Mini svatba v kruhu rodinném

Ahoj všem 🙂 Došlo už i na mě a dlouholetý partner mě požádal o ruku. Nyní mám ale spíše obavy. Jde o to, že jsem poměrně introvertní člověk a nemám žádné přátele, což mě v běžném životě netrápí, protože dostatečný sociální kontakt si užiju v práci. Z mé strany by tedy přišli moji rodiče, pravděpodobně i sestra s přítelem (bydlí v zahraničí), to je ale vše. Přítel by určitě pozval rodiče, babičku, sestru s manželem a dětma, bratra. Přítel pár kamarádů má, ale extrémně společenský není, takže by mu asi nevadilo udělat svatbu v kruhu rodinném. Jenže jak taková malá svatba vypadá? Měla jste některá takovou? Kde je nejlepší takovou svatbu uspořádat? Zároveň máme dva pejsky a přáli bychom si, aby u toho také byli.
Odpovědět
Zahoď veškeré obavy. Tato svatba bude nádherná a všichni si ji i s pejskama užíjete. Hledejte salónek, terasu neb zahrádku asi v restauraci a bude to skvělá oslava.
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme jednu svatbu jen se svědky a rodiči plus s manželovým dědečkem a bylo to nádherné. Díky malému počtu lidí jsme mohli investovat do hostiny přesně podle našeho gusta, se všemi si v klidu popovídat a prožít den klidně a bez stresu. Měli jsme pak ještě jednu, velkou svatbu se všemi kamarády a celou širokou rodinou, takže mám srovnání. Každá z těch svateb byla úplně jiná, ale nádherné byly obě a na obě ráda vzpomínám. Nemáš se čeho bát. Obřad jsme uspořádali na místním úřadě, kde nám vyšli hodně vstříc, pak se fotili na místech, kde jsme začínali randit, a hostinu měli v oblibené restauraci.
Odpovědět
Ahoj, tak pokud máš možnost tak normálně svatbu uspořádej na zahrádce, my to také tak mít budeme, ale obřad máme v kostele. Určitě si to užiješ a nebudeš aspoň ve stresu. A jinde už se můžete vzít, mít tam posezení a rovnou i spaní. Vše v jednom 🙂 My to budeme brát jako takové rodinné posezení, žádné přehánění, nezdá se to, ale člověk je o to více klidnější.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?