Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
no to teda jo, ja bych sama nevedela, co si vybrat :-D
Odpovědět
tak co, jak to dopadlo? :-D
Odpovědět
Čítať túto diskusiu je peňaženke nebezpečné :-D Niekto hodil link na Sanoflore a ja som neodolala a hneď som si kúpila výhodný balíček na zmiešanú pleť a môžem skúšať... Držte palce ;-)
Odpovědět
Jj to tedy je :-N Dnes jsem zase v dm utratila pár kaček =-) ale stálo to za to :-D Koupila jsme si mandlový krém Weleda, měli ho v akci za 149,- No nekup to, že. A mimo jiné taky stíny alverde, ty vyzkouším zítra. Kačenka: se moc omlouvám, ja na tebe zapomněla....hned zítra nebo v pondělí Ti kuponky posílám, oki? jak jsem byla v drogerce tak mi to docvaklo! Moje sestra přišla s novým postřehem, co jí pomohlo na akné: nejíst mléčné výrobky, přírodní odličovací olej s tea tree, pije dýňový olej a hlavně si na noc maže na pusu kitlovu mast. Dnes jsme ji po pár dnes na té masti viděla a myslela jsem, že má makeup, má teď tak nádhernou spravenou pleť, že mi úplně vyrazila dech. :-o ;-)
Odpovědět
Misk a co je to kitlova mast? A preco na pusu prave? =-)
Odpovědět
lindu: ja nevim přesně co to je, píšou na tom, že je to přírodní a určené na klouby, šlachy a akné :-D nebo jak je to tam napsané. Ségře to poradila kosmetička, stojí to asi dvě stovky a pleť to vysušuje. Hele tady jsem na ni našla odkaz: http://www.tibetska-medicina.cz/detai... Na pusu myslím na obličej :-) Jo a kombinuje to ještě s jílovou maskou. Nevěřila jsem svým očím, jak se jí pleť zlepšila..
Odpovědět
Som zvedavá, kedy nájdem ten "naj" krém pre moju pleť, pretože to lezie dosť do peňazí - to hľadanie a skúšanie. Keď som používala chémiu, tak som toho mala teda v skrinke menej :-( A viac mi to zaberalo :-| Teraz si niekedy pripadám ako maniačka do kozmetiky :-D Akurát, že na tej pleti to nevidieť :-D :-D :-D
Odpovědět
lentilko a jakej je tvůj problém? a co používáš? tak to, co se neosvědčilo zkus prodat v autkci ;-)
Odpovědět
misk, zmiešaná pleť a vyrážky... z chémie som nemala problém, robili mi dobre celkom lacné veci... a teraz neviem nájsť to správne... vždy si najprv myslím, že už to bude ono a po pár dňoch zistím, že to nie je až také ideálne :-D teraz som si kúpila ten Sanoflore, tak uvidím, čo spraví tento... potrebujem niečo ukľudňujúce a nemastné (a zároveň nevysušujúce) a niečo, po čom sa nebudem lesknúť...
Odpovědět
lenti, tak to máme trochu podobně, akorát já nemám mastnou pleť nebo lesk moc nesleduju, a vyhovují mi olejíčky, teď zkusím ten mandlový krém. já od kosmetiky moc zázraky nečekám, můžu se starat pořád stejným způsobem a pravidelně a stejnak pupínky vyskáčou v závislosti na hormonech stresu atp. a chemii už nepoužíváš proč?
Odpovědět
misk, jednoducho mám rada prírodné veci a bez chemikálii, aj potraviny sa snažím jesť bio a bez éčok ;-) a stresu mám teda dosť... ja teda trošku zázraky od kozmetiky čakám :-) sem-tam som s pleťou zmierená, sem-tam ma to hnevá oleje ti nejako pomáhajú?
Odpovědět
catf, aj zrusena, jak jinak, vino byl silny konkurent :-D ad dynovy olej, si ho teda asi taky poridim..treba olivovy bych mohla pit jen tak na chut, takze dynovy urcite zvladnu :)) vim ,ze se to tady asi probiralo, ale vy kdo mate dynovy olej, tak ho mate z vom fass? nebo jakou znacku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Stázi, já mám 500 ml Emile Noel a pijeme ho oba i s m., já si jím navíc mažu obličej i dekolt a na dekolt mi pomohl hodně, mívala jsem jakousi vyrážku, teď už je hladký a bez flíčků :-) Tobě olivový olej chutná tak, že si ho vychutnáváš? Ty bláho, obdivuju ;-) I když proti dračím kapkám chutná fakt všechno :-D Koupila jsem si hauschka kajalovou tužku na oči, odstín tmavě šedá - mají i světlou, ale ta je víceméně stříbrná. S tužkou jsem spokojená, je kouřová, tak akorát měkká, dobře se nanáší a v pohodě odlíčí.
Odpovědět
Stázi, mně dýňový olej docela chutná :-), lae užívám ho dost nepravidelně. Mám Saloos, ale už bych ho nekoupila, vyjde suverénně nejdráž - ale byl to holt impulzivní nákup :-D a chtěla jsem ho jen málo na vyzkoušení.
Odpovědět
lentilka: jo, pomáhají, konkrétně ten dýňový, má supr hojivé účinky a pak mám směs jojobový+brutnákový+teatree+manuka, ten je taková moje prevence stazi, ja mam dýňák natura, nemá certifikát, ale je za studena lisovaný, to myslím, stačí, 200ml mě stálo asi 120Kč, vom fass v olomouci jaksi nevedeme nechápu jak olej může někomu chutnat :-D ale uznávám, že pokud je dobře vychlazení, není to tak strašné ;-)
Odpovědět
stazi, pro info...vom fass dynovy vyjde 95kc 100ml mne teda olivovy olej taky chutna, na mysticku s morskou soli a namacet chleba.. x-) x-) pro me je fakt hnusny pupalkovy..jeste mam avokadovy a ten je fajn, ale staci ho hrozne malicko, ve vetsim mnozstvi bych ho take nemusela..
Odpovědět
Misk, no že bych si při konzumaci dýňáku mlaskala, to ne, ale nepřipadá mi chuťově špatný :-) S čím mám větší problém, je tu olejovou konzistenci spolknout... A vychlazený ho mám parádně, to jo, jak teď mrzne, mám v komoře odhadem něco okolo 10°C :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tekvicový olej je mňam mňam včera večer som si ho dala s balkánskym slaným syrom, jablkom a celozrnným chlebíkom. Miešam ho aj do lávovky a na vašu radu si z neho robím aj zábaly na vlasy tak na 2min....ale spať by som v ňom určite nevydržala.
Odpovědět
Profilova fotka
No malo to byť 20 min. ... :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Stázi, já mám dýňák tento: http://www.biosfera.cz/country-life-o...
Odpovědět
hani, asi koupim ten, co mas :) diky, teda dekuju i ostatnim za rady - se dynak opravdu rozmohl :) (ale vom fass je pro me mimo trasu, noela neznam, se priznam a k saloosu mam neodpodstatnenou averzi a natura nevim, kde se prodava :) oliovovy mi chutna i samotny, vetsinou do nej ale namacim chleba- catf, presne :)..ale treba maslo muzu jist samotny, stejne tak jako skvarky, sadlo, ci vypit neuslehanou slehacku.. :-D a tak bych mohla pokracovat..jak jidlo moc nemusim, tak mastnotu ja rada :)) mne prisle zajimavy na jidlo i kokosak od 999plan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stazi :-) tak konecne nekdo, kdo nepropadl trendu "light" jidel? ja teda mastny taky miluju, presne jak pises... slehacka je mnam na vsechny zpusoby a maslicko taky - nedavno jsem se placla pres kapsu a koupila bio maslo a to bylo taaak vonavy a dobry! ale za 60 korun =-) a ja ted budu muset zacit zase trochu setrit...chjo :-) Jo a kokosak je dobrej, kdyz ho do neceho pridavam nebo si ho davam na vlasy, vetsinou i na lzicku trosku ujim :-)
Odpovědět
ninouche :-D tak trendu light asi nikdy nepropadnu 1) nepotrebuju si hlidat energeticky prijem (muzu snist cokoli, mam dobry metabolismus) 2) celkove jidlo me moc neoslovuje, a kdyz uz mi neco smakuje, tak to je povetsinou mastne, tudiz bych se nevzdala jedineho pozitku, ktery z jidla mam :-D to jsem rada, ze me chapes :)) (moje polovice naopak nesnasi cokoli mastneho) jinak maslo kupujeme u krisnaku, ale videla jsem ho prodavat i jinde ve zdrave vyzive, zkus se podivat, koupit a ochutnat :-D- je to takovy valec zhruba 13 cm dlouhy, zabeleny jen v igelitu (ma bajecnou smetanovou chut, mnam x-) )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to mame stejny i s tema polovicema, no:-) To biomaslo ho nedavno trosku zlakalo, ale ja bych si ho na ten krajic dala tak 3x tolik... Jojo, taky jsem mela zatim dost stesti, ze moc nepribiram (asi geny), ale jak se nehybu, zacinam se rozplizavat ]-( A kde to maslo prosim te kupujete? Hare Krisna maji nejakou prodejnu nekde? =-)
Odpovědět
Jsem jako vaše polovice - mastné nesnáším (proto mám ten problém s polykáním oleje). Sice by to patřilo vedle ale dám to sem, když už píšu :-) Konečně jsem vyzkoušela quinou a byla skvělá! Jsem ráda, že mi zbylo ještě na zítra. Chutnala i manželovi a švagrovi (tím nemyslím, že by se rozplývali jako já, ale neříkali, že to není dobré :-D). Zkusila jsem dnes rozmixovat trochu másla s olejem (v mém případě carotinem) dle Josefčiny rady, ale asi by to chtělo víc oleje, maže se to jen o trošku líp než máslo samotné. Zatím si to manžel jen namazal, ale ještě nejedl, tak snad mu to bude chutnat :-)
Odpovědět
Misk dik za vysvetlenie ;-) O tej ilovej maske som pocula, ze je to dobre na akne. Lentilka a nestriedas kremiky moc casto? Lebo je dobre dlhsie vydrzat pri jednom aby sa ukazalo, ako ti robi. Teda samozrejme, ze ked by si sa z nejakeho vyhodila alebo co, tak nepouzivat. Ja som mala dakedy hrozne akne, este aj teraz, ked mi taha na 30tku mam nanic plet /asi uz navzdy ]-( /, no mastu uz tak nemam, ale vyrazky a take vysypy sa mi stale robia. Pouzivam Kosatcovy krem od Weledy - hydratacny je menej mastny ako denny. A napr. som skusila Alverde aloe vera krem a zdal sa mi najprv mastny ale som iny nemala, tak som ho pouzivala a potom akoby si plet zvykla a nakoniec bol v pohode. A este je dolezite, cim si plet cistis. Ja mam taku skusenost, ze nemozem nic s alkoholom /tieto prirodne cistiace vody ho maju hadam aj vsetky alebo sa mylim?/ tak pozivam cist. vodu od Biodermy na cilivu plet a robi mi dobre. Ale tiez by som rada nieco prirodne...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky nikdy nepropadal trendu light :-) - sic nejim maslo samotne, ale mazu ho malo jenom protoze ho nechci plytvat. Oleje mi problem nedelaji jist, dokonce zvladami rybi :-D - akze dynovy ci pupalkovy, to jsou slabe odvarky :-N. Smetanu jsem take schopna snist ci vypit, ale nemuzu ji kvuli laktoze ;-( Ono to pribirani totiz neni az tak ve spotrebe tuku :-)
Odpovědět
já dokonce někde četla, že ty light výrobky obsahují cosi, po čem se spíš tloustne, už nevím přesně, jak to bylo. Kždopádně mi všechno odtučněné přijde prostě šizené a ani mi to nechutná. holky používáte ty oleje i do jídla nebo je polykáte jako já ze lžičky. vždycky si vzpomenu na starý filmy, jak děcka musely polykat lžíci oleje před jídlem :-p :-D
Odpovědět
Tu je baby link na test prirodnej kozmetiky http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia.... Musite si vlavo vybrat 31. tyzden /ale az druhy v poradi/ a prehrat video. Mne sa zda sranda, ze hadam najlacnejsi krem Alverde vysiel najlepsie :-D A ja tiez mozem mastne - teda masielko, olej /hoci cisty ho nepijem/ ale rozne jedla si lubim omastit oliv. olejom. No co nemozem je masnte maso - fujjj :-p Ja ked jem maso, tak sa v nom tak vrtam, ze vyberiem kazdu blanku a zjem ozaj len to najchudsie. Ked som bola mala, otcim masozruta islo porazit so mna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
misk, to byl rybi olej, co ty deti polykaly :-D Ja olej pridavam do salatu a do smoothie, na lzicce polykam jenom rybi :-N lindulak, s timmasem to mam uuuplne stejne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?