Menu Forum

Kameraman na 18.9.2015

16. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 inzerát. Má 19 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 inzerát. Má 19 přátel. Region Mělník.
 Zdravím Vás,

můžete mi někdo doporučit opravdu šikovného kameramana (nejlépe dva), aby jeden z nich mohl točit přípravy ženicha a druhý evěsty....???
Zpočátku jsem brala kameramana na svatbě za zbytečné, ale v současné době jsem nahlodaná díky svědkyni...
Předem děkuji, Petra
8. črc 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

7
 Dobrý den,
budu ráda, když se podíváte na mé portfolio a ceník. Vše naleznete na mém webu emoticon
8. črc 2015 ve 14:51  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. črc 2015 ve 23:56 • zhuska
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
 Hezky den, Váš termín mám zatím volný. Můžete se podívat na můj web, kde naleznete ceny i ukazky. Josef.
9. črc 2015 v 06:58  •  www.masek.eu/svatebni-fotograf-svatba.php  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
10. črc 2015 ve 13:11 • staroko1
11. srp 2015 ve 21:33 • flipproduction
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
 Dobrý den,
v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu.
Přeji krásné letní dny.
16. srp 2015 ve 20:12  •  www.flipproduction.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
2. zář 2015 v 10:08 • radimg