Svatební fotograf Českolipsko - 5. září 2020

26. bře 2020120

Zdravím.
Hledám fotografa z Českolipska a okolí, který by nám nafotil svatbu. Nepotřebujeme celý den, ale cca 3 4 hodinky...během obřadu po obřadu a na začátek hostiny. Napište mi prosím zprávu i s cenovou nabídkou. Jednalo by se o 5. září 2020.

• Dobrý den,
    termín máme volný.
    Více informací posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení.
    Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon
    S pozdravem a hezký den

Tomášek

• @martisvob
    Dobrý den, rád přijedu, z Prahy to nemám daleko.

Více posílám do Vaší soukromé pošty.
    Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem.

Patrik Schöber

• Sponzor fóra
  • @martisvob
    Dobrý den,
    Posílám vám soukromou zprávu.
    Budu se těšit, že vás moje nabídka zaujme.
    S pozdravem
    Michal Janda

• @martisvob
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla své fotografické služby.

Portfolio a přibližný ceník naleznete na mém webu, pro případ, že by jste chtěla více informací, se na mne neváhejte obrátit.

Přeji krásný den!
    Simona

• Krásný den,

Českolipsko je překrásné a rád nabídnu své služby. Cenově očekávejte něco mezi 13 a 18 000 Kč podle přesnější domluvy. Kdyby má nabídka zaujala, ozvěte se 🙂.

Zdraví
    Jakub Štěpán

• Děkujeme za odpovědi probereme to s partnerem.🙂

• Pěkný den,
    dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat.
    Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád vám udělám zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vašeho velkého dne.
    Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu.

• Dobrý den, i já nabízím služby svatebního fotografa. Podívejte se na web a popřípadě se ozvěte.

S pozdravem
    Pavel Zahálka

• @martisvob
    Dobrý den slečno,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
    Fotografování je zábava bez stresu.
    Vše je o vašich přáních a my se snažíme Vám je splnit.
    Těšíme se na spolupráci Luboš a Iva.
    Patrik Hácha
    Příbram
    JSEM FOTOGRAF S VELKOU VÁŠNÍ PRO PŘÍBĚHY A EMOCE.
    Rád zachytím celý svatební den a odvyprávím tak celý příběh a vzpomínky na váš Den.