Menu Forum

Kameraman 12.9.2015

21. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
hminarikova87
2
Registrovala se 19. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Zlín.
  • Svatba byla 12. září 2015
    Štípa, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
hminarikova87
2
Registrovala se 19. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Zlín.
  • Svatba byla 12. září 2015
    Štípa, Region Zlín
 Dobrý den, sháníme kameramana pro náš svatební den, svatba 12.9.2015 Zlínsko. Děkujeme za nabídkyemoticon
12. črc 2015 v 09:59  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

7
 Dobrý den,
tento termín mám volný. Podívejte se prosím na můj web. Najdete tam portfolio i ceník.

S pozdravem
Miroslava Flam
12. črc 2015 ve 12:31  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@hminarikova87 Dobrý večer, zaslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem Martin Lysek emoticon
13. črc 2015 ve 22:00  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
kolegu Lyska můžeme jen doporučit, opravdový profesionál, který Vám krásně zvěční svatbu.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
13. črc 2015 ve 22:23  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, termín máme volný! Na Moravě máme také svůj tým, tak by jste nemusela hradit drahou dopravu z Prahy emoticon Koukněte na ukázky emoticon
14. črc 2015 ve 14:24  •  www.videostiburek.cz/video  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat
17. črc 2015 v 10:36  •  www.jan-trnka.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
17. črc 2015 ve 12:34 • pro_svatbu
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
17. črc 2015 v 17:48 • radonicr
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
 Dobrý den,
v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu.
Přeji krásné letní dny.
16. srp 2015 v 16:40  •  www.flipproduction.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
chillyprod
Adam Pavelka - Chilly Production
Adam Pavelka PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
4

“Právě točíme nový klip s Igorem Kmetěm a Darou Rolins... Tak když někdo bude chtít na svůj "den D" Darinku, umíme zařídit :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
chillyprod
Adam Pavelka - Chilly Production
Adam Pavelka PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
4

“Právě točíme nový klip s Igorem Kmetěm a Darou Rolins... Tak když někdo bude chtít na svůj "den D" Darinku, umíme zařídit :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
jsme Chilly Production...
Natáčíme velké reklamy, hudbení klipy pro nejúspěšnější interprety v CZ i SK ( Dara Rolins, Rytmus, Ektor, Igor Kmeto) a nyní jsme rozšířili své portfolio i na svatební filmy a videa z velkých akcí
.
Můžete navštívit stránky naší produkce , kde se můžete podívat do sekce svatební video a v případě zájmu nás kontaktovat.
17. srp 2015 v 07:54  •  www.chprod.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

1
 @hminarikova87 Ahoj! V tomto období jsem k dispozici emoticon Koukni na můj profil a pokud tě zaujme má tvorba, neváhej mě kontaktovat.
Budu se těšit emoticon
Adam
21. srp 2015 v 17:52  •  www.cepleu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí