Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni: no karibik to rozhodně neni :-D Ale museli jsme udělat kompromis, protože luky tam prostě nechtěl letět tak dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
no na miminko? :-D takže anikoncepce vysazená? :-)
Odpovědět
ale nahodou dobry kompromis ;) recko si uzijete :) no jo luca odjede na libanky, prijede a za 9 mesicu tu budeme koukat na foky male Lucinky :) heheh nebo jak se bude jmenovat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
deni to nevim, ale Lucinka určitě ne e :-D :-D :-D
Odpovědět
no neboj ti pomuzeme vybrat hezky jmeno :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to my uz jmena mame :) heheh my na to jdeme z opacny strany ;)
Odpovědět
Profilova fotka
deni aha :-D My máme pro kluka, pro holku ne, těch je tolik krásnejch :-D
Odpovědět
no tak se musite snazit at je to kluk :) to jo taky mi pripada ze holcicich hezkych jmen je vic :)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaké máte vybrané jméno pro kluka? my to také bereme z opačné strany, jména bysme měli ale děti ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pro kluka Matyáš/Matyas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je ted hodně populární jméno. To my máme vybraného Adámka a Elišku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucik z dovolených bývají klidné děti - prý .... posoudit to nemůžu, my naší čertici z dovolené nemáme :-) jméno jsme měli pro kluka ihned a pro holčičku byl souboj a nakonec jsme vybrali jméno kde není R, jelikož stačí že začíná přijmení na R a zatím jsme ve fázi kdy naše Vanda neumí říct V :-D tak se tomu smějeme jak jsme si dávali záležet. Holky jaký je dobrý kameraman? Peťo taky máme v plánu týden po svatbě odjet ale to je ještě daleko ted jedem s Vany pryč a až se vrátíme chystáme se na Nižbor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
technický dotaz když chci,aby se mi text v albumu řadil pod sebe a ne za se jak to udělám. Zkoušela jsem dělat mezery ale stejně mi to hodí všechen text za sebe :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No dobrý kameraman je třeba Dvořák, ale je dost drahý. My máme Mandíka a jeho video ze svatby se nám líbilo. Jiného neznám
Odpovědět
Profilova fotka
Feri slyšíš to? Z dovolených bývají klidné děti :-D :-D :-D Hani s albumem ti neporadim, mě se podařilo ho dokonce celý vymazat a ani nevím jak. Celkově mě album moc neposlouchám, tak se spíš podřizuju já :-)
Odpovědět
kamaradka se vcera narodil Adamek....taky hodne popularni jmeno :) hezky :) matyas taky ;-) ja se taky spis podrizovala tomu albu :) nechapu jak to nekteri maji takovy krasny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak podle předpovědí má být v muj termín tak polo, napůl hezky, napůl pršet, tak jdu kupovat deštník :-p
Odpovědět
neboj peti to je jeste dlouho na predpoved,...oni rikaji ze i predpoved na 3ti den je uz 50 na 50% :) takze v poho :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co se týče albumů, tak mě z něj zmizely samovolně asi 3 fotky - nechápu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. mě jich zmizelo mnohem víc a vůbec netuším proč. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni: je pravda že s těma předpovědma se teda dost často pletou a nedá se tomu věřit.
Odpovědět
fakt jo? z jakych? z tech priprav? no asi to nejak mrsky promazavaji :) hehehe ja ani nevim ;)
Odpovědět
jeee kde jste nevesty? tady to nejak utichlo :) peti uz ti to pomalu odpocitavame :) hehehe tady je ta krasne, uplne idealni pocasi na svatbicku :) o vikendu letime na svatbu tak se tesim :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj deni. No už se mi to hodně blíží. chápu že se nemůžete dočkat ;-) Jen už začínám mít tak trochu menší stresy. Doma to máme jak po výbuchu. všude kartičky a mašličky no prostě parádní nepořádek :-) Zajištuji poslední drobnosti, tak snad to všechno dobře dopadne
Odpovědět
neboj vse dopadne na jednicku :) jeee takovy ten pred svatebni chaoesek :) to vis ze se nemuzeme dockat....zkouknout fotecky, precist jaky to bylo... :) no a mezitim nam tu jeste treba pribude par maminek (viz luci... :) heheheh
Odpovědět
Profilova fotka
jj Luci tak to je největší adeptka na maminu. Co feri ta se tu taky vůbec neukáže, je to tu celkově nějak mrtvý. Alex je taky někde fuč. ..
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám dám adeptku na maminu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luciku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Feri pro pobavení :-) Kolegyně mi tu ukazuje fotky z nějaké svatby. Říkám si, ty brdo toho ženich znám. No jo, a on to Tláskal. Já teda znám spíš jeho bráchu Marka. Pak tam byla pořád nějaká kudrnatá svědkyně :-D Ale že si to ty, na to jsem přišla až druhej den, kdy se odehrálo repete prohlížení. Ale celou dobu si říkám, ta nevěsta je mi hrozně povědomá..... A jestli jsem to dobře pochopila, tak tvůj manžel je bratr mé kolegyně z práce :-) Je to teda pěkně zamotaný. Ale zdárně jsem se dopracovala ke konci a vím kdo je kdo. Jinak měli opravdu krásnou svatbu. A strašně mě pobavilo že nevěsta byla o půl hlavy vyšší než ženich :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?