Fotograf na termín svatby 14.6.2014 v Libochovicích

Profilova fotka
Našel by se ještě nějaký svatební fotograf, který by měl tenhle žádaný termín volno? Díky za jakékoliv nabídky, nebo tipy. (Okres Litoměřice). Andrea
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jednoho znám, já už mám obsazeno, když nikoho neseženete, ozvěte se. Hezký den Tomáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@alik_marvik Dobrý den, já mám také obsazeno, ale kontakt na fotografa s doporučením, jsem vám napsala do zpráv. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud se vám líbí moje práce ráda zdokumentuji váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
@alik_marvik Dobrý den, jsem z Litoměřic a v Libochovicích to velmi dobře znám (sama jsem se tam vdávala) - navíc zde fotím 7.6. a 21.6. Váš termín mám volný, v případě že Vás má práce zaujme, budu ráda, když se mi ozvete. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Tento termín máme zatím volný. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme speciální slevu 25%. Fotíme ve dvou fotografkách, můžeme tedy zaručit fotografie z více úhlů a žádný důležitý okamžik nám neuteče:o) Jsme z Mladé Boleslavi. Neváhejte nás kontaktovat a vše si povíme na nezávazné schůzce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alik_marvik Dobrý den! Původně pocházím kousek od Libochovic a ráda Vám Váš den zdokumentuji. V případě zájmu mne kontaktujte emailem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 14.6. mám stále volný. Ukázky fotografií na profilu, na blogu nebo na mém webu. S pozdravem Kateřina Beránková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také zatím volný. Bude mi potěšením, pokud se podíváte na můj profil zde na beremese nebo na mé webové stránky. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rovněž máme tento termín ještě volný. Fotky z loňské svatby v Libochovicích najdete v našem profilu zde na beremku nebo na našem webu. Pokud by Vás naše práce zaujala, budeme rádi, když se ozvete. Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. :-) Hezký den Láďa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?