Menu Forum

Fotograf na termín svatby 1.8.2015 v Litomyšli - nejlépe z okolí...

16. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pet11
Registrovala se 27. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Pardubice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pet11
Registrovala se 27. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Pardubice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Fotograf na termín svatby 1.8.2015 v Litomyšli - nejlépe z okolí... Litomyšl, Choceň, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová..) děkuji emoticon
15. bře 2015 v 17:22  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

termín vaší svatby máme ještě volný. Fungujeme po celé ČR, čili doprava pro nás není problém. Budeme moc rádi, když se mrknete náš web, který máme uvedený na kartě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emoticon

Budeme se těšit.

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
15. bře 2015 v 18:02  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

volno máme. Pokud byste netrvali na fotografovi z okolí, rádi za Vámi přijedeme. Na svatby cestujeme po celé republice i do zahraničí. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka i smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší práce najdete na našem facebooku, web právě aktualizujeme. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;)

Filip a Linda
15. bře 2015 v 19:55  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám volný. Doprava není problém, mnohdy jezdím mnohem dál. emoticon info a ceník Vám pošlu do soukromé zprávy.

Mariana Ryšavá
15. bře 2015 ve 20:06  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín.
S pozdravem, Soňa Goldová
15. bře 2015 ve 22:22  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám prozatím volný. Portfolio s ceníkem naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
16. bře 2015 v 09:06  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí