Kamarádky chtějí být pouze na obřad

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chci se vás zeptat, co si o tomto myslíte: Mám čtyři kamarádky ze střední a zvala jsem je na svatbu, ale předem jsem řekla, že bych tam chtěla pouze je, aby jsem tam měla můj okruh nejbližších přátel a rodiny (chceme malou svatbu). Nechtěla jsem tam jejich partnery, protože je neznám a myslím, že by se holky bavily pouze se svými partnery a s nikým jiným (a k tomu jejich partneři jsou nekomunikativní dle vyprávění). Prostě tam nechci pro mě úplně cizí lidi. Tedy ale ze začátku s tím souhlasily, že si uděláme takovou "dámskou jízdu" a bude sranda. Ale asi o tři týdny později mi řekli, že tam chtějí jejich partnery, protože je to daleko a bojí se jet autem samy. Tak jsem navrhla, že by mohly jet vlakem do Kutné Hory (a k tomu jsou ty spoje od nás přijatelné) a my bychom pro ně dojely a vzaly je na svatbu (k tomu mají studentské slevy, tak by ušetřily). Ale to bylo pro ně nesnesitelné, protože je jejich partneři berou vždy s sebou na různé akce. Tak to mi bylo jasné, že už nejde pouze o dopravu. No, nakonec mi řekly, že ani jedna nepůjde na hostinu a že budou pouze na obřadu. Tak já jsem respektovala jejich rozhodnutí. Ale dle mého bych se měla já rozhodnout a ony by to měly respektovat. Nejspíše to nejsou až tak dobré kamarádky, jak jsem si myslela a nejsou schopny vydržet bez partnera ani jeden den. Co si myslíte? Jednala jsem správně, když jsem si stála za svým názorem?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnevdana Lol, a nebo se nemusej brát vůbec viď? Aby vyhověli všem. Víš, že jsou i další čísla mezi 4 a 150? Třeba 16? 35? Ty řikáš, že si snoubenci nemaj diktovat, abys jim to tady mohla sama rozvrhnout - nemáte prachy na to pozvat každýho v páru? Žádná svatba! Máte kamarády, co nejsou ve vztahu? Nezvat! Nezatancovali by si! Ne, tahle debata nemá smysl, ty máš prostě svůj etiketní život, užij si ho, doufám, že vždycky potěšíš všechny okolo sebe, i co se týče třeba počtu dětí, způsobu jejich výchovy, frekvence souloží s manželem a podobně... A ostatní se doufám taky zařídí podle sebe a užijou si to podle sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlavně doufám, že na těch "svatbách dle etikety" všichni správně používají dvanáct různých vidliček dle chodů hostiny, dámy nabízejí tykání pánům, pokud ovšem nejsou věkově tak rozdílní, že by pán mohl být otcem dámy apod. =D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?