. Je tu taky některá na tento den? :-) Máme zamluvenou i hostinu v restauraci Velká Klajdovka. Jinak vidím z vašich příspěvků, že máme nejvyšší čas hledat kapelu, fotografa atd.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdraviiiiiiiiiiiiiiiim... konecne tu.. nejsem jeste fit..ale tak... zdravim i nove tvare... jojo Petraca.. nejvyssi cas... :-D ne,strasim te.. casu mas jeste dost..ale je pravda, ze takove dulezite veci, je treba rezervovat s predstihem. Jak se nam dari, mlada pani Masova? co mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky... Petraca vítám tě...Klajdova je super restaurace a dobře tam vaří, občas jsem tam byli si sednout, najíst se apod... Makcza ahojky no daří se nám suprově, víkend byl báječnej, už máme fotky, tak jsme se byli pochlubit...plavali jsme, byli na procházkách a zítra nás čeká kontrola a vyřizování papírů, jelikož v pátek nám došel oddací list, tak se na to zítra vrhneme... A malej je myslím v pořádku, každou chvíli se mele a kope a zítra snad uslyším alespoň srdíčko, nemyslím, že by mi doktorka dělala ultrazvuk...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, mam dotaz.... svatba byla v sobotu a v patek vam prisel oddaci list... nez se zacnou vyrizovat nove obcanky atd..tak clovek musi pockat na ten oddaci list..? Ja tak premyslim.. protoze pred nasi svatbou budu tyden v CR a po nasi svatbe dalsi tyden a to teda asi nestihnu vyridit ty papiry.. obcanka, pas.. atd..tak me zajima, jestli se to da udelat i bez oddaciho listu, nebo fakt musim cekat na ten oddaci list....? No, doufam, ze to nezni moc gulasove, co jsem napsala... :-D Jinak fotecky mate krasne, tak by byla skoda se nepochlubit... ;-) Kdy se vlastne maly narodi? Myslim, ze si to nekde psala, ale ja to zapomnela..hlava derava? Vsimla jsem si, ze chodis hodne plavat... kvuli miminku.. pomaha ti to nejak i na zada.. myslim uleva atd?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám všechny nové tváře ;-) Jaňuli, mooooooooooc Vám to slušelo a přeji vše NEJ do Vašeho společného života :-) Jsem na Tebe myslela v den Vaší svatby, ale nějak jsem se nedostala k PC :-( prostě nestíhám.... Sestři koukám, že máš už vytvořené taky album příprav a některé fotečky jsou mi povědomé :-D Já už snad konečně dneska dostanu do ruky finální verzi videa v originálním obalu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... tak máme za sebou kontrolu, malýmu krásně bije srdíčko, všechno je v pořádku a koukala jsem u doktorky jako puk...16.11. nastupuju na mateřskou, což je ani ne za měsíc... Makcza malej se má narodit mezi 11.a 20.lednem, uvidíme, kdy nakounec vykoukne :-) plavat chodím, jak na těhu plavání, kde nás učí hlavně jak správně u porodu dýchat apak chodíme s manželem jednou týden ěplavat, jelikož mi bolí záda a kostrč a to trochu pomáhá, a hlavně, abych měla pohyb, jelikož do dnešního dne mám nahoře 11kg a to ještě mě čekají měsíce přibírání, kdy malej teď nejvíc bude nabírat...a ještě chodím i na rehabilitační cvičení pro těhulky A k tomu vyřízení dokladů potřebuješ oddací list, oni si jej všude kopírují, krom tedˇa ohledně řidičáku, ale tam musíš až máš zažádáno o novou občanku. N´ám oddací list příšel až v pátek, ale zkus se třeba pak s matrikářkou domluvit, zda by Vám jej nemohli poslat co nejdříve, abyste to stihli vyřídit. Na OP pak čekáš měsíc a na ŘP 3 týdny. Kartičku pojišťvny jsem dostala hned, ale je to podle toho, kde jsi pojištěná, já mám vojenskou pojišťovnu ... HOlky moc vám děkuji za gratulace a za pochvalu foteček...moc se nám taky líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak to je fajn, ze je malicky v poradku.. hlavne ty na sebe davej pozor, at nechytnes nekde nejakou chripajznu...a jak pises.. to plavani musi byt fajn... my chodime tak 2x do tydne ted uz.. pred tim... co obden plavat - skrz moje zada a taky mi to pomohlo a to fest. A za necely mesic materska? Pani... psalo ti to urcite uz hodne lidi... ale proste nic na tobe nejde poznat.. proste brisko, hlavne teda v tech satech, nejde videt... v obliceji jsi takova "netehotna".... pises, ze si pribrala 11 kg... kde? Na jazyku? :-D To bych taky chtela. No, s tou matrikarkou to budu muset nejak oslaholit... bo po svatbe v CR budeme jeste tyden a pak trada zpet do Skotska...takze by bylo fajn, kdyby se to nejak stihlo. Ted jsem nekde cetla, ze ti i pas a obcanku udelaji tak cca do 3 dnu - nejaka zrychlena forma...ale nebylo tam moc info. Vite nekdo neco o tom? Sestri: no slaaaaaaaaaaaaava... vitaj zabehla duse... :-p Jak se mas.. nejake novinky.. dluho si tu teda nebyla...fotky ze svatby by si uz taky mohla dat.. at se ostatni pokochaji. A co se tyce meho pripravneho alba.. no to vis.. ja moc veci nemenim...takze jak se mi neco libi.. mohlo to byt pred rokem.. furt se mi to bude na 99% libit... :-D :-D :-D Vsem preji krasne pondeliiiiicko... a budte hodne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza tak o tom nic nevím, pas ti udělají nějakou zrychlenou formou, ale zda i občanku a řidičák to nevím...já si mám řidičák vyzvednout za 3 týdny a občanku za měsíc... No ty kila jsem přibrala přes bříško a na zadku :-D :-D ale v porodnici nechám tak 10kg, takže to co naberu teď mi zůstane a to pak budu muset shodit :-)a děkuji za lichotku, že na mě není nic poznat, že bych přibrala...sama na sobě jsem to poznala, ale věřím si, že to pak musím shodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda kocky, Jani, to ja doufam, ze mi ty dulezite dokumenty.... :-D udelaji rychle...abych pro ne pak nemusela jeste jednout prijet do CR. A fakt nic nejde poznat...teda aspon z fotek ne...a to na tuty :-D a neboj se, to pujde dolu po porodu samo... jsem nejaka unavena a to jeste jdeme kolem 8 do mesta setkat se s jednim kamaradem....uf... Opatrujte se...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky makcza třeba jo, když se s nimi nějak domluvíš a hlavně, když si připlatíš, tak to třeba bude rychly... Já bych poslední dobou se jen válela a nic nedělala
Odpovědět
Profilova fotka
obnovuji diskuzi.... :-D no devusky... kdepak jste???? my uz mame kvarteto,prislo oznameni... v patek letime do CR a jdu na saty.... :-D :-D :-D nejake nove prichozi???? Sestri???? Kdepak jsi???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Makczo, tak já se přidám k obnovení diskuze :-) už se tu pěkně dlouho nic neděje... jaký kvarteto, odkud, za kolik? to mě zajímá :-D oznamko už taky máme, ještě ho musím nafotit a hodit ho sem...snad se bude líbit..a já šatky už mám vybraný a zamluvený, jsou nádherný, ale dávat je sem nebudu, protože ten můj nastávající je moc zvědavej a určitě by na ně narazil :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, už vám volala paní Skokanová? Žeprý slavkovská radnice schválila, že poplatek na matrice nebude 1.000,-Kč, ale 2.000,-Kč, odůvodnili mi to tím, že táhli kapelu, co hraje při obřadě, ze svého, takže proto ten poplatek, kapela si určitě tolik neveme,tak kampak asi půjde zbytek? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojte holky, já si říkala, kdy se tu nějaká objevíte... Makcza a kam jdeš na šaty koukat? Soni ty jo 2000,- tak to je už docela dost...
Odpovědět
Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo skušennosti s obřadem v zámeckém parku. Přemýšlela jsem o tom,ale nevím co bude, když bude škaredý počasí- mají přechystanou nějakou alternativu? A to s těmi 2000,- na matrice mě taky dost překvapilo, 7500,- za obřad už je trochu moc...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rybitwi: ja nemam, ale jedna kamaradka mela a rikala,ze bylo kouzelne...pocasi bylo krasne...takze co vic si prat... ;-) Nejlepsi asi bude, kdyz zavolas do Slavkova a zeptas se na matrice..co a jak v pripade neprizniveho pocasi. To jo..my budeme platit skoro 10 tis, mame svatbu v Divadelnim sale plus nastavajici je cizinec..takze nejake poplatky..takze to fakt naskakuje. Navic my ani nevyuzijeme tu jejich kapelu ci varhany..budeme mit smyccove kvarteto...takze.. Jak jdou pripravy? My byli v CR, rozdali jsme oznameni, zamluvila jsem si saty. Zaplatili jsme zalohu na hostinu... uz to frci..uz to frci... :-) Jani...jak ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, po delší době se tu ukazuji, nějak teď nestíhám ;-) Jani jak se daří? Co mimi? Jinak pro rybitwi: já jsem ta,co měla letos v srpnu obřad v zámeckém parku a neměnila bych, nádhera :-D Slavkov jako jeden z mála má mokrou variantu, to znamená, že ráno se podívají ,jaké je počasí a v případě deště bude obřad na zámku v některém ze sálů. Předem budeš vědět, který vychází zrovna na tvé datum...My měli na mokrou variantu Rubensův sál....Jinak to zdražení naštve, to je jasný :-| Sestři a jaký jsi si teda nakonec vybrala šaty?Dívala jsem se do albíčka, ale nenašla jsem ;-) Mějte se holky krásně a snad se sem zase dostanu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?