Menu Forum

Kameraman na 12.9.2015, Ostravice?

23. srp 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
danysska
2
Registrovala se 11. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
danysska
2
Registrovala se 11. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
 Dobrý den,

hledáme na poslední chvíli kameramana na svatbu 12.9.2015 v Ostravici. Najde se?
22. črc 2015 ve 21:59  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
staroko1 (38 r.)
1
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Orlová-poruba, Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
staroko1 (38 r.)
1
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Orlová-poruba, Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
 o někom vím 603792823
23. črc 2015 v 08:03  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, zkuste kontaktovat Martina Lyska, nebo Tomáše Válka. Kontakty v případě zájmu můžu poslat interní poštou. Otázkou je, jestli budou mít volný termín. S pozdravem, Ján Senčák
25. črc 2015 v 15:58  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu naše služby. Váš termin máme volný ukázky naleznete na našch www stránkách. S pozdravem Trávníčková Studio Vanesa
1. srp 2015 ve 21:15  •  www.studio-vanesa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

1
 @danysska Ahoj! Mám teď pár volných termínů včetně toho tvého emoticon Navíc k Ostravici to mám kousek.
Koukni na můj profil a ukázky mé tvorby. V případě zájmu mě neváhej kontaktovat.
Budu se těšit emoticon
Adam
22. srp 2015 v 01:21  •  www.cepleu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chillyprod
Adam Pavelka - Chilly Production
Adam Pavelka PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
4

“Právě točíme nový klip s Igorem Kmetěm a Darou Rolins... Tak když někdo bude chtít na svůj "den D" Darinku, umíme zařídit :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
chillyprod
Adam Pavelka - Chilly Production
Adam Pavelka PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
4

“Právě točíme nový klip s Igorem Kmetěm a Darou Rolins... Tak když někdo bude chtít na svůj "den D" Darinku, umíme zařídit :-)”
(Před 1 rokem)

Zdravím, máme volný termín ve zminované datum. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. emoticon emoticon
23. srp 2015 v 09:11  •  www.chprod.cz  •  To se mi líbí