Svatební fotograf/ka Hodoninsko září 2020

Hezký den, ráda bych se zeptala zda je jeste nějaký volný fotograf/ka na Hodonínsku v zářijové termíny 2020? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda nafotím Vaši svatbu. Veškeré informace naleznete na mém webu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu svoje služby, kdyby Vás zaujala moje práce :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kackak2020 Skuste si pozrieť moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, třeba se bude líbit :) Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zářijové termíny mám ještě volné a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Pár zářijových termínů mám ještě volných a velmi rád zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vašeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu. Mějte se fajně, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, přímo Hodonín :) Termíny nějaké volné ještě mám, o jaký se jedná u Vás? S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Více informací naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, už mám volno jen 19.9. vše ostatní je obsazen, pro veškeré info o cenách navštivte náš web. ;-) S pozdravem Michal Studený
Odpovědět
Profilova fotka
@kackak2020 Zdravím, pokud jde o termíny v září tak 5.9. nebo 29.9. Koukněte na to jak fotím. Patrik Schöber
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kackak2020 Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@kackak2020 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Dobrý večer, některé zářijové termíny mám volné a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací včetně ceníku zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@kackak2020 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Mohu doporucit i kolegu kameramana, se kterym jsme sehrana dvojka. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zářijové termíny mám stále volné. Záleží který termín. Mrkněte na web
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu v září na Hodonínsku! Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ještě dva termíny na září mám volné, podívejte se na můj web . S pozdravem Pavel zahálka
Odpovědět
Mockrát všem děkuji za úžasné nabídky :) Fotografa jsem již zvolila :) Ještě jednou děkuji a přeji všem ať se vám daří a ať jste hlavně zdraví :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?