Jen obřad bez svatební hostiny - zkušenosti a nápady

24. dub 20226

Ahojte,chtela bych znát názor na tento nápad.Jelikoz mi uplne nesedí vychcani sourozenci
mého pritele,ma matka je vecny kritik,sestra abstinencni znudenec a me je líto vyhodit x tisíc za tuto společnost,napadlo mě dnes abychom měli obřad kam pozveme přátelé a rodinu,po obřadu odjedeme na dovolenou (libanky) a po dovolené uděláme malou oslavu pouze s přáteli kteří alespon za neco stoji.Je to blby??

 • @nikol2602  Bude to Váš den 🙂 a vy si ho udělejte jak nejlíp uznáte za vhodné . Však můžete se vzít jen se svědkama a šupajdit na líbánky . A až se vrátite tak udělat oslaviču . Nebo když by jste měli obřad s přateli a rodinou tak je vezmete i někam na oběd ?

 • @nikol2602  Váš den = Vaše pravidla. Ten oběd pro rodinu, jak navrhuje majamisa, bych teda taky udělala.

 • A já bych se zas na rodinu vyprdla úplně, když to mají takhle a udělala si svatbu jen s kámošema 😄

 • Sponzor fóra
 • @armvdd  Já bych to pozvání na oběd udělala v rámci zachování alespoň nějakých rodinných vztahů. Vlk se nažere (rodina získá pocit důležitosti) a koza zůstane celá (novomanželé s nimi nemusí trávit čas déle, než by chtěli, a pak si udělají oslavu po svém bez nich).

 • My měli na svatbě jen prarodiče a bylo to nejlepší rozhodnutí co jsme mohli udělat. ☺️ Je to vas den. Udělejte si to po svým ✌️

 • Řeším podobný problém, oběd po obřadu proběhne se svědky, ale nechcee už v dalších oslavách pokračovat, ale obávám se , že u kamarádů zůstaneme nepochopeni...., nevím jak jim jasně a taktně oznámit, že žádná oslava se konat nebude, ani nic od nikoho nečekám 🙂, myšleno nějaké dárky apod...

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyrábíme moderní a netradiční svatební oznámení a tiskoviny (kartičky, grafika, menu karty, nálepky...). Nabízíme vlastní i hotové návrhy.
  Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
  www.mottak.cz - svatební oznámení, dobré ceny, 1500 vzorů
  www.levne-snubni-prsteny.cz - 2000 vzorů snubních prstenů, zlato 14 karátů
  Rychle i EXPRES
  Články od našich partnerů
  Svědčíte na svatbě? Poradíme, co si obléci
  Originální dárek potěší každého svatebního hosta
  Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
  Archiv článků od partnerů