Menu Forum

Fotograf a kameraman 8.8.2015 Ostrava a Zlín

12. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
romisek123
1
Registrovala se 21. července 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
  • Svatba byla 29. srpna 2015
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
romisek123
1
    Region Ostrava
 Dobrý den,

potřebovala bych fotografa a kameramana, který nemá problém začít dokumentovat v Ostravě, kde budou mé přípravy a po té se přemístit na Rusavu - Zlínsko, kde bude probíhat zbytek svatby včetně obřadu...Chtěla bych někoho, kdo s námi bude od rána až do večera.

Děkuji předem za rady a typy...emoticon
14. říj 2014 ve 21:44  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
posíláme SZ.
J+P Nejedlí
14. říj 2014 ve 22:09  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@romisek123 Dobrý večer, třeba by Vás mohla zaujmout naše tvorba. Budeme se těšit na případné setkání. S pozdravem Martin Lysek
14. říj 2014 ve 22:34  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
zaslal jsem Vám SZ.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
15. říj 2014 v 07:03  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karolinkafox
237
Registrovala se 17. října 2013 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 3 alba. Má 24 přátel. Holešov, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
karolinkafox
237
Registrovala se 17. října 2013 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 3 alba. Má 24 přátel. Holešov, Region Zlín.
 já za sebe můžu doporučit fotografy VERONIKU A PETRA MLÝNKOVI a kameramana MARTINA CIGÁNKA! emoticon byli s náma na svatbě od 7:00 do 03:00 do rána.. emoticon ochotní, nádherný záběry,skvělí lidé... jsou špička! emoticon
15. říj 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Hezký den,

můžeme nabídnot celodenní fotografování i natáčení. Jezdíme vlastním automobilem, nemáme problém se tedy během dne přesunout. emoticon Hodiny práce nepočítáme a pokud nabízíme celý den, zůstaneme s vámi opravdu od ranncíh příprav nevěsty a po závěrečnou afterparty. emoticon

Dovoluji si zaslat interní zprávu a v každém případě přeji nádhernou svatbu!
15. říj 2014 v 10:34  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

@romisek123
Koukněte prosím také na náš web, kde naleznete veškeré informace, ukázky prací, ceník, nebo také reference našich zákazníků. Pokud se Vám naše práce bude líbit, budeme rádi za Váš kontakt. Jsme ze Zlína a přejezd do Ostravy není problém. Při uzavření objednávky do konce roku garantujeme letošní ceny.
Hezký den
15. říj 2014 v 15:12  •  www.ppvideostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

Krásný den,
velice rádi Vás uvítáme i na našich web stránkách.
Přejeme krásný zbytek den
Irena a Zdeněk Brelovi
15. říj 2014 ve 21:16  •  www.svatebnifototrebic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám posílám náš ceník.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
15. říj 2014 ve 21:47  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

@romisek123
svatební fotograf Ing. ALEŠ VITALÍK
Dobrý den, vaši svatbu 8.8.2015 bych mohl pokrýt od časně ranních hodin až do popůlnoci - až 18 hodin "foto-pohotovosti" (18 hodin fotograf + 36 hodin editor = 54 hodin práce) za 12 000 Kč. Žiji jen 15km od Rusavy a během dne bych najezdil cca 185km ... Blazice-(80km)-Ostrava-(90km)-Rusava-(15km)-Blazice ... což by vyřešilo 1000 Kč na cestovné. Cena služby je podle konkrétního požadavku klienta "k jednání". S pozdravem, AV
16. říj 2014 v 09:25  •  www.svatebnifotograf.alesvitalik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romisek123
1
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
romisek123
1
    Region Ostrava
 Všem moc děkuji za nabídky. Na všechny se určitě podívám a někoho si vyberu, jelikož opravdu nemám čas někoho sama hledat a oslovovat. Ještě jednou velké díkyemoticon
16. říj 2014 v 10:04  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

jestli jste ještě nevybrali z předchozích nabídek, nabízíme i naše FOTOslužby. Váš termín máme volný a Ostrava pro nás není problém. Jsme z Kroměříže, což je od Rusavy kousek. Pokud by se Vám líbil náš styl práce, více ukázek najdete na našem facebooku, ozvěte se!

Filip a Linda
20. říj 2014 ve 13:58  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
2. únor 2015 v 16:16 • hmku
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@romisek123 Dobrý den,
velice rád Vám natočím a zpracuji Váš velký den. Natáčíme profi technikou ve full hd kvalitě a jezdíme po celé ČR a Slovensku, ceny máme přijatelné, mohu zajistit i fotografa, více informací na našem webu. V případě zájmu nás kontaktujte. zdraví vás Bajer video
12. únor 2015 ve 13:29  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí