Volný fotograf (fotografická dvojice) na termín svatby 28.9.2018,Hotel Rusava?

Zdravíčko :) Sháním fotografa, nejlépe fotografickou dvojici, která by zachytila náš svatební den (28.9.2018 na Hotelu Rusava) od ranních příprav po večerní párty. V ceně služeb bych přivítala popř. krátkou slideshow z celého dne (není podmínkou) a fotokoutek s rekvizitami pro zabavení svatebčanů. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Druhého fotografa ověřuji, zda již kolegové nemají termín obsazen. Přeji příjemný den. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @lussette Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když Vás s partnerem zaujme moje práce, rád vaši svatbu budu fotit. To krásné prostředí by byl takový bonus :-). V nabídce mám i vybavený fotokoutek s okamžitým tiskem. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi pracujeme spolu. Jsme sehraný tým:) Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a posílám Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;-) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám ještě volný. Zasílám ještě sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj / Dobrý den @lussette, třeba Vás zaujme moje práce. Mrkněte na web ;-) S přáním krásného dne, Ondra Pech
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, napsal jsem vám zprávu :-) Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále fotografa/ku můžeme vám být k dispozici. Více informací najdete na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?