Volný fotograf na svatbu v termínu 8.9.2018?

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu - termín 8.9.2018 jižní Morava. Děkuji za nabidky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád přijedu. Poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný :) S pozdravem Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Nabídku jsem Vám zaslala do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku. JŠ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotografujeme, více informací v soukromé zprávě. S pozdravem Iva a Luboš Kosovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé portfolio a případně napište :) Šárka
Odpovědět
Zdravím Vás, mám volno a jižní Morava je moje srdcovka ;-) Hezký den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kamčo, termín mám volný. Mrkněte na můj web a pokud se vám fotky budou líbit, napište :) . Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám naše služby. V případě že se vám zalíbí naše práce tak se ozvěte a domluvíme se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek večera a víkendu. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kamila6220 Dobrý den Kamilo, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotím Vaší svatbu. Na jižní Moravě fotím docela často. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. Myslím, že budete mít z čeho vybírat. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Mám taky volno. Na webu najdete ceník a ukázku mé práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kamilo, nabídka je jak vidím široká, ale třeba moje práce zaujme, tady je pár fotografií pro představu o stylu focení. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
DObrý den, poslala jsme nabídku do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím okamžiky Vašeho šťastného dne. Nabízím 20% slevu na celodenní focení. Fotíme s asistentkou. V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte do zprávy. Děkuji a krásný den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín máme zatím neobsazený. Na našem webu máme cenovou nabídku na rok 2018 (můžete si zde termin i nezavazne rezervovat). Nabízíme např. ručně vyráběné fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu nafotím. Poslal jsem Vám nabídku do SZ, mrkněte i na můj web, kde jsou ukázky mé práce. Budu se těšit na zprávu od Vás. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme ma prace, nevahejte se ozvat :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Za sebe,jak už jsem psala jiné nevěstě - Musím doporučit pana Jána Senčáka-opravdu člověk,který tomu rozumí,má náherné fotografie,kde se snaží zachytit krásu okamžiku i lásku daného páru, atmosféru celého svatebního dne.Jeho fotografie jsou s nápadem, umí zachytit nádherně barvy, pan Senčák je navíc velice příjemný člověk a umí poradit.
Odpovědět
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám ještě volný. Jsem fotografka z Vysočiny, ale s cestováním nemám problém. V případě zájmu, mi neváhejte napsat o ceník. Hezký den Anet
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @kamila6220 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka, na mé webové presentaci najdete ukázky, ceník a veškeré informace. Další dotazy v případě zájmu ráda zodpovím i na osobní schůzce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?