TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
boli takí rýchli, že asi nestihli prihodiť vzorky :-D
Odpovědět
Za taku objednavku by sa snad patrilo :-| a neviete co je s blondiatkom?
Odpovědět
podla mna az v pondelok, nie? nech to cez vikend nekvasi na poste, ktovie, kde to skladuju, ci tam nie je velmi teplo... blondiatko sa urcite coskoro ukaze;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaj, som sa odmlcala... no mne je to jedno, kedy to posles ;-) len potom daj echo, ze si to poslala a budem uz len cakat kym to dorazi ku mne domov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze nisto vzorecky? ]-( och juj, som sa tesila, ale tak mozno nabuduce :-D
Odpovědět
Mozem aj dnes odoslat, ak chce niekto balicek v pondelok doma, ale radsej asi predsa len v pondelok, nech to nestoji na poste, kazda ma nejaky kremik, alebo masku...
Odpovědět
ery a co si si objednala ty? spokojna aspon zatial, s vonou?
Odpovědět
mam serum full of grace-neutral, ale podla zlozenie som si predstavovala nieco ine, tuhy sampon- new /nic moc vona/ a cistic aqua marina-mnam ;-) Ovonala som uz vsetko, domcino coco lotion-trebars nevonia, resp. vonia, ale tak kremovo /nie ako dove,nivea, ale jednoducho krem bez vonovych primesi/
Odpovědět
Profilova fotka
takze coco je nic moc vona? =-) hmmm...som sa tesila, ze bude tak kokosovo vonaaat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
inak co som si to vlastne objednala? si uz ani nepamatam :-x :-D
Odpovědět
domi tiez som cakala mnami kokosovu vonu-ta sa vsak nekonala, hlavneze tam pomaly pri kazdom produkte pisali ako by sa dal zjest, co tak krasne vonia, no ja som to vsetko poovoniavala a jedine co mi vonia je moj cistic aqua marina a ciatkov each peach :-D grease lightning som neotvarala... mas: angels on bare-cistic, godiva tuhy sampon, grease l. a coco lotion No ale kazda mame ine vnimanie voni vsak? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eryy - mne ten New sampon vonia nahodou, ono tie veci vonaju inak ked k nim len tak pricuchnete ako potom ked si to date....sampon po naneseni vonia tak jemne skoricovo a mne skorica vonia ;-) ked bol este obchod v auparku, tak tam bol strasny smrad :-D niektore veci mi tam vylozene smrdeli ale ked som vyskusala, tak to bolo ine....ale zase nie vsetko...nieco bolo smradliak stale :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a este kazde balenie moze vonat uplne inak, je to rucne robena kozmetika, takze vlaste kazdy kus je original a pomer vonavych zloziek sa moze lisit, dokonca aj farba a konzistencia, pisu to aj niekde na webe a aj baby v predajni mi to hovorili...
Odpovědět
bell, veru tak to bude s tymi vonami :-) jaaaj, vsetko co nesmrdi ako toi toi na Pohode vonia a hotovo!
Odpovědět
Profilova fotka
ery - no co narobime, ale snad aspon efekt bude lepsi :-D a dik za zoznamcek, som zvedava na toho bedaronicititela a ten cistic :-)
Odpovědět
presne ako bell pise, napriklad to buffy je na zoratie, len zobrat lyzicku a jest. a ta kocka v suchom stave vobec nevonia
Odpovědět
Profilova fotka
nech to vonia ako chce, hlavne ked to bude pomahat, tak nie je o com
Odpovědět
Profilova fotka
tak som urobila preddovolenkovy nakup :-D bola som aj v kadernicte, ze kupim nejaku sun ochranu na vlasy, ale Loreal uz nemali a Kerastase za 25€ je nekrestanske zderstvo ]-( tak som kupila ochranny spray Balea s uv filtrom http://www.codecheck.info/img/67204/1 za 2,65€ uz som raz mala nieco podomne od Balei na leto a urobilo to dobru sluzbu ;-) nasla som aj balzam na pery Sun Dance SPF 20 tiez z DM sprchovaci gel po opalovani s beta karotenom od Dermacolu na predlzenie opalenia a na opalovanie som zobrala Eucerin Sun Lotion extra leicht SPF 30, to skusim dat aj na tvar a velmi vyhodna kupa bola Altermed mlieko SPF 20 s panthenol forte 5% mliekom po opalovani v jednom baleni za super cenu 13,80€ co je este lepsie ako z eshopu http://www.altermed.eu/_altermed/_dat... z DMky som vyuzila aj kupon z tej zlavovej knizocky na maskaru MF Masterpiece waterproof iba za 6,33€ tak som zvedava aka bude...
Odpovědět
Profilova fotka
takze balea vravis? :-D mozno skusim aj ja :-p ja sa tiez zajtra chystam nakupit veci na dovo, tak drzte palce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tieto sun pripravky na vlasy pouzivam len na dovolenke a kvôli 2 tyzdnom sa mi nechce vyhodit zase velke peniaze, aj tak to nestihnem zuzitkovat....ten spray beriem so sebou na plaz a priebezne striekam pocas dna, vacsinou vzdy po kupani, nemam potom take vysusene vlasy a zachovaju si aj farbu a lesk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to zase pouzivam v podstate cele leto, ale tak tento rok som nejako zaspala na vavrinoch, tak asi to tiez vyriesim, len niecim z drogerky, ale sampon si kupim nejaky lepsejsi z kaderka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja smpon necham ten co pouzivam aj behom celeho roka, je vyborny tak nebudem menit...spray s UV bude stacit dufam a v zalohe bude este kokosovy olej na zabal, to je 2v1 na vlasy aj na telo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ved tak som to aj ja myslela, bezne pouzivam iba kaderkove sampony, tie mi pomahaju :-)
Odpovědět
som tu nebola od vcera.. takze lush uz je tu... no tak to som zvedava co to bude... hlavne kvoli voniam, na tie som dost citliva... :-) ale kvoli super ucinkom, ktore si tak kazdy vychvaluje, som ochotna vytrpiet aj smrad... :-)
Odpovědět
bell - dobra kupa :-) blond - kupila som ti ten tuhy bergamot, este mali. vzala som si aj ja + aj ten chladivy lesk, co si skusala ;-) (je super) paninka mi hovori, ze mi chyba 3,5€ do nejakej cenovej hladiny, aby som si mohla vybrat darcek x-) tak som si vzala cestovny minisprchacik verbenovy a vybrala som si bambucky krem na ruky. takze som pretiahla kreditku ani neviem ako :-N :-D
Odpovědět
kocky, ktore zhanaju kozmetiku na opalovanie, tu je kratucky test ;-) http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a...
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - bola si v loccitane? :-D
Odpovědět
Idem pochvalit tuhy sampon new od Lush, som nadsena x-) Na vlasy pouzivam zmatnujuce stylingove produkty+lak...-casto mam problem vlasy namocit, nieto este samponom napenit, s new som presla 2-3x po vlasoch a mohla som si po dlhej dobe umyt vlasy na 1x, mala som pocit cistejsich vlasov, su take pevnejsie, s rozcesanim som nemala taktiez ziaden problem. Cistic Aquamarina ma trochu vysusuje, teda ostava mi po nom taka matna tvar, takze tie skor na mastnejsiu plet.. Serum full of grace-najskor som sa obavala mastnoty, lebo som nikdy nic take olejove nepatlala na tvar, ale krasne vsiakne behom noci, rano mam plet prijemne vlacnu, dalsie ucinky nespozorovane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ery - super, ze si spokojna, ja sa tiez tesim na svoj sampuk 8-)
Odpovědět
ery- tak super :-) ze ten sampon vonia lepsie, ked je v akcii nez ked je v suchom stave? dome- jj, v loccitane add - testy opalovakov, mam tendenciu tomu neverit, sorry, ale avon a sundance z DM su lepsie ako daylong? :-N ten avon ma ochranu 26 namiesto uvedenych 30!! a je o dve priecky vyssie ako daylong, ktory ma ochranu raz taku vyssiu ako deklaruje na obale. minusom daylongu je podla testu jedine to, ze sa rychlo zmyva..no neviem, mne sa nim staci natriet raz rano, kupem sa a vecer v sprche ho este citim. dost zvlastne bodovanie, ale zaujimalo by ma testovanie dospelackych kremov.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?