Menu Forum

Kameraman na 12.9.2015, Ostravice?

23. srp 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
danysska
2
Registrovala se 11. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
danysska
2
Registrovala se 11. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
 Dobrý den,

hledáme na poslední chvíli kameramana na svatbu 12.9.2015 v Ostravici. Najde se?
22. črc 2015 ve 21:59  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
staroko1 (38 r.)
1
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Orlová-poruba, Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
staroko1 (38 r.)
1
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Orlová-poruba, Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
 o někom vím 603792823
23. črc 2015 v 08:03  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, zkuste kontaktovat Martina Lyska, nebo Tomáše Válka. Kontakty v případě zájmu můžu poslat interní poštou. Otázkou je, jestli budou mít volný termín. S pozdravem, Ján Senčák
25. črc 2015 v 15:58  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu naše služby. Váš termin máme volný ukázky naleznete na našch www stránkách. S pozdravem Trávníčková Studio Vanesa
1. srp 2015 ve 21:15  •  www.studio-vanesa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

1
 @danysska Ahoj! Mám teď pár volných termínů včetně toho tvého emoticon Navíc k Ostravici to mám kousek.
Koukni na můj profil a ukázky mé tvorby. V případě zájmu mě neváhej kontaktovat.
Budu se těšit emoticon
Adam
22. srp 2015 v 01:21  •  www.cepleu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chillyprod
Adam Pavelka - Chilly Production
Adam Pavelka PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
4

“Právě točíme nový klip s Igorem Kmetěm a Darou Rolins... Tak když někdo bude chtít na svůj "den D" Darinku, umíme zařídit :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
chillyprod
Adam Pavelka - Chilly Production
Adam Pavelka PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
4

“Právě točíme nový klip s Igorem Kmetěm a Darou Rolins... Tak když někdo bude chtít na svůj "den D" Darinku, umíme zařídit :-)”
(Před 1 rokem)

Zdravím, máme volný termín ve zminované datum. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. emoticon emoticon
23. srp 2015 v 09:11  •  www.chprod.cz  •  To se mi líbí