Menu Forum

Kameraman na 18.9.2015

16. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 19 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 19 přátel. Region Mělník.
 Zdravím Vás,

můžete mi někdo doporučit opravdu šikovného kameramana (nejlépe dva), aby jeden z nich mohl točit přípravy ženicha a druhý evěsty....???
Zpočátku jsem brala kameramana na svatbě za zbytečné, ale v současné době jsem nahlodaná díky svědkyni...
Předem děkuji, Petra
8. črc 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

7
 Dobrý den,
budu ráda, když se podíváte na mé portfolio a ceník. Vše naleznete na mém webu emoticon
8. črc 2015 ve 14:51  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. črc 2015 ve 23:56 • zhuska
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
 Hezky den, Váš termín mám zatím volný. Můžete se podívat na můj web, kde naleznete ceny i ukazky. Josef.
9. črc 2015 v 06:58  •  www.masek.eu/svatebni-fotograf-svatba.php  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
10. črc 2015 ve 13:11 • staroko1
11. srp 2015 ve 21:33 • flipproduction
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
 Dobrý den,
v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu.
Přeji krásné letní dny.
16. srp 2015 ve 20:12  •  www.flipproduction.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
2. zář 2015 v 10:08 • radimg