Svatební fotograf Českolipsko - 5. září 2020

Zdravím. Hledám fotografa z Českolipska a okolí, který by nám nafotil svatbu. Nepotřebujeme celý den, ale cca 3 4 hodinky...během obřadu po obřadu a na začátek hostiny. Napište mi prosím zprávu i s cenovou nabídkou. Jednalo by se o 5. září 2020.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení. Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon S pozdravem a hezký den Tomášek
Odpovědět
Profilova fotka
@martisvob Dobrý den, rád přijedu, z Prahy to nemám daleko. Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
@martisvob Dobrý den, Posílám vám soukromou zprávu. Budu se těšit, že vás moje nabídka zaujme. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@martisvob Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Portfolio a přibližný ceník naleznete na mém webu, pro případ, že by jste chtěla více informací, se na mne neváhejte obrátit. Přeji krásný den! Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Českolipsko je překrásné a rád nabídnu své služby. Cenově očekávejte něco mezi 13 a 18 000 Kč podle přesnější domluvy. Kdyby má nabídka zaujala, ozvěte se :-). Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Děkujeme za odpovědi probereme to s partnerem.🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád vám udělám zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vašeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím služby svatebního fotografa. Podívejte se na web a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@martisvob Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?